Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12 kousku pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

6xC99,6xCM pod 600W Příspěvek č. 1

Ahoj lidi,
tak dnes započal můj první grow. Kamarád mi pomohl s uvedením do úplného provozu a na kyticky uz sviti.
Mam tam 6x Cinderella99 a 6x Critical Mass. Teplota je aktualne 21 stupnu a vlhkost 65%. Pred chvilkou mi bohuzel vypadly pojistky a tak byly kyticky na 5 minug bez svetla behem dne. Vim ze to neni dobry, ale neudelal jsem to zamerne. Vodpalila se mi zasuvka. Tech necham sviceni az do zitra to necham zapnuty. Taky jsem bohuzel zjistl ze mam blbe zapojenej starter do vybojky a to tak ze kdyz se startuje sama tak to jakoby blika ta zarovka a kdyz tam dostrcim kabel tak to jde. Takze zitra v noci zapojim lip starter a hodim tam prvni svetelnou pauzu. Jinak box sprskuju rozprasovacem a dal jsem na zem mokry rucniky. Vim ze vyssi vlkost by byla taky lepsi. Odtah mam zatim vypnutej, mam zapnutej jen ofuk.

Vybaveni je:

Stinidlo Large diamond + 600W vybojka na rust
odtah 520m^3 ttcko a jeden klipsnak ofuk
box 180x180x120

zemina biobizz allmix a zatim nehnojim, rizky mam nadherny, tak uvidime jak to dopadne. Foto budu davat pozdeji az budu mit cim fotit. Zatim nic nemam. Toke

EDIT: tak vlhkost uz je 75 a teplota 25

Naposledy upravil toketoy 15-03-2012 v 15:25 PM

Old Post 09-03-2012 v 19:58 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 2

udelal jsem dnes mensi upravu. mel jsem puvodne kvetinace podlozene 2 dekama a nad nima stul. rychle jsem vsak zjistil, ze toto reseni neni uplne to prave orechove vzhledem k tomu ze po stenach mi stekala voda az do dek a ty pak zacinaly zatuchat. vzal jsem tedy 2 vojenske spacaky naskladal je na zem boxu pres ne hodil folii a tu jsem utesnil ke stenam kobercovkou. doufam ze to tam neprotece, resp. utesnil jsem to tak dobre jak to jen slo. Pozitivum je ze mohu strikat vodu i na zem a hned se mi o 10% zvedla vlhkost jak se voda nevsakuje do tech dek ale vsechna kterou tam nastrikam se odpari. dal jsem pridal dalsi ofuk, neni to klipsnak tak jsem musel trosku improvizovat a povesil jsem ho za otocnou nohu ze stropu, klipsnak poridim tento tyden, tenhle je hrozne nepraktickej.

Old Post 11-03-2012 v 12:04 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 3

tak nahraj fotky, at se muzeme podivat

Old Post 12-03-2012 v 14:51 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 4

tak prinasim foto update.

Old Post 13-03-2012 v 17:39 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5





tak prinasim foto update.
na prvnim jsou vsechny moje holky.
na druhe fotce 2l kvetinace prorostle za 4 dny. jeste je necham do nedele a pak presadim do vetsich.
foto 3 a 4 je to co me aktualne trapi, jedna kvetinka ma takhle polochiplej list a jeden se ji jeste k tomu krouti, je to normalni?
edit: jo a kdyby nekdo studoval fotky, jo pod kytkama je velka louze, nevedel jsem totiz uz jak zvednout vlhkost tak jsem dal pod podtacky folii a nalil tam vodu, zafungovalo to skvele, dostal jsem se az na 90%, takze spokojenost bohuzel jedna kytka nak zahadne vodu nasala a byla hrozne prelita, ale verim ji ze to rozdycha

Naposledy upravil toketoy 13-03-2012 v 19:10 PM

Old Post 13-03-2012 v 17:41 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

nádhera.. hlavně ty špatný listy netrhej, jen je tam nech ať upadnou samovolně
a hlídej, aby ti tam tam voda nevykvetla

Old Post 13-03-2012 v 20:32 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 7






Píše se 6. den růstu a moje holky už jsou ve větších ubykacích. Z 2l jsem je přehodil do 6l, když se na to koukám zpětně asi to bylo moc brzo. Kořeny sice už prorostly květináčky, ale jen tak po málu a mohl jsem je nechat pořádně zakořenit. Co mě ale trápí je žloutnutí některých listů. Od minula jich několik přibylo, nejvíce na dvou kytkách. 5 holek žloutne a 7 je úplně vpoho. myslíte, že jsem je spálil nebo to může bt tím ,že je občas trochu pocákám vodou při zalévání a to je spálí? ale spíš se mi nezdá jak jsou některé listy vybledlé.
předem děkuji za případné rady
TokeToy

Old Post 15-03-2012 v 15:08 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

do prispevDo původního příspěvku mi editem už nejdou přidat obrázky, nevíte čím to může být?

Old Post 15-03-2012 v 15:13 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 9



tady ještě fotka všech holek dhromady a kořenů jedné kytky, nebyla to zrovna ta nejvíc prokořeněná, ale vzal jsem ji jako první, tak jsem ji vyfotil

Naposledy upravil toketoy 15-03-2012 v 15:31 PM

Old Post 15-03-2012 v 15:19 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

zdravim.. na stopro je to malo zivin,zkusenosti s tim mam uz dost ;-D vic hnoj,klidne plny davky uz... Mam Vanilla kush od Barneys Farm a ta pozaduje i o malinko vic nez plny davkovani co je na etikete :-) hodne zdaru..

Mr. Worwaň

Old Post 15-03-2012 v 15:34 PM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od gurmán
zdravim.. na stopro je to malo zivin,zkusenosti s tim mam uz dost ;-D vic hnoj,klidne plny davky uz... Mam Vanilla kush od Barneys Farm a ta pozaduje i o malinko vic nez plny davkovani co je na etikete :-) hodne zdaru..


tak to zase brzdi.. par dnu stary rostliny v silne predhnojenym substratu
all-mix? no tak to muzu s naprosto klidnym svedomim rict, ze to je to posledni, ze by nemely ziviny.. ja si myslim, ze to bylo budto prelejvany nebo zkus zmerit pH na vytoku.. a nebo to taky neni vubec nic, protoze to mas na spodnich listech a to cas od casu byva, ze umiraj.. mas je nadherny, zdravy a krasne zeleny, muzes byt v klidu a par nakejch nazloutlejch listu je uplny nic

Old Post 15-03-2012 v 16:04 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 12

a uz muzes snizit lampu treba na 50cm, uz si s tim poradej

Old Post 15-03-2012 v 16:05 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 13

dobře zítra snížím lampu a taky jsem se rozhod že pořídím zvlhčovačku abych neustále nemusel řešit vlhkost....

Old Post 15-03-2012 v 16:08 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 14

tak dalsi fotoupdate. snizil jsem to svetlo, ale furt me trapej ty zluty listy. hazim sem dalsi fotky pro lepsi urceni co to je.

Old Post 16-03-2012 v 16:59 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 15



tak jsem snizil lampua pridal druhej ofuk. stale me ale trapi zloutnuti listu viz foto

Old Post 16-03-2012 v 17:31 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 16

Čau,

nemáš na těch listech drobný bílý tečky?
Zkus v ruce rozmělnit trochu suchýho substrátu a nasypat na spodní stranu listu.
Pokud se tam bude zachytávat, tak jsou tam pavučinky a seznam se sviluškama.

Old Post 16-03-2012 v 18:15 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2017 - Mix odrůd pod 600w - 0 odpovědí
11-03-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 24 odpovědí
23-02-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9716730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív