Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » snad 100% sativa ... mám ještě reálnou šanci na sklizeň ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ali
Nový Člen

Karma uživatele Ali - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Nápad snad 100% sativa ... mám ještě reálnou šanci na sklizeň ??? Příspěvek č. 1



Zdravím all growers... jsem ještě newbie v pěstování, mám první balkónek... udělal jsem během pěstování několik nenapravitelných chyb a proto mám nyní tak malé pálky... sice je to kytka hustě osypaná palicema ale teprve dva dny zpátky mi začala cukrovat, shlédnětě fota a kdyžtak pisnětě. PS: Na kytku mi svítí slunko od vychodu tak do 13:00 hod ... peace

Drum n Bass & Jungle

Old Post 09-09-2007 v 09:46 AM
Ali je offline   Profil uživatele Ali   Find more posts by Ali   Foto galerie člena Ali   Click here to Send Ali a Private Message   Add Ali to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ali! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

no při tomhle počasí máš šancu už velice malou.. pořádně se připrav na příští rok ale cosik málo snad bude

Old Post 09-09-2007 v 12:06 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Sklidíš jak nic mě nějaký kousky začínaj teprve nakvítat a nejen mě tady na Growerovi. A když už je máš takle na květu, tak se nemáš čeho bát a na balkéně je máš pod dohledem před nějakým šíleným počasí, tak se můžeš určitě těšit na pohodovou sklizeň

Old Post 09-09-2007 v 12:10 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funky Junkie
Nový Člen

Karma uživatele Funky Junkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Neboj se jak rikal Zedy sklidis v klidu. me taky kytky zacaly teprve nakvetat. nektere sou uplne v prvopocatku kvetu.

http://grower.cz/forum/misc.php?action=showsmilies

Old Post 09-09-2007 v 13:03 PM
Funky Junkie je offline   Profil uživatele Funky Junkie   Find more posts by Funky Junkie   Foto galerie člena Funky Junkie   Click here to Send Funky Junkie a Private Message   Add Funky Junkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoner
Stálý Člen

Karma uživatele Stoner - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5

Ziadne strachy Ali. Mne este niektore ani nekvitnu.

Old Post 09-09-2007 v 13:17 PM
Stoner je offline   Profil uživatele Stoner   Find more posts by Stoner   Foto galerie člena Stoner   Click here to Send Stoner a Private Message   Add Stoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobor84
Nový Člen

Karma uživatele bobor84 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

zdar. to je v pohode. balkon je super, tam to dorastie v krásny kvet mám tiež na balkóne a začali kvitnúť asi tak pred týždnom, a vyzerajú super. neboj skosíš to pekne dozreté.

Old Post 09-09-2007 v 16:55 PM
bobor84 je offline   Profil uživatele bobor84   Find more posts by bobor84   Foto galerie člena bobor84   Click here to Send bobor84 a Private Message   Add bobor84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ali
Nový Člen

Karma uživatele Ali - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

ok chlapi, dám na vás :-) snad to dojde do zdárného konce...
2 smoke4ever: jojo tento rok byl jen takovy experimentalni, příští rok to bude jiná :-)
Děkuju všem za odpovedi ... peacE

Drum n Bass & Jungle

Old Post 09-09-2007 v 17:49 PM
Ali je offline   Profil uživatele Ali   Find more posts by Ali   Foto galerie člena Ali   Click here to Send Ali a Private Message   Add Ali to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ali! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 8

mě ještě nejake kytiz vubec nekvetou (afganXmaroc)

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 09-09-2007 v 17:51 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ali
Nový Člen

Karma uživatele Ali - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

btw. bydlím v prvním patře a z parkoviště to jde docela vidět... doufám že mně nevyčekujou chlupatí :-( takový dotaz ještě... štípat to ted, když už je to nakvetlý to je asi blbost co ??? Nějaké maskování by momentálně bodlo...

Drum n Bass & Jungle

Old Post 09-09-2007 v 17:51 PM
Ali je offline   Profil uživatele Ali   Find more posts by Ali   Foto galerie člena Ali   Click here to Send Ali a Private Message   Add Ali to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ali! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svatosh
Nový Člen

Karma uživatele Svatosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

Zdravim.Ali určo Ti to fajně dozraje,ale už to moc nepovalí do palic na objem ale bude spíše dozrávat(je už skoro půlka zaří),ale tak ještě to cosik nabyde:--)) jen otázkou zůstává jestli nezačne zase chcát a nehytne to plísen a ty budeš muset předčasně sklízet v takovém bordelu co je na moravě za púočasí se to může stát.Být tedka 10 srpna a kytka by byla taková,byla by to richta sklizeň-to musíš na rok ošéfowat Aloshi.čus čus

Old Post 09-09-2007 v 21:19 PM
Svatosh je offline   Profil uživatele Svatosh   Find more posts by Svatosh   Foto galerie člena Svatosh   Click here to Send Svatosh a Private Message   Add Svatosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ali
Nový Člen

Karma uživatele Ali - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 11

diz is 4 ma doG swatosh: cus, ani jsem nevěděl že tu zaregistrovany, neřekl si :-) jojo jsem zvědavý co z toho bude, samozřejmě nečekám zázraky příští rok to bude jiná, řezy, řezy a řezy :-)

Drum n Bass & Jungle

Old Post 10-09-2007 v 09:47 AM
Ali je offline   Profil uživatele Ali   Find more posts by Ali   Foto galerie člena Ali   Click here to Send Ali a Private Message   Add Ali to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ali! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Svatosh
Zdravim.Ali určo Ti to fajně dozraje,ale už to moc nepovalí do palic na objem ale bude spíše dozrávat(je už skoro půlka zaří)


Právě že je to přesně naopak-kytka teď začne nabývat na objemu a teprve až přijde její čas, začne dozrávat. V takhle ranném stádiu květu asi těžko. Takže žádný strachy Ali- ještě je spousta času a palice budou pořádný. Ale chce to trpělivost, vidim to tak na polovinu října...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 10-09-2007 v 14:48 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svatosh
Nový Člen

Karma uživatele Svatosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

kytka teď začne nabývat na objemu -s timto plně souhlasím Pane Keři, jen sem myslil svým výrokem,že nepojede do palic brutálním způsobem aby z toho sklidil nějaký ten ,,pětilitřák,,:-))) .....Já už dobře 2 roky nehulím a tudíž ani nesadím,ale takovéto kytky jsem měl někdy kolem srpna,sklizen byla ohromná(samý keř-asi budeš vědět,na fotky sem se nedíval),ale nemyslím si že objem palic bude x mnohokrát vyšší než je ted,tím neříkám že nezvětší,ale nebudou to hovna od spodu na horu.Kdybyb byla tak to Aloshovi samo přeju.

Old Post 10-09-2007 v 15:52 PM
Svatosh je offline   Profil uživatele Svatosh   Find more posts by Svatosh   Foto galerie člena Svatosh   Click here to Send Svatosh a Private Message   Add Svatosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 14

Ja sem taky jeden z tech co doufa ze kytizz co se jeste nepreply a nebo preply pred nedavnem,tak budou mit sanci dozrat.Uvidime nechame se prekvapit co nam do budoucich dnu priroda a pocasi prichysta za prekvapka Ja jsem na tom podstatne hur s moji jednou a zrovna nejvetsi a nejrozvetvenejsi kytkou.Zatim kua ani naznak ze by uz konecne prepla

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 10-09-2007 v 16:05 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 15

kytka zacne kvist az prijde jeji cas..a tim padem i dozraje nevim co se plasis jenom aby pocasi pralo ale nebyl bych se toho a tesil na sklizen

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 10-09-2007 v 23:24 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 16

Já se též přikláním k pozdnímu květu kur... corky mi poblrali prvni kyti a tak jsem hodil jen tak z prdele druhy out... zacali kvest poslední týden v květnu tak jsem zvědavy jak to půjde dál...

A na fizli se vyser hulej taky tak by ti to akorat zkonfiskovali kdyžtak dej na balkon k zabradli nějaky stary ubrus třeba igelit... světlo to propusti (s menšími ztrátami) ale nepůjde poznat co to na balkóně je bude to rozmazane....

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 08:36 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6445140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív