Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Weviho skleník "07"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Obecné Listííííí Příspěvek č. 21


to nééé....Utekly tři dny od doby, kdy jsem ostříhal listy...A dnes tam přijedu a listí na kytkách tam bylo zase!!a ještě více než minule.....Tak samozřejmě jsem opět šmikal...Zde vidíte tu kupu...opravdu nevím, co s těmi listy..Mléko už nevařím..To ne..Asi navštívím Ganja-Kuchařku, která tady je a asi něco upeču...Mám radost z toho, že ty kytičky tak krásně zdravě rostou, ale zase mě štve, že ty listy jsou tam v čím dál větším počtu....Ale tak...Musím si to užívat..Vždyť je to můj první growing...Lidi..Držte palce, ať nic nespálím a dodám asi ještě dnes fotky z pečení...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 27-06-2007 v 13:08 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 22

wow..kuuurnik...pristi vikend to hned odskusam...

muj 1.outdoor 2007

Old Post 27-06-2007 v 13:10 PM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 23

Táákže...Jak to včera všechno dopadlo...
Myslel jsem si, že udělám puding a s báječnou máslovou polevou...Už jsem si rozdělil listí na dvě kupky a vyvařoval to ve vodě, když v tom se stavil kámoš...Tak jsem ho pozval dál, seznámil ho se situací..převařil jsem to několikrát a když už jsem to chtěl dát do másla a do mléka, v tom zavolal kámoš, že jestli budeme ready za hodinku, hodinku a půl..bylo jasné, že puding nestihneme...Protože než by se udělalo máslo, mezitím mléko, pak ještě udělat puding a ještě k tomu, aby schladl do takové té "klasické" tuhé formy, tak by uběhly tak tři hoďky a to by nešlo..TAK JSEM BYL DONUCEN UVAŘIT MLÉÉÉKO!!!to nééé!!!klasická příprava...za hodku a půl to bylo hotovo..Stav byl opět masakrální(smíchy a smíchy)...ještě teď ráno se necítím zrowna nějak normálně..Z litru mléka vypáleno pět lidí...Docela dobrá úspěšnost...Opět si říkám, že by bylo lepší udělat ten puding,než pořád pít to mléko, ale to asi příště..To vaření mě ničí...Myslím, že mi to nedělá dobře...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 29-06-2007 v 09:03 AM

Old Post 28-06-2007 v 10:20 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dagoth
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Dagoth - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

njn, různorodost je dobrá. Zkus bramboráky, to je hodně masakróz. Olej a tak. Hlavně si nacpeš mozol a ještě si krááásně pochutnáš... Ale nedoporučuju zapíjet mlíkem, protože se pak budeš tlemit na dabljůcíí

Old Post 03-07-2007 v 16:04 PM
Mr.Dagoth je offline   Profil uživatele Mr.Dagoth   Find more posts by Mr.Dagoth   Foto galerie člena Mr.Dagoth   Click here to Send Mr.Dagoth a Private Message   Add Mr.Dagoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 25

zdrawím...při dnešním ránu mě z nepochopitelných důvodů vzbudil budík..Tak jsem ho znechuceně vypnul a snažil se usnout..Pak jsem se sebral, vzal foťák, kolo a vyjel..Do deště...Poprchávalo...Ale dalo se to přežít...Dojel jsem ke svým milým "tééétám" a všiml jsem si, že nemají auto před plotem...Paráda..nebudu muset sledovat ty jejich pohledy, jak fotím svoje slečinky...šel jsem se nejdřív podívat na fóliovník...Kytička vypadá krásně...přerůstá ten fóliovník a určitě dělá starosti tetám...asi je ráda škádlí...
Pak jsem vyrazil ke skleníku..Doufal jsem, že není zamklý...Většinou, když jedou někam károu, tak zamykají, ale jakoby dnes tušily, že přijedu...
tak jsem vešel a viděl tu krásu...je velká...Má 160 cm...je to kočka...Sice tam žije s paprikami, ale zapasí s nimi statečně..stále se roztahuje do šířky...Větví se nádherně...Ale dost už těch keců...Stejně mi to dnes nepíše, tak jak bych si přál...
a ta moje nedočkavost mi nedá, abych dál jen kecal a kecal a neukázal vám ty fotky....Mír...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 05-07-2007 v 14:21 PM

Old Post 04-07-2007 v 08:43 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Photoupdate - Superskunk - Nao Příspěvek č. 26





1) Fóliovníček












2) Vršek











3) Odhalila se mi....











4) Dokonce i zespodu!!!

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 04-07-2007 v 08:46 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Photoupdate - Ak 48 - Moa Příspěvek č. 27






1) rosteee












2) stounek












3) málem jsem zalištil












4) celkový pohled












5) ????

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 04-07-2007 v 08:53 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 28

no mas to moc pekne fakt nemam co dodat len to ako ti pekne tie stopky
rostrhli tie kolienka GL

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 05-07-2007 v 11:04 AM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 29

jojo...vždy jsem přišel do skleníku a říkal jsem si, proč je tolik kolínek na zemi...no a jak jsem viděl ty roztažené kolínka na stoncích - vše bylo jasné...Příště musím ty zbylé sundat(dole jsou už na ho*no) a použít je nahoře...
EDIT:Přerůstá mě to..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 05-07-2007 v 11:57 AM

Old Post 05-07-2007 v 11:12 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 30



stala se mi celkem zajímavá věc...Včera jsem na ákáčku šmiknul větev, prostě se mi tam nelíbila...A dal jsem si ji do batohu...Na pozdější čas...Dneska(asi před půl hodinkou) jsem si na to vzpomněl...Vršky suché, tak jsem to nabil a ....Jsem zkouřený...Fakt solidně...energicky......parááda...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 05-07-2007 v 14:12 PM

Old Post 05-07-2007 v 14:01 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3352940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív