Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 33

dnes po obědě sme se s mladou zkouřili, zapli týfku, dávali tu teploušárnu Night rider v hlavni roli ten gáj z pobřežni hlidky dejvid hazlhof, no jasný.. a mladá zkouřená na mě zavolala a přeřekla se prej že dávaj Knight driver nevim jestli vam to přide směšne ale mě v tu chvilu fakt jo

Old Post 01-08-2007 v 16:42 PM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don PEDROS
Stálý Člen

Karma uživatele Don PEDROS - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 34

Nejlepší zhulenecký hlášky jsou v Samotářích

Rozhovor u špeku:
A všichni tady lžou.
-Já spíš myslim že tady lidi málo hulej...
Možná máš pravdu, ale určitě je tahle země pěkně zkurvená.
-No tak to každopádně, ostatně jako jakákoliv jiná země.

Jedou pozorovat mimozemšťany:
-A poletíte s nima dyžtak? Já osobně s nima pokecám, smotnem brčko možná, ale nikam neletim.

Rozhor2:
Tak cos upek?
-Nějaký koláčky, výborný.
Já nechci koláčky, já si chci sednout. A dal bych si něco k pití jestli by něco bylo.
-No máme tady výborný koláčky.

Prosím, ignorujte veškeré pravopisné chyby v tomto příspěvku. Děkuji Vám.

Old Post 01-08-2007 v 17:07 PM
Don PEDROS je offline   Profil uživatele Don PEDROS   Find more posts by Don PEDROS   Foto galerie člena Don PEDROS   Click here to Send Don PEDROS a Private Message   Add Don PEDROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja*dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele ganja*dwarf - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 35

se stalo bratroj na benzínce
(šel platit k pultu) Bratr:"dobrej..stojan trojka..a jedny červený KLEJKY (retka Clea)
Pumpař: "KVEJKY...KVEJKY.."(hledá v regále)
Bratr: "Promiňte, ale já řikal KLEJKY"
Pumpař: "Já vim, ave já neumim říct V (L).".. :-o
Bylo mi ho celkem líto,když sem ho viděl..

Old Post 03-08-2007 v 17:12 PM
ganja*dwarf je offline   Profil uživatele ganja*dwarf   Find more posts by ganja*dwarf   Foto galerie člena ganja*dwarf   Click here to Send ganja*dwarf a Private Message   Add ganja*dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 36

alex gutrai od laptopu:

kto uhádne meno dalšieho tracku, vyhrá čuchu z podpaža

Old Post 06-08-2007 v 21:38 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Doktorre mimochodem opravdu skvela hudba. Dost semi to libi.

Old Post 06-08-2007 v 22:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

"tyvoe jak sem se postavil tak je to mazec"
"zážehhhhhhh" z tohodle seru prostě
ae ted se nejak nedokazu rozmyslet jestli je to opravdu vtpny

Old Post 08-08-2007 v 00:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lachemo
Nový Člen

Karma uživatele lachemo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 39

kamoš: Ty vole já vidim všechno jako puzzle.
a druhej:No tak to už abys začal skládat ...

Old Post 20-08-2007 v 20:19 PM
lachemo je offline   Profil uživatele lachemo   Find more posts by lachemo   Foto galerie člena lachemo   Click here to Send lachemo a Private Message   Add lachemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kent
Nový Člen

Karma uživatele kent - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 40

Jen male "best of" z dialogu ja (A) / spolubydlici (B):

A) treba se prohulime do ctvrtyho rozmeru
B) co to je? to je ze vidime i za sebe?

B) Ty vole, mne se chce srat... pac me brni prdel

A) vis co mi prijde jakej je clovek? vevnitr potazenej barevnym kobercem
A) ...ze jsme duty, jen takova obalka

A) jo, koupime takovou tu mikrovlnku za litr co se za 14 dni rozsype
B) no jo, ale vis kolik v tom udelas pizz za 14 dni?

A) bysme si to huleni uz mohli cpat pomalu do saxofonu...

B) kdyby ty nase konverzace nekdo nahral, tak zrusi vedu vole

Old Post 03-09-2007 v 19:29 PM
kent je offline   Profil uživatele kent   Find more posts by kent   Foto galerie člena kent   Click here to Send kent a Private Message   Add kent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighToDeath
Stálý Člen

Karma uživatele HighToDeath - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 41

Situace: žravka
Měly jsme s kámoškou rozbalené Disco (úplně zažrané do jezení, puštěné System of a down...)
A ona do toho: "Já že sou tam už jenom tak dvě, a šak sou tam ještě dvě... " (myslela ty sušenky )

Naposledy upravil HighToDeath 04-09-2007 v 16:25 PM

Old Post 04-09-2007 v 15:40 PM
HighToDeath je offline   Profil uživatele HighToDeath   Find more posts by HighToDeath   Foto galerie člena HighToDeath   Click here to Send HighToDeath a Private Message   Add HighToDeath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 42

"uvolni se a na pet minut drz hubu!"

p s y c h o 8 4

Old Post 05-09-2007 v 09:19 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 43

Nedávno jsme s kámošem z nouze (jako obvykle touhle dobou) kouřili 2 roky starý model který byl slabej hned po sklizni... Situaci jsme zhodnotili takto: "Sice to nezkuřuje, ale zato to hnusně chutná..."

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Old Post 07-09-2007 v 21:00 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrkvos
Nový Člen

Karma uživatele mrkvos - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 44

kamos raz zadelil:
zmysly su skor ako pocity

Old Post 09-09-2007 v 17:52 PM
mrkvos je offline   Profil uživatele mrkvos   Find more posts by mrkvos   Foto galerie člena mrkvos   Click here to Send mrkvos a Private Message   Add mrkvos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 45

jednou du do skoly a nejaky otec dava svoji malou dcerusku curat (nevim jestli vite jak se davaji male holky curat ) a ta jeji hlaska me dobila : tati ale tentokrat si dej pozor at te zase nepocuram

Old Post 11-09-2007 v 23:00 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 46

Jsem s kámošem někde na vyhlídce a on v půlce brka : Tady nám to zhulí vítr , jdem do auta -- půl hodiny smích.

Edgarův OUT 07

Old Post 15-09-2007 v 21:48 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 47

bestiální šulinovačka no comment

p s y c h o 8 4

Old Post 09-10-2007 v 13:17 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

on: je to pružný, je to vlhký, a nejde se k tomu dostat, co je to?
já: nanukovej dort

Old Post 09-10-2007 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7073050 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív