Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jen ciste nahodny dotaz...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 17

to Bryant

Mam takovy dotaz.Nevim jestli se mi to spravne ukazuje na monitoru ale myslis ty ceny v librach?Nebo v jinem platidle?Kolik tam stoji cigara a chlast v korunach?

Piškot @ like @ high

Old Post 24-03-2002 v 17:52 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička 2 piskot Příspěvek č. 18

Ty ceny jsou v EURech:

cili krabka cigar 20 stoji zhruba kolem 4-5 Eur za znacku
pivo od 1-3 Eur v obchode v restauraci nebo hospode nebo klubu kolem 5-6 Eur, Absolut vodka kolem 30 Eur, jinak vina mezi 8-?? zalezi podle kvality...

cili videl jsi spatne neni to v lirach ale v Eurech nicmene, i tak je to kurevsky drahe

Sorry, chtel jsi to v korunach...vynasob to zhruba triceti...nejak jsem zapomnel prepocitavat

Old Post 24-03-2002 v 18:11 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

No nic, Příspěvek č. 19

takze to vypada, ze tady se mnou ve Finlandu nikdo neni...to ale ovsem vubec nemeni situaci.

Kazdopadne dekuju vsem co do tohodle threadu prispeli a alespon me pozdravili na tom dalekem severu a


zaroven prosim admina za odstraneni tohoto threadu at se nam tady neplete

Dekuju a prijmeny vecer (i kdyz po tech nasich parlamentnich srackach a tem hovadum, ktere tam mame asi nikdo prijemny vecer nema

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 25-03-2002 v 21:58 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 20

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3115

Old Post 26-03-2002 v 21:52 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 21

bryante, tady mas jednoho kolegu z Finska...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3115

Old Post 26-03-2002 v 22:03 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 22

sakra marku, to sem tak slepej? ze sem nevidel, ze uz jsi to postnul...

a bryante, zatim to nemazu, ale kdyz budes chtit, tak to preci jen odstrelim...

Old Post 26-03-2002 v 22:05 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Mili Sherloci a Watsonove, Příspěvek č. 23

Dekuju moc...jste mi ted udelali radost....


Jen jsem schvalne zvedavej kdo to je a jestli uz jej nahodou neznam
Kdo se z toho nakonec vyvrbi...nicmene dekuju za upozorneni

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 26-03-2002 v 22:23 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 24

Jeden můj kámoš je teď taky ve Finsku, tuším že v Helsinkách. Studuje tam politologii na nějaký vejšce, má tam bejt do června. Smůla (pro tebe) je že nehulí natož aby pěstoval :-(

No ale co mi psal tak prej ve Finsku všichni jeho spolužáci pijou vodku ruskou protože ta Finská je kurevsky drahá.

Takže jsem ti asi nepomoh no ale třeba tě potěší že tam nejseš jedinej Čech.

tak zdar

ride hard - die free

Old Post 27-03-2002 v 08:01 AM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička To ziki.. Příspěvek č. 25

Diky za podrobnosti.

Coz o to, tady se cechu najde hodne, a hodne jich taky znam..je mezi nema i par hulicu, co vim ja. Problem je spise v tom, ze nemame odkud co brat. Protoze je to tady trochu hustejsi (teda dost).

Proto jsem ptal, jestli ciste nahodou tady (Ve Finsku) nejaky GROWER ktereho bych neznal. Grower velkym proto, predpoklada se produkce tech dobrot

Nicmene ti dekuji za upozorneni..

Preju hezky den, protoze tady uz konecne prislo jaro, nebo to tak aspon vypada!!! +8!!Neuveritelne

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 27-03-2002 v 12:05 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka matej
Nový Člen

Karma uživatele jirka matej - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

no cus bus Příspěvek č. 26

Tak ja nevim Bryante.Jestli mas telefon tak mi kdykoliv zavolej 0414745192.Nebo, kdyz ses taky v Hellsinkach navstiv obchod Underground, kterej je na Central station u vylezu z metra, pod mekacem a ja pred nim sedim a prodavam brejle.Dokonce me i dobre uslysis, protoze abych vic prodal tak musim celej den poustet regecko fnuk. Tak brzy naschle, jo sem tam vod 11 do 20:00. Cus bus.

jirka 100procent matej

Old Post 27-03-2002 v 18:54 PM
jirka matej je offline   Profil uživatele jirka matej   Find more posts by jirka matej   Foto galerie člena jirka matej   Click here to Send jirka matej a Private Message   Add jirka matej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Jojo, Příspěvek č. 27

OK chlapiku, zkusim se zastavit...mozna uz zitra,budu ve skole..to je hned vedle Kamppi rano, tak kolem te jedenacte bych se tam mohl zastavit....

A nebud tak pesimisticky naladen...nebo to tak vypada

See you zitra

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 27-03-2002 v 20:32 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Jo a muj foun... Příspěvek č. 28

Kdyz uz si tak velkoryse dal svuj foun tady je muj 0408175196 nebo pevna 09/5808503

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 27-03-2002 v 20:34 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Nápad Ty jeden Mateji, Příspěvek č. 29

tak jsem te sel navstivit, Underground jsem nasel, ale nikoho pred tim obchodem??? Byl jsem tam tak kolem dvanacte..No nevadi zkusim to jeste jednou behem dalsiho tydne,kdyz ne tak ti cinknu

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 10:36 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka matej
Nový Člen

Karma uživatele jirka matej - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 30

No cus bus again.
Tak ja bych taky chtel prispet s mou trozkou.A priblyzit Finland grooverum.Predne bych se chtel Finska trochu zastat.Neni to tady zas tak vostry.Lidi sou sice dost kontrolovany statem, ale rek bych ze i vohledne travy se chova stat dost lidsky a hlavne logicky a chytre(docela).Ta chytrost je v tom ze stat bojuje proti nerestem tim ze je vosoli na cene.Boj proti alkoholu spociva v tom ze je drahej, flasku si koupis jen v tom alku(jak psal Bryant)-a to alko je votevreny jen do 18:00, nebo20:00. Bary a tak musej zavrit ve 4 rano nejpozdejc.O nonstopu neslyseli a koupit si flasku rumika v potravinach to zni jak sci- fi(nemluve o cene).Proti cigarum bojujou taky vosolenim- ale to je i u nas-spotrebni dan.Atd(kopirovani kazet a tak.Jo zastat se.Malem sem zapomel.To chytry je ze za mnozstvi i pomerne velky platis jen pokutu.Priklad : kdyz sem sem jel abych navstivil svoji exholku(Finka), tak sem si sebou vzal nakou ganju a houby abych se nenudil.Odmeril sem to tak akorat na 14 dni pobytu.Letadlo melo 2 hodky spozdeni, takze sme pristali spolecne s Rusakama.Coz v praxi znamena ze sou vsichni letistni fizlove v pohotovosti a hledaj ruskej herak, kterej sem zacina proudit a kteryho se dost obavaj(jak sem casem zjistil). Ja nevim jestli sem se moc nerozepsal, ale kdo nechce tak to cist nemusi -takze poho.No asi hodinu sem cekal po priletu ve fronte na vstup do zeme ci co-uz me vyvolavali ze na me ceka moje bejvalka na informacich a tak.Dockal sem se, 2 minutky a sem zase se svoji zenou a poradne se scoudime.No ale vycmuchal me pes, kterej tam prave byl kuli tomu heraku.Tak prohlidka a prvnich par hodin sem nevedel jestli nejdu sedet.Pak se me furt vyptavali a delali testy- mysleli ze muj pudr na plesnivy nohy je kox a soda na zahu herak. Pak na me rozjeli ze sou ty testy pozitivni a jak je to mozny- ale to uz sem byl v klidu(jen sem predstiral trauma, byl sem akorat hrozne nasranej protoze ty houby sem sbiral den pred tim aby byli cerstvy), protoze mi jeden fizl rek ze to vypada ze pudu na noc do basy=ne na furt.Pak sme uz ne na letisti psali protokol s docela fajn chlapama s kriminalky.Byla to docela sranda, protoze ten starsi neumel moc anglicky, cimz stracel autoritu, jak se snazil vyjadrovat v tech policejnich termitech.Ten druhej byl mladas byl taky v klidu.To myslim vazne.Ptali se kolik sem toho privez a ceho(a psali to).Tak sem rek ze nevim ze sem to nekupoval.A von to hned zapsal.Pak mi rek at to odhadnu.Tak sem rek ze tak 40g travky, a voni a kolik hub.A ja ze to fakt nevim a voni at to skusim cca.Tak povidam ze houby na 14 dni a von to hned zapsal.Smali sme se vic ale to uz sem zapomel- jo uz vim kdyz me druhej den odvezli do smenarny(museli se mnou protoze je k tomu zapotrbi pas kterej mi pak sebrali), tak sem, s vedomim jejich hokej manie, se jich zeptal jestli kdyz semnou takle mluvej, myslej u toho na hokej-min kveten sme je uplne rozbreceli jak to bylo pri mistr. sveta celou dobu 2:0 pro ne a nakonec to prosr...A voni at si snima nehraju nebo me poslou zpatky kde sem byl, ale smali se u toho.Taky kdyz volali mi holce tak rikali at si nedela starosti ze sem v bezpeci(krim) no proste srandisti.Takze schrnuto me presto ze sem mel 50g travky a 50g hub, nic neudelali a ani me z toho Finlandu nevykopli.V ty base sem byl kuli tem tvrdejm drogam.Jo ptal sem se tech z drogovyho jak to je a voni ze do krimu des kdyz to je na kila(trava)Takze to je v klidu - pestovani.Pro Bryanta sem se prave zeptal a je to tak ze kdyz toho neni moc tak ti to seberou a daj ti varovani(mluvim vo pestovani doma) a kdyz je toho vic tak platis pokutu-ktera se mi vzhledem ke zdejsim platum zda dost nizka. No jinak tu to s tim hulenim neni nic moc ale to je dany tim ze se moc nepesti outdoor.Kdyz chces ale koupit tak je to ok.Nejvetsi nedostatek vidim v tom ze jelikoz se nesmi hulit vevnitr( a jointy se balej na zachode) lidi se nemaj prilezitost skrz travu seznamit jako je to u nas.No uz se na Bryanta tesim, protoze sem tu dyl nez 3 mesice a celkem mi chybi pokec v cestine a vubec krajan.No ta troska do mlyna se blyzi soc. pruzkumu. Takze zpet od teorie k praxi- cili zivotu.Jo doufam ze to s tim zakonem nak spatne dopadne.Myslim ze to Venca nepodepise stejne jako ten posr. zakon vo ganje.Mejte se senza bajo.Ja uz se tesim az mi Bryant vyzradi jak to sem dostat protoze si pripadam dost blbe kdyz tu kupuju huleni za ty nekrestansky prachy(jako u nas a za zeleny vecinou vic), kdyz mam doma huleni tak na rok.No nic snazim se to brat tak jako ze mi to prospiva.Tak cus bus.
Do not panic it`s organic(nevim jak se to pise pod tu lajnu)

jirka 100procent matej

Old Post 29-03-2002 v 21:02 PM
jirka matej je offline   Profil uživatele jirka matej   Find more posts by jirka matej   Foto galerie člena jirka matej   Click here to Send jirka matej a Private Message   Add jirka matej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1681740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív