Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zkušenosti s konopnou mastí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 17

Zdravím všici, pokud mohu napsat svou zkušenosti s konopnou mastí tak asi takto: od 3 měsíců mám atop. exem do 15 roku to bylo kazdodeni mučeni, pak kdosi vynalezl vysoce agresivni kortikosteroidni masti a muj problem zdal se vyresen...jen sem po par letech pri vyšetřeni zjistil ze mam zhruba o polovinu tenci kuzi nez kdo jiny (diky americti engeneeři ) v 19 se ke mě dostala mast, kterou o dost starši kamarad - spis znami jmenoval jednoduše KONOPKA...krasne mastne svinstvo co mi prilis nevonelo...ale presto jsem to zkusil a hle od te doby nemam problem a to nekecam - kdyz je nejhur - hlavne tedy na jaře a na podzim - sáhnu opět po kortikoidech ale jen na par dni (ještě jednou díky americti engeneers ) dnes je mast vylepšená a skoro bez zápachu a po koupeli už si nedovedu přestavit že bych ji u sebe neměl....na PM kdyžtak zašlu v poho drobny vzoreček...peace a buďte zdrávi......

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 10-10-2007 v 12:29 PM

Old Post 10-10-2007 v 12:23 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 18

Zdravím lékárníky a babky kořenářky ;-)
co se týče pozitivních účinků, dočetl sem se o tolika, že se mi tomu ani nechce věřit. Nicméně moje zvědavost je mnohonásobně větší než nedůvěra a mám již přislíbenou testovací várku pro sebe a mé příbuzné.
Právě kvůli tomu, že chci obdarovat i rodinné příslušníky vyvstává (tane) mi na mysli otázka nežádoucích účinků a kontraindikací.

Prosím zůčastněné, kteří mají již zkušenosti aby se podělili i o tyto zkušenosti, tj stavy popřípadě nálady vzniknuvší díky užívání tohoto preparátu ;-)

Díky všem.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 21-11-2007 v 18:35 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 19

Mastičku letos připravuju už 4tým rokem.Nejvíc ji používám na opary na rtech, různé vyrážky a rány a ranky na kůži.
K tomu oparu bych řekl jen to, že zmizí přez noc, když si to namažu.Všeobecně všechno se mi léčí rychleji, když si to namažu.Mažu se i když mi nic není.
Řekl bych, že je to ale hodně o psychyce..Stoprocentně věřím, že pomůže.A taky vždy pomůže
Doporučuju všem lidem i zvířatům na teto planetě

Kamarád si ji skoušel namazat na krční tepny, na víčka, prostě snad všude a vůbec nic mu to neudělalo, takže si myslím, že thc se vstřebává skrz kůži jen velice omezeně.Ale kdyby to někdo snědl, tak z toho bude určitě dobře zmastičkovaný

Jednou jsem dal hrneček mastičky i teťičce odvedle, která říkala, že když si to vnoci namaže na spánky, tak z toho má halucinaceAsi jí pomáhá na lepší sněníJe všemocná

Jo a ještě další tetička, která měla problémy z nějakým egzémem, s kterým si doktoři neuměli poradit přez dva roky.Dva týdny mazání mastí a problém se vypařilBomba

Včera bylo v televizních novinách o týpkovi, co si mastičku vyráběl, a právníci říkali, že držení masti je za 5 let a výroba až za 10 let v base!!!!

čus

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Naposledy upravil ._. 22-11-2007 v 08:26 AM

Old Post 22-11-2007 v 08:18 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcrich
Nový Člen

Karma uživatele bcrich - 3% PěstitelskáKarma uživatele bcrich - 3% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 20

ma osobni zkusenost s masti je velkolepa!!!!!!! dvakrat jsem si namazal prdku a po cca dwou tydnech zmizeli hemoroidy!!!!!!! o oparech a ranach nemluvim-petelice nade vse!!! mamince to pomaha na kycle a obcas se ji spatne dycha, tak si namaze cele plice a je to teze good!!! no a kamosovo babicka mela pres deset let problemy s natekanim nohou a po tydnu mazani ji nohy splaskli a beha jak za mlada!!!!!!! a to nekecam!!!!!
takze je to genialni pomocnik,vsestranny a bohuzel ZDE nezakonny....je to ostuda, fuck this system

Old Post 22-11-2007 v 08:20 AM
bcrich je offline   Profil uživatele bcrich   Find more posts by bcrich   Foto galerie člena bcrich   Click here to Send bcrich a Private Message   Add bcrich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Perro verde
Nový Člen

Karma uživatele Perro verde - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 21

Bydlim nyni ve Spanelsku a pokud se sem nekdo hodlate vydat na delsi dobu,vrele doporucuji mast pribalit,minimalne v kilovem baleni.Rany se tu hoji velmi pomalu a z maleho skrabanecku se tu da vytvorit neco neuveritelneho.Mast jsem si vyrobil pouze na zkousku ,ale facha opravdu bozsky(po aplikaci do otevrene rany velmi vesele a vdoporucuji)Hasta luego amigos

Jo.Zkousel jsem hotovou mast rozehrat a pouzit teplou jako zabal na zanet slach jedne slecny.Po tydeni aplikaci velka tvrda boule na zapesti temer zmizela a pohybove pry take o dost lepsi.Uvidime dale

Naposledy upravil 03-12-2007 v 12:27 PM

Old Post 03-12-2007 v 11:55 AM
Perro verde je offline   Profil uživatele Perro verde   Find more posts by Perro verde   Foto galerie člena Perro verde   Click here to Send Perro verde a Private Message   Add Perro verde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 22

Perro verde: Nechci tady plkat moudra, pravda, že školy nemám, ale co sem poslouchal když se zkušenější bavili, tak zánět by se neměl léčit nebo na něj aplikovat teplo.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 06-12-2007 v 05:39 AM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Perro verde
Nový Člen

Karma uživatele Perro verde - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 23

Nemam za potrebi hazet do fora pohadky,proste to facha a to je vsechno.Mimochodem pred tim tahle slecna poslechla zkusenejsi(nechci tim narknout tve zname ale nejmenovaneho doktora)a ani po pekne radce let ji s tim nebyl schopen nic udelat.Castecne hazim pravidla za hlavu zkousim zkousim a zkousim

Old Post 07-12-2007 v 12:34 PM
Perro verde je offline   Profil uživatele Perro verde   Find more posts by Perro verde   Foto galerie člena Perro verde   Click here to Send Perro verde a Private Message   Add Perro verde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 24

Taky budu určitě opakovat zkušenosti jiných, ale přidám se.... Mastičku vyrábí kamarád už několik let a od něj se rozšířila do mého okolí. Všichni si jí zamilovali, pomáhá fakt skoro na všechno... Já osobně mám zkušenosti s popáleninama - (moje mamka - popálenina dost hnusná od fritovacího oleje - velká část pychýře se stáhla a obešlo se to bez lékařské pomoci) Já jsem si tím léčil popáleniny od vejfuku nebo popáleniny od pyrotechniky (ty ale musel nejdřív přeléčit lékař)... Dobré je to i na hojení jizev... Na rozpraskané rty to užívá snad každý a z mého okolí musím potvrdit, že opravdu prý funguje na ty hemeroidy...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-12-2007 v 07:54 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 25

bcrich:Mastička není nezákonná... Nezákoné je si mastičku vyrábět sám, protože k tomu musíš pěstovat a uchovávat rostliny konopí, ale Konopná mast je již legální. V Čechách existuje již více jak jedna firma, která se zabývá konopnými výrobky - také konopnou mastí. Dá se koupit třeba v lepších lékárnách nebo alternativnějších lékárnách. Je na ní i návod k použití, kdyby jste měli zájem nafotím a přepošlu sem. Vím třeba o jedné lékarně v Ostravě, kde se dá koupit...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-12-2007 v 09:03 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Mesias: v konopný kosmetice, která je volně prodávaná, taky nesmí být víc jak 0,33% (bo kolik je v zákoně) THC, takže klasická, podomácku vyrobená mastička legální není
ale hurá, že se konopný věci dostaly i do lékáren, protože parádně fungujou, podle zkušeností, který jsem slyšela

Naposledy upravil 16-12-2007 v 09:16 AM

Old Post 16-12-2007 v 09:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 27

jedu: jojo taky občas použivam koupeny z lekarny...cannaderm apod. ma to vyborne promašťovaci učinky a dá se říct že i blahodárné ale léčivý efekt bohužel u sebe postrádám, domácí se hold nevyrovná...

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 17-12-2007 v 14:13 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

jedna paní mi poslala svoji zkušenost s mastí - Měla sem dost ošklivé akné a po té mastičce se hodně zlepšilo (už si troufnu zase mezi lidi:-D) ještě se zbavit červených skvr po beďarech

Old Post 07-01-2008 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 29

Já mám pecku... Kamarádova mamka měla škaredé kožní znamenko... Po soustavném několikatýdením mazaní znamenko zaschlo a SLOUPLO SE!!!

Protože je to taky o kožní obludce, přidávám to sem - jedna paní mi řekla, že má na noze bradavici, tak třikrát do roka se jí nechtěně povede ji seškrábnout nehtem (je na blbým místě) a bradavice se vždycky během týdne pokryje tvrdší kůží, pod kterou zase vyroste do původní velikosti. Před týdnem a kousek si paní zase bradavici seškrábla a protože měla mast, namazala si strup. Kůže na tom místě neztvrdla a bradavice se (aspoň zatím) tváří "já tu nejsem". Jedule.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 07-01-2008 v 19:43 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Mesias
Já mám pecku... Kamarádova mamka měla škaredé kožní znamenko... Po soustavném několikatýdením mazaní znamenko zaschlo a SLOUPLO SE!!!

A mast byla domácí?

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 07-01-2008 v 20:57 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 31

Konopnou mast si vyrábím sám cca pět let na léčbu atopického exemu se kterým mám problémy cca dvacet let. Od té doby jsem nemusel navštívit kožního lékaře ani jednou předtím min. šestkrát ročně/léčba chloramfenikolovou mastí a pod/takže naprostá spokojenost. Dále se osvědčila na popáleniny,drobná zranění jako oděrky a pod.lupénku,opruzeniny/vlk/a pod. Dokonce jí bratr použil na doléčení po plastické operaci prstu který si zranil při práci na hoblovce. Vedlejší učinky jsem nepozoroval jen tchýně prý měla divoké sny ale myslím,že to bylo pouze psychyckého rázu/placebo efekt/. Děkuji za prostor k vyjádření svých postřehů.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 20-01-2008 v 12:08 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 32

Další důkaz že konopí je rostlina budoucnosti: bratranec má 4měsicni holcicku, mela velké problémy s opruzeninami (sleep&play - uzitecny asi jen pro reklamu na nove) po zoufalém a zbytečném boji jsem ho ukecal k nasazení a vyzkoušení konopné masti z lékařské vazeliny - HOMEMADE, a ona opravdu zabrala, ted míchám mast tak dvakrát do měsíce, nehledě na to že tchýně zjistila ze je dobrá i na bolavé kouleno (jestli ono za to nemůže tech jejich 200 kg).....peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 01-02-2008 v 15:30 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3467810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív