Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » LIDSKÁ PAMĚŤ A HULENÍ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 17

Já osobně když vysadím, nemám žádné problémy. Kámoš, ale nemůže usnout. Říkal, že se třeba hodinu převaluje v posteli, než se mu to podaří.

GanjaPhantom

Old Post 04-04-2001 v 21:02 PM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 18

Bidlo, nespojoval bych to s hulenim. Asi zije ve stresu nebo je stale napjatej. Ale fuckt bych nerekl, ze by to bylo z huleni.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 05-04-2001 v 14:12 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganjaman - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Co s porouchanou pamjetí? Příspěvek č. 19

To zapomínání je fakt asi největší - (mínus) huličskýho života. Každopádně bych měl jeden tip jak chudinku paměť rychle nastartovat (třeba před zkouškama). Stačí zakoupit v apatice LECITIN (to je taková věcička ze sóji, co zlepšuje funkci nervovýho systému), ňáký Béčko (to jako vitamín) a dyžtak MEMO PLUS (vychytáfka na paměť). Kombinace těhle dobrot dělá fuckt divy! Samosebou je + (plus) omezit konzumaci konopných produktů na minimum (v mym případě: 2-3x tejdně).

Ganjaman

Old Post 07-04-2001 v 13:24 PM
Ganjaman je offline   Profil uživatele Ganjaman   Find more posts by Ganjaman   Foto galerie člena Ganjaman   Click here to Send Ganjaman a Private Message   Add Ganjaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Víla
Nový Člen

Karma uživatele Víla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 20

Ten bloček je opravdová vychytávka :-)
Nejlepší bylo, když jsem zapisovala asi pětiminutový rozhovor mých kámošů - je asi hloupost podotýkat, že úplně vysmahnutých - a doteď se mi při přečtení toho papírku pěkně motá hlava...

Jo a paměť? no za necelej měsíc maturuju a tak už si plánuju, kdy před ní naposledy zahulím(zkrz tu paměť) tak alespoň uvidím do jaký míry jsem si na hulení zvykla - zatím totiž pauza delší, než 2 týdny nebyla, tak se uvidí :-)kdo z koho, repektive která z které

Old Post 07-04-2001 v 18:49 PM
Víla je offline   Profil uživatele Víla   Find more posts by Víla   Foto galerie člena Víla   Click here to Send Víla a Private Message   Add Víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Obecné Zapominani Příspěvek č. 21

No to ze sem zhulenej a nepamatuju si cose stalo pred minutou me teda moc netoci, dokonce je s toho docela sranda.
A to jestli neco zapominam v "normalu":-D , na tom asi neco bude . Ale to taky az zas tak strasny neni. Vetsinou se jedna vo nejakou prkotinu.


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 14-04-2001 v 10:13 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Zdraví Není to zas tak hrozný Příspěvek č. 22

Už je mi téměř 27 let, asi 5 let kouřím. Samo, že znám ty stavy, kdy si člověk nemůže vzpomenout, co se stalo před půl hodinou nebo, co chtěl před 10ti vteřinama říct.

ALE !! Mám několik kamarádů, který prostě nehulej - nikdy si nedali ani práska. A můžu vám říct, že s krátkodobou (nejen:-) ) pamětí mají ty samý (ne-li větší) problémy jako já.
Tyhle lidi když potkám a dáme řeč na tohle téma, mě vždycky uklidněj :-))
Jsou to většinou lidi s dokončenou VŠ (aby bylo jasno, že to nejsou nějaký vymaštěnci od přírody...)

Ignácius

Old Post 24-05-2001 v 10:31 AM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 23

Jo lecitin je moc dobrej,ale i bez to jde v pohode,pred poslednima zkouskama sem si ho zampomel koupit a taky no problemo.De hulit porad a jak uz sem tady nekde v Kuřárně psal,tak se de potom i v poho učit,možná ještě líp než nezhulenej,alespoň mě tedy.Ja si dam tak hodku dvě před učením špeka abych nebyl hned uplně v pr.... ,trošku koly+když je tak nějakej ten lecitin a říkám vám že nějakejch 5 hodin vydržíte u knížky v pohodě a ještě vás bude možná bavit.Je tady ale jeden velkej problém.Nesmíte se vůbec ničím rozptylovat,protože jak přijde do mozku nějaká myšlenka jen s velkými obtížemi se jí během učícího procesu zbavíte,a kdykoliv se vás na to téma někdo zeptá,tak si vzpomenete co ste u toho všechno dělali,na jaký je to stránce,jaký tam byli obrázky,ale na ten text zaboha ne.Tohle znám moc dobře.

Indoor Farmer
Přímý potomek světově známého skladatele De Busiho - De Bil

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 24-05-2001 v 12:27 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 24

Pravdou je že THC přímo buňky neničí ale jak tady někdo již zmínil "zhuluje" (ve skutečnostï ucpává nějaký, snad synaptický, spoje) Ale tělo THC přirozeně odbourává takže samovolně dochází k pročisťování paměti. Já jsem ale vyčet věc mnohem zajímavější, spousty lidí (hl alkohololiků = většina mejch přátel) mi pořád háže že jsem feťák, narkoman, ... a že si ničím mozek tou trávou, ale málokdo si uvědomuje že jednou z přísad piva je i chmel (latinsky: Humulus lopulus :-°) patří do čeledi Konopovité(Canabidae) takže jsou na tom stejně spíše hůře nežli já (my), neb THC "ucpe" paměť a co neucpe to alkohol rozpustí :-°)))

PS. Ale natrvalo

PPS. Pokud by se THC odbpurávalo pomaleji než potřebuje doporuči nějaký nootropika, já jsem před maturitou bral Pirabene 1200mg (aktivní látka je piracetam) a potrvzuju že to funguje, učil jsem se polovinu času oproti ostatním a o svaťáku jsem si párkrát i zahulil ;-°))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 23-05-2004 v 16:08 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mautinka
Nový Člen

Karma uživatele Mautinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 25

LIDSKÁ PAMĚT A HULENÍ NEJDE K SOBĚ....ale má to výhodu sice se kazí kratkodobá a lepší dlouhodobá paměť... jo a když už u sebe nenosíš bloček tak aspon upomínky na telefonu...to je taky hodně dobra věcička...

Old Post 12-06-2004 v 11:08 AM
Mautinka je offline   Profil uživatele Mautinka   Find more posts by Mautinka   Foto galerie člena Mautinka   Click here to Send Mautinka a Private Message   Add Mautinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 26

ja hulivam tak 2x tydne, to neni moc ale prijde me ze na tu pamet to ma fakt dopad... ale ne jenom na pamet, ale obcas se nedokazu ani poradne soustredit, nejhorsi je kdyz su zhuleny a musim s nekym mluvit na vazne urovni tak ze sebe jenom vykoktavam nejake kraviny.. a prijde mi ze se mi to zacina stavat i nezhulenemu.
Kratkodoba pamet tj jasne de do riti. A ta dlouhodoba co se tim presne mysli? nejaky priklad ze zivota. Mam pocit totiz ze dlouhodoba se taky zhorsuje...
zkusim si nasadit lecitin doufam ze to pomuze... a sem zvedavy na moji maturu za rok, to se asi uplne nadopuju nootropikama (sakra ani tohle hrozne slovo sem si nezapamatoval na poprve)

Old Post 19-02-2005 v 11:01 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Kutas: Mno lecitin jsem poouzival (abych ho vyzkousel a vedel, jestli se to vyplati) a musim rict, ze je to celkem dobra vec. Nesmis ale od toho ocekavat, ze ho budes uzivat a razem se budes ucit sam od sebe, bez problemu. On ti lecitin opravdu pomuze s tim lip se soustredit a zlepsi i tu kratkodoubou pamet, ale rozhodne ti nepomuze najit v sobe tu vuli ucit se
Za mesic si ho zase koupim a budu uzivvat az do maturity, spolecne jeste s jednim cajem, kterej ma podobny ucinky. Mejte se

Old Post 19-02-2005 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

paměť Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Mautinka
LIDSKÁ PAMĚT A HULENÍ NEJDE K SOBĚ....ale má to výhodu sice se kazí kratkodobá a lepší dlouhodobá paměť... jo a když už u sebe nenosíš bloček tak aspon upomínky na telefonu...to je taky hodně dobra věcička...

To je tvoje zkušenost,nebos to slyšela v bedně?Já teda zhulenej nedokážu sledovat ani téma hovoru.To je samý:co jsem to řikal, vo čem jsme se bavili a podobně.

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 19-02-2005 v 13:09 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 29

to futeW: nemohl by si prosimte napsat konkretne jakej cajik mas na mysli ja mam tedka pred maturou a cejtim ze ta pamet je celkem v p...
a bohuzel ze by se mi dlouhodoba nejak zlepsovala to taky rict nemuzu.. je tak asi na stejnu urovni jako byla ale s tou kratkodobou je to spatny..ja si ani nekdy nemuzu odpoledne vzpomenout co jsem mel k obedu...
peace

Old Post 19-02-2005 v 16:24 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriaty
Stálý Člen

Karma uživatele Moriaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 30

Moje facha byla a je náročná na paměť.Pozoruju létama, jak ochabuje, ale stale si udržuju určitej standart.Hraju pexeso.
Ovšem jak smotnu je to nářez. Melu, přecházím plynule na jiná témata a na konci monologu s výdechem končim zpátky v původní story. Občas mi něgdo nestačí. Fakt že, častokrát zapomenu na konci věty o čem byla a to je dost komický,hm. Když píšu zmaštěnej, spousty myšlenek nestačím zaznamenat a to co napíšu nakonec smáznu, že je to vlastně konina....

Old Post 19-02-2005 v 17:26 PM
Moriaty je offline   Profil uživatele Moriaty   Find more posts by Moriaty   Foto galerie člena Moriaty   Click here to Send Moriaty a Private Message   Add Moriaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 31

Já mám tu zkušenost že dokavaď jsem hulil a k tomu ještě pil alkohol tak moje paměť vždycky byla nějako pozadu :-°) Ale od tý doby co alkohol nepiju už ýádný takový věci nepozoruju. Sice věci co se děli s posledních 30min vidím mlhavě, nicméně si na ne vzpomenu (zpravidla:-°) A když jsem zkouřenej tak v celku v poho dokážu sledovat i složitější rozhovory (teda do určitý míry)
2Moritary: Když jsem zkouřenej tak taky když něco píšu tak většinou se držím několika myšlenek najednou a prolínám je dohromady, nicméně je plně chápu. A vzhledem k tomu že většina lidí co jim píšu bude při čtení taky zkouřená, tak vím že to taky pochopějí :-°))))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 20-02-2005 v 13:51 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 32

Já to mám s tou pamětí nějaký pofidérní.
Př. Sem zhulenej jak swině a du si do koupelny vyčistit zuby dojdu do koupelny a nevim co tam dělám du zpět do pokoje a nevim proč sem tam šel. Takže si zapnu telku. Tohle se mi stává dost často

Old Post 09-05-2005 v 17:02 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2673180 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív