Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jen ciste nahodny dotaz...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Dotaz Příspěvek č. 1

Vazeni pratele,

prominte ze vas timto otravuju,ale chci se jen zeptat. Je ciste nahodou nekdo ze clenu GROWERu, zijici ve Finsku nebo jsem jediny? Ptam se proto, ze je mi tady obcas trochu smutenka a kdyby opravdu nekdo tady byl, tak by mi udelal neskutecnou radooooost, kdybych jej mohl treba potkat a pokecat.


Samozrejme teoreticky, sance je zrejme nulova,ale vzdycky nejaka pravdepodobnost existuje..cili takze taaak

Dekuji za pozornost


Preji prijemny den...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 15:17 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Nápad To lee :) Příspěvek č. 2

Chlape, ty teda na me chrlis dotazy....

takze poporade.

Ohledne huleni, uz jsem to tady psal.Je tu brutalni represe, vsechny drogy jsou v jednom balicku a ten je nazyvan "tvrde drogy"...tot vse co ti k tomu muzu rici....
Tzn. tady nesezenes vubec nic.A kdyz rikam ze nic, tak to myslim sakra vazne.Mam ted na mysli Finy, ti akorat hrozne chlastaj, jejich problem. Kdyby tolik hulili jako chlastaj tak by an tom mozna byli lepe (myslim rozumove).
Jediny co se me zatim podarilo, je to ze semo tamo dostavam dopis z cech, ale s takovou paranoiou, ze me pred barakem ceka policejni kara a ja ve SFINSKU stravim podstanou cast sveho zivota, coz nechci
Co se mi jeste podarilo, tak bylo vicemene nahodou a zivotni zkusenost, ze zakonite vsichni cerni muzi na celem sirem svete, vzdycky maji u sebe huleni. Cili, potkal jsem tady jednoho kubance, ktery studuje na jazz departmentu a jen jsem ho videl tak mi bylo jasny. Trochu rizikove jsem se ho zeptal, jestli o nekom nevi........ a bylo to. Sli jsme balit speka Uffff nastesti....


Dale...v saune nehulim, protoze nemam co.......jednoduche Ale saunu navstevuju pravidelne, da se rici denne...

Neleju do vodnice zadnou vychlazenou vodku, maximalne semo tamo do hrdla,ale ani to ne moc casto, nechce se mi platit bloody money tady te zkurven monopolni ALKO company...

Losi maso je lahudkou nad lahudky vrele doporucuju, ale je taky krvave drahe...takze vyzkouset a dost...

Jelikoz bydlim v Helsinkach tak u jezera nebydlim, ale za to bydlim zase u more....ale je fakt ze to neni ono Procestoval jsem cast Finska a tak, jak to vypada u jezer a ta priroda....sama nadhera....jednou bych takhle mozna chtel bydlet...sauna na brehu jezera....normalni chaloupka vedle a indoor uvnitr

Cili, tim ze bydlim v Helsinkach, tak je tady kompletne jine pocasi, nez ve zbytku Finska, protoze Helsinky jsou nejjizneji a jeste k tomu u more,tim padem sneznice nenosim...


Uffff...jeste nejake dotazy???

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 21:09 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Cesta na sever Příspěvek č. 3

Milý Bryante, chodívám na sever často, jelikož jsem z Bubenče a tím směrem mám Stromovku. Co v tom Finsku studuješ? Já myslela, že nejsevernější konzervatoř v Evropě jsem studovala já a to v Teplicích!
Když už tam nemáš trávu, máš tam aspoň holku?

Zdravím

Old Post 22-03-2002 v 12:23 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Zvedavaaaaa!!! :-)) Příspěvek č. 4

Caous,

travku tady konecne mam, dneska jsem si dal krasne vlastne ubalene brcko a jeeeeeeeeeee........ Jak se mi ulevilo,slastny to pocit.

Mila madame stinu....

Jsem tady na Sibelius Academy...

Co jsi vystudovala na konzerve, tedy pokud se muzu zeptati?

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 22-03-2002 v 19:23 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Jo... Příspěvek č. 5

A na tu pritelkyni ses ptala...odpoved je....yezzzzz

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 22-03-2002 v 19:25 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Zvědavost je jen jedna z mých několika vlastností vl Příspěvek č. 6

Zdravím tě, Seveřane,
člověk je tvor zvídavý a kdyby nebyl, neměli bychom o čem psát a diskutovat. Vystudovala jsem klasický zpěv a přes starou muziku a jazz 20-30let jsem se dostala až k blues a také jiným stylům. Snažím se tím také trochu živit i svou rodinu.
Mým nástrojem je hlas a na co tam hraješ ty?
Zajímalo by mě ještě, jak jsou na tom Finové s muzikou jako národ?

Čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 22-03-2002 v 20:31 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Nápad Mile me lady ze Stinuuu :) Příspěvek č. 7

To je v poradku, ze jsi zvedavy tvor,je to jedna z mala radosti na tomto svete...byt zvedavy


Takze studuju tady pricnou fletnu na jeden rok, ale chci tady zustat jeste dele, prave podnikam zjistovaci cestu jak na to (Dalsi problem je, kdyz tady budu chtit zustat, bezpodminecne si musim zaridit indoorovou skrin, jinak to nedam, koureni se nechci vzdat).

Finove jsou na tom velmi dobre s muzikou, mozna nez az tak dobre se solovym hranim,proste tomu neco chybi takova ta spetka muzikalnosti,ale co se musim poklonit...jsou naprosto vynikajici v orchestru.Maji tady taky dobrej, jak se to ted rekne...practising system v orchestru.Jsou vzdycky pripraveni na vsechno a nic je neprekvapi.Kdyz to srovnam s nasim "akademickym" orchestrem musim se jen smat

Takze tak v kostce...pokud chces vedeti vice,klidne se ptej...akorat ted nevim, jestli se to tady bude libit MODERATORUM Groweru, kdyz to az tak nesouvisi s timto websajtem....nicmene, muzes me poslat private message...je to ta posledni ikonka pod prispevkem vpravo...ale uvidime


BTW: Moc pekne motto tam mas, s tim uspesnym muzem a tvrde pracujici zenou

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 23-03-2002 v 14:35 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Hlásím se do svazu česko-finského přátelství. Příspěvek č. 8

Ahoj Bryante.
S tím moderátorem si nedělej starosti, za prvé to je taky mladá nordická krev a za druhé, tady je kuřárna a kde jinde se seznamovat s ostatními členy, že?
Stínová dáma je opravdu zvědavá, ale je pravda, že bych dal u ženy přednost zvědavosti před nezájmem. Co se indooru týče, hr do toho. Jsem si jist, že to je to správné řešení. BTW, je tam za to flastr?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 23-03-2002 v 16:09 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Budiz prihlasen priteli :) Příspěvek č. 9

Vitej ve svazu soudruhu hehe

No ja jdu do skrine kazdopadne az se ted vratim v cervnu domu, mam to domluveny uz s kamaradem. Jen jsem psal, pokud se rozhodnu a vyjde mi to, s tim abych tady nejaky cas zil, tak se opravdu toho nechci vzdati. Je to jedno z mych nejoblibenejsich povyrazeni (BTW: ufff, jeste jsem po vcerejsku dost stoned Cesko-kubanske pratelstvi neni tady ve Finsku k zahozeni...tzn. ze do indooru pujdu co to da...samozrejme tady je to hodne v represi ale to uz jsem nekde psal (myslim viz.vyse) Takze musim na to opatrne a zjistit jak to tady je presne.Nicmene, tady musi byt clovek fakt hodne ve strehu. Tady se nejde jen tak zminit, ze si obcas clovek zahuli. Uz ted znam dva lidi, kteri za to ze meli u sebe asi tak na jednu fajecku koureni, sedi ve vazbe a pujdou na tvrdo nejakej cas sedet....sice ne vice nez rok, ale stejne je to magorina.

S tim jak se zminit.Dvakrat jsem tady vytypoval dva rozdilne typky, do kterych by jste rekli, ze ti proste hulit musi, podle vizaze. Jsou to mi spoluzaci,z jazz departmentu a tak jednou vykuruju pred skolou a tak se bavime o akcich a party a jak to chodi u nas a ja se mu zminil, ze mitady obcas chybi jedna vecicka, ze ten alkohol az tak nemusim, ze mi chybi nejake koureni. A on, ale v poho..cigaret je tady dost a ja no ale ja mam na müsli jine koureni...okamzite otazka...TY BERES DROGY???? Hey,hey, uklidni se bavime se o weed, cili marijuana...ale vzdyt to je spatny ne? No a tak jsem to radeji zabalil, pak jsem byl poucen, ze ani nahodou se o tom nezminovat, tady je to fak spatny...ses proste narkoman...krome toho nekteri ani nevedi a v zivote neslyseli slovo Marijuana....prece jenom Finsko je daleko od Evropy i kdyz se to nezda...


Takze jak rikam,nez pujdu do skrine, tak to prvne musim vychytat po pravni strance (bavim se ted o Finsku)


Ale je to jeste budoucnost, hlavne se ted musim vratit...ale nechce se mi


Samozrejme ze stinova lejdy je zvedava a me to jen tesi, vzdyt je na tom stejne jako ja, myslim s tou hudbou, mam za sebou taky konzervator a JAMU a jak rikas prednost samozrejme davam zvedavosti nez nezajmem

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 23-03-2002 v 17:26 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Jojo at se Finove uchlastaj :-) Příspěvek č. 10

Ten Kubanec tady uz zije asi 7 let,ceka ted dokonce rodinu a je jeden z nejlepsich saxofonistu a fletnistu (jazzovych) siroko daleko....

Myslim ze Fideluv neni urcite,ale zpatky na Kubu se asi taky nehrne.

Cimz ti i asi odpovidam ohledne JOINT-Venture, spise ne nez jo. Kazdopadne si tady toho kamose dost hlidam,protoze ma fakt dobre modylky a je to pak pohodka si vzdycky zakourit, pak hrat jak magori hodinku,improvizacky apod.. a je to me velke povyrazeni tady a jsem mu za to vdecen.Akorat jsem zavislej na nem. K dispozici nemam sam nic, jen vzdycky prijde telefon, hej kamo!!! Dobroty na nas cekaj!!!...a pak uz se hrnu jak velka masina...a..je to

Old Post 23-03-2002 v 19:37 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 11

to Bryant

Presne tak.Clovek si toho doma nevazi az teprve v cizine pozna cenu koure.

Piškot @ like @ high

Old Post 23-03-2002 v 20:23 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Panove, no tak... Příspěvek č. 12

nedelejte mi chute....ja bych si zase neco zkournul

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 23-03-2002 v 22:08 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Milý kolego muzikante.....mentálně ve Finsku Příspěvek č. 13

Díky za tvou odpověď. Docela mě potěšilo, že jsi flétnista, neboť zrovna včera jsem seděla na jedné akci s kamarádem ze symfoňáku a představ si, že hraje na flétnu. Zábava byla perfektní a jak známo, muzikanti jsou vzdělaní ve všem a tak se tam také objevilo několik Jointíků.
Nekouřila jsem asi osm let (tak ňák mi to nedalo s těma malejma dětma), ale ten večer jsem neodolala a šla jsem do toho. Takže neboj, už na nás nemůžou Ha- Ha. Chtěla jsem tím jenom říct, že už jsem zase zpátky mezi vámi a je to docela příjemné, jenom to asi v rámci rodiny teď bude trochu náročnější.
Jinak měj se tam fajn a přeju ti tam i trochu více toho zeleného...

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 24-03-2002 v 16:26 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Palec dolů Scandinavia Příspěvek č. 14

Muj kamarad ma tatu Sveda a mamu Cesku, takze cast roku je tady a cast tam. Dali jsme se do reci, jak je to u nich ohledne chlastu a huleni. Po chvili z nej vypadlo, ze vudec nemaji hospody!!! a ze "slabsi" piva se kupuji v Supermarketech a ty "silnejsi" ve specialnich obchodech-predstavuju si to jako Alc-Coffeeshop. Jo a travu tam skoro vubec neznaji, prej u nich leti Ecka a Koks, coz mi prijde docela drsny. Taky prohlasil, ze Cesi jsou travni narod, takze jsme za hranicema asi celkem well reputated. Aspon ve Svedsku.

Old Post 24-03-2002 v 17:04 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička 2 malasorte Příspěvek č. 15

Jojo pravdu diz panacku, uz jsem to tady nekde psal...

tady je to podobne, v podstate stejne jako ve Svedsku, horsi to maj jeste v Norsku.

Hospody tady zase jsou, ne ze ne, to by bylo uz hodne spatny kdyby ne.A klubu je tady taky docela dost a chlasta se tady strasne moc Jde jen o to,ze pro me jako studenta dat si jednu cepovanou plzinku za 5€ se mi fakt nechce platit...proto jsem psal, ze bych ted daleko vice privital neco ke koureni a klidne za to i zaplatim (i kdyz nevim kde bych to sehnal ze?).
Je to stejne i tak s tema pivama jak jsi sal. Slabsi piva v obchodech,silnejsi jen v R-Kioscich, coz je obdoba nasi trafiky, ale velke se vsim vsudy nebo v tzv. ALKO obchodech,kde je na regalech chlast vseho druhu. Je to fajn, vyber jako svine, od vin vsech kraju, ceske tady taky najdes, az po vodky a ja nevim co vsechno. I ceske pivecko tady je. takze kdyz uz vylozene mam chut a chcu si dat pivko, jeste k tomu do sauny ze tak jdu sem do toho ALKA a koupim si radeji lahvac(e) po 2€ a je to
JO a s tou reputaci je to pravda, ale precti si me prispevky o neco vyse,o tom jak jsem se zminil finskym kamosum o huleni....hehe

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 24-03-2002 v 17:25 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Me mile hudebni soupoutnici Příspěvek č. 16

Shadowlady,

ja tobe dekuju za tvou odpoved,je to opravdu prijemne tady nekoho potkat, kdo ma za sebou prinejmensim tolik zazitku a kaleb z konzervy jako ja

ten kamarad je z Teplicky Filharmonie? A samozrejme jak je mi znamo,ze muzikanti jsou vzdelani....tak jsem rad ze se tam objevilo par jointiku, bez nich to nejde uz se tesim za nekterymi mymi kolegy ze protoze se taky objevi nejake dobroty, to jsem si jist!!!

Kazdopadne fajn se mit budu (doufam) a vitej zpet v muzikantskem zivote...hele ted mi to vrta v hlave.Jsi zijici v Praze a ten kolega byl ze symfonaku? No to by me zajimalo kdo to je.to bych jej mel urcite znat.treba mame i nejake zname z konzervy atd...kdyby se ti chtelo prozrad me jeho jmeno (pokud nechces sem, tak me to napis prosim do PM)

Dekuju a hezky vecer ti preju i tve rodine

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 24-03-2002 v 17:33 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5550380 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív