Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 241

Jasná věc, taky sem myslel jen grow a bloom, na phytamin se v****r oprava: v růstu máš 2-4ml/l growu a v květu 3-4ml/l bloomu, když uvidíš na rostlinách, že by v květu ještě snesly dávku growu, tak jim ji pár dní od posledního zahnojení klidně dej.

Naposledy upravil Zedy 22-04-2012 v 11:25 AM

Old Post 22-04-2012 v 08:39 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 242

alga grow se dávkuje 2-4 ml/litr, je to na láhvi i v katalogu, ten plakát od greenhomu je imho shit.. když už tak přímo od výrobce, tady: http://www.plagron.com/nl-nl/kweeks.../2/100-bio.aspx

Old Post 22-04-2012 v 11:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 243

ok dik moc

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 22-04-2012 v 11:04 AM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 244

alga grow se dávkuje 2-4 ml/litr, je to na láhvi i v katalogu, ten plakát od greenhomu je imho shit.. když už tak přímo od výrobce, tady: http://www.plagron.com/nl-nl/kweeks.../2/100-bio.aspx

1. týden 2ml/l, 2 týden 4ml/l, ale když máš dobrý substrát (EC kolem 2), tak si to akorát dobrovolně zasoluješ, protože víc jak 2 je pro malý nesmysl... všimni si řádku s allmoxem a royalty mixem, přihnojování začíná 7. týden, celou dobu v růstu i začátku květu nic..

ps: ten greenhome to fakt zkonil úplně, jak na to koukam, 1. týden květu hned plná bloomu je blbost, ta má přijít až ve vrcholné fázi... k tomu kořeňák se dává i prvních pár týdnů květu, to kořeny pořád jedou, když už jsem puntíčkář... V greenhomu mi radili, ať s padlím nic nedělám, ať to jen otřu hadříkem, taky dobrý...

Old Post 22-04-2012 v 11:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 245

nazdarek nemate nekdo zkusenost s pestovanim na slame? nasel sem fotecky s kytkama ve starym stohu.a docela me to zajima ohledne prostupu korenu . ale prisun zivin_?

Old Post 22-04-2012 v 19:46 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konogo
Nový Člen

Karma uživatele Konogo - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 246

Chci si koupit od Plagronu pk 13/14 a Plagron Alga Bloom ... myslite ze mohu tyto dve hnojiva pouzivat za raz v dobe kvetu? Moc zkusenosti stim nemam ...

Old Post 24-04-2012 v 14:43 PM
Konogo je offline   Profil uživatele Konogo   Find more posts by Konogo   Foto galerie člena Konogo   Click here to Send Konogo a Private Message   Add Konogo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 247

Konogo


ano můžeš.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 24-04-2012 v 15:51 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 248

Ahoj, mám k dispozici koňský hnůj ale i Biobizz hnojiva, čemu mám dát přednost, nemohl by ten hnůj nějak nehezky ovlivnit výslednou chuť palic?

Old Post 28-04-2012 v 19:05 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konogo
Nový Člen

Karma uživatele Konogo - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 249

Kdyz uz jsem u hnojiv a u vody ... Mam destovou vodu, ktera ale tece z okapů do nadoby a teprve z ní beru vodu .. bhouzel nadoba je ale rezava a taky voda je rezava ... to asi nebude rozumny napad timto to zalivat co??

Old Post 03-05-2012 v 14:11 PM
Konogo je offline   Profil uživatele Konogo   Find more posts by Konogo   Foto galerie člena Konogo   Click here to Send Konogo a Private Message   Add Konogo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bender
Nový Člen

Karma uživatele Bender - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 250

Zdravím všechny pěstitele.

Spíš než radu, napíšu zde VAROVÁNÍ!!!

Neudělejte stejnou chybu jako já při výběru hnojiva resp. hnoje!

Tak jsem pročítal a pozoroval, že koňský hnůj a slepičinec je super volba. Ne už tak hnůj kravský. Dá se koupit v zahradnictví jako organický granulát. Na první pohled ideální. Krásně se s ním pracuje vzhledem k tomu v jaké je formě, prostě se namíchá se substrátem a hotovo. Výrobce udává, že je vhodný jak pro ovoce a zeleninu, tak pro kvetoucí rostliny. Poměr NPK je v normě a navíc je tam i magnesium, vápník, atd... Problém, ale je, že tohle hnojivo je bohužel strašně kyselé. Hodnotu Ph uvádí výrobce 6,5 - 8,5, což v praxi znamená, že vám kytky začnou žloutnout od okrajů listů, postupně hnědnout a zasychat. Naštěstí jsem si toho všimnul včas, přesadil je a už jsou v pohodě.

Je to samozřejmě moje blbost. Hodnotu Ph jsem si měl zkontrolovat už v obchodě, ale jak píšu, Kravský hnůj od firmy Agro CS a.s. NEPOUŽÍVEJTE, spálí vám to kytky!

Mimochodem máte někdo nějaké informace nebo lépe zkušenosti s hnojem sloním? Vím, že ho prodává Pražská zoo, ale ještě jsem nikde neviděl, že by ho někdo zkoušel, a jaké byly výsledky.

Ať vám to roste!

Bender

Přidat i když není z čeho!

Old Post 10-05-2012 v 15:26 PM
Bender je offline   Profil uživatele Bender   Find more posts by Bender   Foto galerie člena Bender   Click here to Send Bender a Private Message   Add Bender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 251

2 Bender: Kravský granulovaný se normálně používá s parádními výsledky... Nejde spíše v Tvém případě o problém s dávkováním, nepřehnojil si ten substrát??

Old Post 11-05-2012 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thuglife
Stálý Člen

Karma uživatele thuglife - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 252

čaute sú tieto substráty dobré ne pestovanie???
http://www.agrona.sk/substrat--univ...a-hoby-substrat
http://www.agrona.sk/hosticky-hnoj-...ravsky-a-konsky

ak by ste mi odporučovali niečo iné tak pozrite na stránke www.agrona.sk
a pošlite mi linky sem.. :-D

Old Post 11-05-2012 v 13:50 PM
thuglife je offline   Profil uživatele thuglife   Find more posts by thuglife   Foto galerie člena thuglife   Click here to Send thuglife a Private Message   Add thuglife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bender
Nový Člen

Karma uživatele Bender - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 253

2 microft: Dal jsem do půllitrového kelímku se substrátem pro výsev a řízky 4 granulky, které mají 3mm v průměru a cca 2,5 až 3 cm na dýlku. Vodu používám 24h odstatou. S tímhle hnojem jsem hnojil i ibišek, bazalku, tymián, atd, ale všechny jsou ok, tak nevím no.

Přidat i když není z čeho!

Old Post 11-05-2012 v 16:29 PM
Bender je offline   Profil uživatele Bender   Find more posts by Bender   Foto galerie člena Bender   Click here to Send Bender a Private Message   Add Bender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupix
Nový Člen

Karma uživatele Lupix - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 254

GROTEK hnojky na květ vypadají zajímavě http://grotekmann.cz/

Don´t worry, be high!

Balkón 2012 - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63610

Old Post 17-05-2012 v 11:51 AM
Lupix je offline   Profil uživatele Lupix   Find more posts by Lupix   Foto galerie člena Lupix   Click here to Send Lupix a Private Message   Add Lupix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 255

To kristalon taky

Old Post 17-05-2012 v 13:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patres92
Stálý Člen

Karma uživatele Patres92 - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 256

Spravil som velku blbost ked som kupil na rast toto hnojivo ? http://www.agrona.sk/harmavit-05l-special-agrichem

Old Post 25-06-2012 v 19:26 PM
Patres92 je offline   Profil uživatele Patres92   Find more posts by Patres92   Foto galerie člena Patres92   Click here to Send Patres92 a Private Message   Add Patres92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1170920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív