Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19
Autor
Téma 
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 273

Díky,dobrý tip..

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Jen tak kdyby měl někdo zájem to zkusit, akce v Mountfieldu 40l pytel substrátu na muškáty předhnojeno na pět týdnů, ph 5.0 - 6.5, ec 1.2.
Cena pouhých 59 kč. Já to stopro vyzkouším i na indoor, dovezl jsem plnýho Golfa až jsem táhal nárazník skoro po zemi. Část mi hned zabavila pańmáma na muškáty

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 15-03-2013 v 13:08 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sacul
Stálý Člen

Karma uživatele sacul - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 274

Ja hnojil pred par lety sve balkonove projekty necim takovym:
Alga Bloom
Green Sensation
Pythamin - jen na listy

od AH:
Enzymes+
Grow/Bloom excellerator

Plus jeste takovou 10ml ampulku ktere se davala jen kapka nebo dve na litr (caj lzicka na zalivku 10L kyblu) uz nevim na co to bylo (vitaminy, hormony???), ale pamatuju ze made in USA.
Dost mozna jeste neco, ale to uz jsem zapomel..

Pudu jsem mel plnou zivin takze jsem na start nepotreboval nic(Plagron Royalmix??). Tento rok se hodlam vratit ke korenum, tak by me zajimalo zdali se v dnesni dobe neco zmenilo, je treba neco lepsiho vhodnejsiho na kvet ci jiny doplnek ci substituce neceho? Diky, let it grow

Old Post 02-04-2013 v 19:03 PM
sacul je offline   Profil uživatele sacul   Find more posts by sacul   Foto galerie člena sacul   Click here to Send sacul a Private Message   Add sacul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NaeLeS
Nový Člen

Karma uživatele NaeLeS - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 4  

Obecné Příspěvek č. 275

Zdravim growery,

co se tyce mych zkusenosti,tak ja osobne rad experimentuji,...proto každý rok mam pole hnojena i nehnojena,....
Rad také vysazuji stejny druh rostlin na obe pole, aby bylo mozne srovnani,....a verte mi, ze rozdil je videt,..
Pole které nehnojim většinou osazuji květinami, ktere mam v umyslu později pouzit na mast, olej atd,...na tomto poli jsou kvetiny krasne a rostou jak mají,palice jsou sice o něco malo ridsi nez na polich hnojenych ale chutove jsou dobre i ucinky jsou dost vysoko,... abych byl ale uprimny, kytky ze zahnojenych poli jsou o poznani lepsi, palice jsou mnohem hutnejsi, vetsi a rostliny maji vyssi vynos,....a to je muj hlavni argument,... pokud chcete dobrou,kvalitni a hojnou urodu, muzu jen doporucit hnojeni,....samozrejme v rozumne mire,....sam kupuji kvalitni znackova hnojiva (snazim se vybirat ty které nabizeji Bio kvaitu) ale mam vyzkousene i koprivy, Krystalon, Plagron Terra,Hesi,atd.....Zacinal jsem jako každý mlady začínající grower na tech nejlevnějších hnojivech a mohu rict, ze uroda nebyla vubec spatna, ale s postupem casu muzu rict jen to, ze cim vice investuji, tim vic se mi investice vraci a to jak kvalitou tak mnozstvim,....
Samozrejme pokud nedelate něco s laskou a s nadsenim, tak vam ani pripravky za tisice nebudou nic platne :-)
Preju hodne zdaru a at vam rostou :-)

The God

Old Post 09-05-2013 v 07:38 AM
NaeLeS je offline   Profil uživatele NaeLeS   Find more posts by NaeLeS   Foto galerie člena NaeLeS   Click here to Send NaeLeS a Private Message   Add NaeLeS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NaeLeS
Nový Člen

Karma uživatele NaeLeS - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 276


Zdravim growery,

co se tyce mych zkusenosti,tak ja osobne rad experimentuji,...proto každý rok mam pole hnojena i nehnojena,....
Rad také vysazuji stejny druh rostlin na obe pole, aby bylo mozne srovnani,....a verte mi, ze rozdil je videt,..
Pole které nehnojim většinou osazuji květinami, ktere mam v umyslu později pouzit na mast, olej atd,...na tomto poli jsou kvetiny krasne a rostou jak mají,palice jsou sice o něco malo ridsi nez na polich hnojenych ale chutove jsou dobre i ucinky jsou dost vysoko,... abych byl ale uprimny, kytky ze zahnojenych poli jsou o poznani lepsi, palice jsou mnohem hutnejsi, vetsi a rostliny maji vyssi vynos,....a to je muj hlavni argument,... pokud chcete dobrou,kvalitni a hojnou urodu, muzu jen doporucit hnojeni,....samozrejme v rozumne mire,....sam kupuji kvalitni znackova hnojiva (snazim se vybirat ty které nabizeji Bio kvaitu) ale mam vyzkousene i koprivy, Krystalon, Plagron Terra,Hesi,atd....
Samozrejme pokud něco necdelate s laskou a nadsenim, tak vam ani pripravky za tisice nebou moc platne,....
Takze groweri: At vam rostou :-)

P.S.: pripojuji foto aby byl patrny rozdil, stejny druh jen hnojene (prava) a nehnojene (leva)

The God

Naposledy upravil NaeLeS 09-05-2013 v 08:00 AM

Old Post 09-05-2013 v 07:45 AM
NaeLeS je offline   Profil uživatele NaeLeS   Find more posts by NaeLeS   Foto galerie člena NaeLeS   Click here to Send NaeLeS a Private Message   Add NaeLeS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 277

já si myslím že se vyplatí do hnojek na out investovat....a třeba já nemam možnost indooru, tudíž mě ta úroda živý celý rok, a nerada bych neměla co kouřit.... mam možnost slepičinců, mam krásnej kompost, krásnou hlínu, ale prostě vždy jim raději nějaké to papání v lahvi pokoupim...a imho, ani to zase taková strašná investice není...

JAH LIVE

Old Post 09-05-2013 v 11:28 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 278

Taky kupuju od Plagronu hnojky na květ, ale jak to mám tak nějak dál, taxe vždycky dost pronesu s těma barelama na zádech, auto nemám, takže všechno hezky pěšky, přemejšlim že si u těch políček udělám nějaký zadržovače vody, pak bych tahal jen hnojky, stříkačku a nějakou nádobu, třeba pětilitrovej barel od destilky.
Minulej rok jsem hnojil alga bloomem a bylo to pěkný ve finále i přesto že jsem to dost flákal

Old Post 09-05-2013 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopný laik
Nový Člen

Karma uživatele konopný laik - 76% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 279

Každopádně se přidám..Venku pěstuji osmnáct let. Při pěstování venku jsem vždy používal slepičák, holubinec a jiná..Ovšem pokusy atd mě přivedli k tomu, že v růstu liju stále starou klasiku ovšem doplněnou o přídavky v podobě Plagron root a Vita Race.. V květu jim liju Plagron Bloom a v závěru Final Solution..Nutno podotknout že pěstuji v greenhousu bez použití nádob. Rostliny v nádobách pěstované pouze na růst a finalní fázi pod lampou jedu pouze hnojkama od Plagronu.

Old Post 09-07-2013 v 16:25 PM
konopný laik je offline   Profil uživatele konopný laik   Find more posts by konopný laik   Foto galerie člena konopný laik   Click here to Send konopný laik a Private Message   Add konopný laik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 280

citace:
Původní příspěvek od konopný laik
Každopádně se přidám..Venku pěstuji osmnáct let. Při pěstování venku jsem vždy používal slepičák, holubinec a jiná..Ovšem pokusy atd mě přivedli k tomu, že v růstu liju stále starou klasiku ovšem doplněnou o přídavky v podobě Plagron root a Vita Race.. V květu jim liju Plagron Bloom a v závěru Final Solution..Nutno podotknout že pěstuji v greenhousu bez použití nádob. Rostliny v nádobách pěstované pouze na růst a finalní fázi pod lampou jedu pouze hnojkama od Plagronu.



Zajímá mě to Final Solution, fakt to dělá takovej rozdíl? Zkoušel si to třeba s tím a bez a porovnával rozdíl?

BTW. Podívej se do zpráv.

Old Post 09-07-2013 v 17:07 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopný laik
Nový Člen

Karma uživatele konopný laik - 76% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 281

Každopádně že jsem první rok zkoušel rozdíl. Nejvíc je Final Solution znát pod lampou. U některých modelů se stává, že nechtějí moc potit pryskyřici neboli tvořit trychomy.. Tento přípravek je nutí trychomy produkovat a zároveň z rostliny odbourává zbytky chemických hnojiv, což jim znatelně zlepšuje chuť. Já osobně Final leju v posledním týdnu květu a snížím množství zálevky, aby se lépe orosily.

Old Post 09-07-2013 v 17:24 PM
konopný laik je offline   Profil uživatele konopný laik   Find more posts by konopný laik   Foto galerie člena konopný laik   Click here to Send konopný laik a Private Message   Add konopný laik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 282

Zdravím, tak sa možno pokúsim oživiť túto tému po dlhšom čase
Mám guáno od známeho a tiež som dnes kúpil granulovaný kravský hnoj. Chcem sa opýtať, ako to dávkovať kvetine, ktorá je už zasadené na mojom guerilla plácku aby som ju nespálil? Máte s tým niekto skúsenosti? Fakt neviem, či 2-3 lopatky dať okolo stonku a trochu to zapraviť do pôdy alebo nejako inak... Čo sa týka zálievky to asi fakt nehrozí, pretože to je na dosť neprístupnom mieste.
Ďakujem za odpoveď

Old Post 02-06-2015 v 14:24 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 283

citace:
Původní příspěvek od jackson
Zdravím, tak sa možno pokúsim oživiť túto tému po dlhšom čase
Mám guáno od známeho a tiež som dnes kúpil granulovaný kravský hnoj. Chcem sa opýtať, ako to dávkovať kvetine, ktorá je už zasadené na mojom guerilla plácku aby som ju nespálil? Máte s tým niekto skúsenosti? Fakt neviem, či 2-3 lopatky dať okolo stonku a trochu to zapraviť do pôdy alebo nejako inak... Čo sa týka zálievky to asi fakt nehrozí, pretože to je na dosť neprístupnom mieste.
Ďakujem za odpoveď
Čau-vzal bych max dvě hrsti toho kravskýho hnoje a rovnoměrně je rozsypat okolo stonku, kde na něj může pršet, aby se rozpouštěl...to guano je spíš na květ a s nim radši min, než víc...ideální na růst je rohovina

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 02-06-2015 v 18:52 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 284

Chlapi kupil som granulovane Hosticke guano, ale ten navod ku davkovaniu je katastrofa. Kolko g hnojiva by ste odporucili na 100l substratu? Ten ma byt mimochodom tiez predhnojeny. V nedelu miesam substrat, tak by som bol rad ak by mi niekto skusil odpovedat :-) Dakujem, Bast

Old Post 19-06-2015 v 20:32 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 285

značkový hnojky stojí stejne pár šupú.... ze starkitu za 2000 kaček udeláte tak 300 litrú zálivky, co jiste stačí na nejaké to kilo úrody venkovní.. plus klony za 2000, .. proste jsou to drobný....väčší roly než hnojiva ale hrá genetika... tam se sporit neoplatí už vúbec
peace

Old Post 01-07-2015 v 22:29 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 286

citace:
Původní příspěvek od Basteleeeero
Chlapi kupil som granulovane Hosticke guano, ale ten navod ku davkovaniu je katastrofa. Kolko g hnojiva by ste odporucili na 100l substratu? Ten ma byt mimochodom tiez predhnojeny. V nedelu miesam substrat, tak by som bol rad ak by mi niekto skusil odpovedat :-) Dakujem, Bast


podla mna by malo byt nieco medzi 50 - 100 g v poho

Takoj

Old Post 02-07-2015 v 23:29 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 287

Zdarec.. chci se jen zeptat.. ma smysl hnojit AF ktery prave zacal kvest BioBizzem GROW nebo bude lepsi slepicak ?? Pro kvet......

Old Post 15-07-2015 v 01:08 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 288

citace:
Původní příspěvek od mastifuk
Zdarec.. chci se jen zeptat.. ma smysl hnojit AF ktery prave zacal kvest BioBizzem GROW nebo bude lepsi slepicak ?? Pro kvet......


Pro AF je zásadní kvalitní substrát, pak není třeba v růstové fázi hnojit vůbec. Na květ pak není na škodu trochu přihnojit...

Old Post 22-07-2015 v 20:21 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7645740 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív