Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zkušenosti s konopnou mastí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 33

Po několikaměsíční zkušnosti mohu k masti od Mastičkářky říci toto:

- výborně funguje na odřeniny, popáleniny a jiné jizvy - urychluje hojení, jizva zmizí daleko líp
- funguje na kožní problémy typu akne, atopický exém... odřenina na holeni od boty zmizela do rána... jinak to běžně trvá několik dnu
- při bolestech zubů - rostla mi osmička, dáseň napuchlá - namazal sem v tom místě tvář a ráno byla opuchlina pryč
- pomáhá na podrážděnou kůži po holení - ale nutno kombinovat i s dalšími k tomu určenými přípravky
- pomohla proti bolesti ze zlomené stehenní kosti... používal sem místo analgetik v prášku

A poslední zkušenost, která nemá tolik společného s mastí jako s konopím obecně - přestaly mi uplně padat vlasy... dřív sem měl při česání mokrých vlasů vždycky spoustu vlasů na hřebenu i na zemi... tedka ze mě nevypadne ani vlas... Měl bych začít ordinovat konopí kocourovi, ze kterýho ty chlupy nesiham vyčesávat :-)

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 27-02-2008 v 13:54 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 34

Tak dostal jsem od Jedule před nějakým tím týdnem dva kelímky. (tímto ji moc děkuju) Tyto kelímky byly určeny pro moji Babičku, která se potýká s pásovým oparem a migrénami ( migrény jsou v trvání cca 20 let)

Bohužel musím konstatovat, že na pásový opar mast nepomohla , ale jak sama bábi s úsměvem říkala, tak alespoň to tu kůži namazalo


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 03-03-2008 v 12:37 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 35

Babicka ma vyrustky na kostech v zapesti, mela to strasne natekle a rukou nebyla schopna temer nic udelat. Od vanoc si to maze masti od Jedubabky(diiiky) a otok temer zmizel a pry ji to mene boli . . . Jinak ja mam cerstvou jizvu na nose(3mm hluboka) , mazu to masti od Timeho, je to teprv 13 dni a uz to skoro neni videt (!)

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 10-03-2008 v 21:19 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekFido
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekFido - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 36

zdravim ve spolek! pred rokem se u me projevila obrna licniho nervu, tzn. ze jsem nemohl vubec hybat pulkou obliceje. chodil jsem mesic na rehabilitace, pojidal ruzne chemicke medikamenty, ale nemelo to vubec zadny efekt. jelikoz jsem zacal byt uz mainko zoufaly, rozhodl jsem se pouzit konopny olej a masiroval si s nim oblicej, po 14 dnech moje rehabilitantka byla udivena uzasnym a v podstate skokovym pokrokem. a o nejaky placebo efekt se zde asi jednat nemuze, bolest hlavy si nekdo treba vsugeruje, ale moznost zavrit oko nebo se usmat, to asi nijak neosalim :-)

... žalud za žalud ...

Old Post 10-03-2008 v 22:07 PM
StrycekFido je offline   Profil uživatele StrycekFido   Find more posts by StrycekFido   Foto galerie člena StrycekFido   Click here to Send StrycekFido a Private Message   Add StrycekFido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

mast od Jedulky funguje skvěle na popáleniny - po namazání to ani nebolí
pak na namožený svaly - po celodenním stěhování jsem fakt nic jinýho nechtěl
na ekzémy - ólalá
na lupenku - tu mi to v podstatě zastaví
na kousnutí klíštětem (do tejdne tam nic neni)

nic dalšího mě zatim nenapadá, páč se nic dalšího nepřihodilo

Old Post 11-03-2008 v 07:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 38

Ramon: K tý lupénce.. Moje máma si tou mastí od Jedulky ( ) mazala ruce, vysadila kortikoidy, ale po týdnu se opět objevily pupeny na a mezi prstama... Těch 5 dnů to vypadalo dobře, nějakej účinek tam byl (!) to určitě, ale asi ne takovej, jakej by už ona potřebovala.. Zatim to furt maže, ale obává se, že znova přejde na kortikoidy, což se mi vůbec nelíbí.. Možná že bych moh udělat mast čistě z palic, kvůli silnějším účinkům, za to by mi to určitě stálo.. Mějte se.

Old Post 11-03-2008 v 14:47 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 39

Mně pomohla na vyrážky všeho druhu na který mi nepomáhalo nic...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 15-03-2008 v 11:33 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 40

Po probuzení do sobotního rána jsem po kalbě z předchozího večera nějak fungoval, ale v odpoledních hodinách mě začalo svinsky bolet koleno. Druhý den jsem si ho dokonce narazil o roh vany, ale stačily tři dny s Jedulčinou mastí a je to o hodně lepší Už nechodím jak dick. Děkuju


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 18-03-2008 v 20:32 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 41

Na bercove vredy fukguje spolehlive aspon na moji babicce asi 5let mela otevrene rany a asi po mesicnim uzivani se to zahojilo a jiz nekolik mesicu ma pokoj takze urcite pouzivat....

Old Post 25-03-2008 v 14:24 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 42

To mi ted mast udala radost, tak se svama podelim...
vzdycky me jednou za cas zacne bolet priserne rameno, pohnout rukou do nekterejch poloh ani nejde, jak to boli, nevim prsne co to je ale je to nakej zanet na slachach ci co, rameno me bolelo treba 14dni, stalo se to i ted, vcera sem s ramenem skoro nemoh hejbat, dneska po cca 3xnamazani rameno temer bez bolesti a s rukou muzu hejbat temer kamkoliv
super...
jinak mast mazu na vsechno a je to rozhodne nejvsestranejsi lek

Old Post 09-04-2008 v 11:02 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 43

Zajimalo by mne, jestli mate nekdo zkusenosti, zda mast pomuze vyhojit vetsi jizvy, treba rok stary.
Stalo se vam to nekomu?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 11-05-2008 v 12:22 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 44

Moc dobrou zkušenost mám z víkendu. Zapojovali jsme elektriku a znáte to - ruce pořezaný od nože, popíchaný od drátů, zničený od tahání izolace. Večer jsem si je tam mazal indulonou (namazat, nechat uschnout, namazat) a nějakým krémem na obličej. Ráno jsem se vzbudil a rozdíl jsem necítil. Když jsem dojel domů, mázl jsem si je konopnou matičkou a do rána byly ruce jak dětská prdelka...

Old Post 12-06-2008 v 17:54 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Konopné masti, krémy, oleje, pomády na rty Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od bajda
Spoustu informací o léčivých účincích konopí můžete najít na stránkách www.konopnamast.cz


S tim tvim odkazem si uz poradi Jedule ale ja sem davam jeste neco starsiho http://grower.cz/forum/showthread....4&threadid=9714

Old Post 03-07-2008 v 01:07 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Přidám další kladný účinek konopné masti.
Po cca 120km na kole jsem chytil vlčáka, že jsem chodil, jako teplý kowboy. Mast jsem aplikoval večer a ráno bylo vše OK, zarudlost a bolest zmizela. Zůstal mi jen puchýř na vnitřku stehen, ale ten po další aplikaci do dvou dnů zmizel.
Mast je home made (bílá lékařská vazelína + white widow).

Old Post 25-07-2008 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od ice13
Přidám další kladný účinek konopné masti.
Po cca 120km na kole jsem chytil vlčáka, že jsem chodil, jako teplý kowboy. Mast jsem aplikoval večer a ráno bylo vše OK, zarudlost a bolest zmizela. Zůstal mi jen puchýř na vnitřku stehen, ale ten po další aplikaci do dvou dnů zmizel.
Mast je home made (bílá lékařská vazelína + white widow).


Hehe, taky s nim obcas trpim v praci a musim uznat, ze te to zprovozni presne jak rikas

Babicka, ktera je po dvou urazech pohyboveho aparatu a tri mesicnich pobytech v eldence si ji velice pochvaluje na bolesti od shora dolu. No more Voltaren.

Sestre mast moc nepomohla na lehci atopicak. Dal pouziva komercni konopnou mast, ktera zabira proste lip. Uvidime co ukaze dalsi vzorek.

no show

Old Post 07-08-2008 v 22:13 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 48

POMOHLA na hojení popáleniny (na břiše, cca 1%, velký puchýř) od poiky. Po prasknutí puchýře pravidlně mazáno a sterilně kryto. (na základě toho dovolila máma kamarádovi pěstovat )
POMÁHÁ na akné (vyměněna za půl flaše slivovice )
POMOHLA na hemeroidy (okamžitá úleva, vymizení)
NEPOMOHLA na rozpraskaný koutek a na podráždění kůže holením.
edit: NEPOMOHLA na hmyzí štípnutí (nevím co to bylo za hymz, možná hovado), po aplikaci se štípanec zanítil (nevím, jestli to mast ovlivnila). Následovala desinfekce, vymačkání hnisu, do dvou dnů ústup. Ta holčička ale každou bolístku dost přeháněla, tak nevim.

Naposledy upravil medulda 18-08-2008 v 13:40 PM

Old Post 18-08-2008 v 10:50 AM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3260210 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív