Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Zhulená tvorba aneb Rukou umělcovou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Nápad Příspěvek č. 1


tak mě napadlo, že jestli někoho napadlo při zhulení něco nakreslit, namalovat, prostě vytvořit něco uměleckýho. já jsem se pokusil a doufám že se nikdo nebude zlobit, když tady ź tý galerie udělám galerii

kdo pozná vo co de, má karmu




The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 09-05-2002 v 18:20 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Nezobrazňuje to tu tvou úchylnou hlášku pod čarou?

Old Post 09-05-2002 v 18:56 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

mozna jo, Příspěvek č. 3

Ale ja vidim jak je na vojne a nad nim leti kachny na jare.
A zrejme bude uz? nebo jeste ve vojenskym a bude na ceste domu. Na vojne uz ma 1/5 casu za sebou....cozzz bude asi po vycviku( a to je velka jizda domu)....a navic je to CZ(civil zima)


Jo a jeste bude muset domu stopovat...(to jsou ty cmouhy mavajici ruky vpravo)

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 09-05-2002 v 19:19 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

ja vim co to je Příspěvek č. 4

je to hotová čmáranice...... a nerikej te ze ne. a kdyz ne tak je to C kterej je zbroušenej o papír( má malou tvrdost) hihihihi

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 09-05-2002 v 19:51 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucky
Nový Člen

Karma uživatele Bucky - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Obecné galerie Příspěvek č. 5

já si myslím že je jedno co to je, ale hlavně to značí o tom že jsi byl fakt kurevsky zhulenej, takhle v raši jsem ještě nebyl že bych takhle čmáral to mě napadne jen jediná kresba pořádny brko v ustech mě (afromana)

Old Post 10-05-2002 v 10:06 AM
Bucky je offline   Profil uživatele Bucky   Find more posts by Bucky   Foto galerie člena Bucky   Click here to Send Bucky a Private Message   Add Bucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 6

Al-ban ma karmu, protoze to uhadl, ackoliv ME to doslo az potom co jsem si to procetl teprve az potom me doslo, ze ty kachny a Jurij bude neco jako moje napln zivota zajimavy co vyplave napovrch. taky karmu dostane Tim a dr. Smokalot, protoze jsem se dost zasmal - vic nez kdyz jsem to kreslil. a zas tak dobrej model to ani nebyl, nejakej outdoor, nechci videt co se mnou udela ten holandskej skenk co mam slibenej mimochodem by to nemelo byt iglu ale domoroda chyse a mrakodrapy a ta dira do ledu heliport. jo ta kachna ,a sluchatka, protoze puvodne to mela byt zluta ponorka (poslouchal jsem bítlsáckej revolver a ten Jurij mel byt potapec. no nic, diky za rozbor a poslete neco svyho, kdyztak

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 10-05-2002 v 18:32 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 7


to drinker hulič: nebudu ti lhát, je to pěkná sračka.

to já mám něco lepšího:
Za tenhle "obrázek" může trochu haše. Byl jsem v Anglii, tak jsme tam něco pokoupili. Je v něm cosi skryto! Jsem zvědavej, jestli na to někdo příde. Dělal jsem se s tím pěkně dlouho, je to poctivý, propiskou.
Kreslil jsem to s adresou pro kámoše, tak jsem to cenzuroval.

250w skříň

Old Post 10-05-2002 v 21:24 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

to drinker Příspěvek č. 8

A ted smě kamarádíčku nasral ja si dam tu praci že lustim co to je. Přišel jsem na to( jedNA z tech vecí co jsem psal to prokazatelne je) a Ty Kamaradíčku se ma mě vyseres

ps: o tu karmu mi nejde--- chci jen trochu uznání----((


jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 11-05-2002 v 18:06 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 9

zdravíčko no Mufe tak tohle bych typoval na nějaký náhrdelník pro Terezu /sem trochu pohulil,tak se nediv jestli píšu nesmysly,/a proč Tereza?no já si všiml že na jednom z ,,řetízků,,je nápis AZER a nějak mi to nešlo dohromady a tak jsem to zkusil naopak no a po přidání TE a přečtení obráceně mi vyšlo Tereza hmmmm tak nevím

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 11-05-2002 v 18:29 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 10

tak koblihu... tys to rozluštil!
Ale né úplně. Tereza tam je, zkus si to doma zvětšit. Ale náhrdelník to neni. Abych nekecal tak ten hlavní motiv neni nic. Když budeš hledat dál, tak mě tam najdeš. A jí taky.

250w skříň

Old Post 11-05-2002 v 22:11 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 11

jjja: uz jsem to napravil, jenze ja puvodne vubec nepochopil, co si tim myslel? C zbrouseny o papir? me plno veci nedochazi... az vysvetlis a zduvodnis, uznani uz bude kolovat vsude okolo... cmaranici neberu
to Muf: Jo jo, Picasovi se taky smali...
to Muf again: pamatka Tereze na vylet do Azerbajdzanu? schody do sklepa? Mysticke misto starych keltu?

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-05-2002 v 13:18 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

to drinker Příspěvek č. 12

C=uhlik, a jako tuha má malou tvrdost( obrousí se o papír) prtoto C zbrousené o papír

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 12-05-2002 v 13:21 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 13

to jjja: to je vysoce umelecky dilo, ty antikulturisto! to neni jen to co zbylo z tuzky (btw tvrdost cislo 3, to su machr, co?) a ze z toho moc nezbylo! jestli sem to teda spravne pochopil! ja nerikam ze je to primo do Louvru, ale do Narodniho urcite

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-05-2002 v 13:40 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

to drinker Příspěvek č. 14

Omyl Tvrdost je č.1 a hustota 2,2 intelektuale. ne tO z ty tuhy (zbytek) když to vezmes do dusledku tak to vlastně nic jinýho neni. Ale jinka k tomu mam takovou nákou uctu Já zas píšu básnicky. možná jí sem někdy dam

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 12-05-2002 v 19:27 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 15

jjja: Urcite posli, uz na to existuje par temat, jedno sem zalozil i ja, jmenuje se Co jste schopni napsat In high. kdyz ho ozivis nejakym peknym spletencem slov, urcite se to oceni

p.s ja na chemii nikdy nebyl

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 13-05-2002 v 18:52 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4830480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív