Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » trocha uvítání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Obecné trocha uvítání Příspěvek č. 1

tak sem tu a zdravím všeci členy groweru..čekám že se tu hodně , nebo alespoň trošek dozvím to co potřebuje vědět a měl by znát každý správný pěstitel..prvnim rokem zkoušim indoor a zatim to vypadá pěkně. ale mám takový pocit že by to mohlo fungovat i líp.tak se těšim až budu moct vychytávat spokojenost mých malých přátel bydlících ve skříni...tak vás tedy ještě jednou všeci zdravim a pozdravuju..

Old Post 05-05-2007 v 19:37 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 2

nazdarek nech sa ti darý

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 08-05-2007 v 09:10 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 3

Ahojky Kubulo

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 08-05-2007 v 10:09 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 4

téže já tě zdravim.a přeju příjemnej den i ty další

Old Post 09-05-2007 v 13:26 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin1612
Nový Člen

Karma uživatele martin1612 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5

nazdar vsetci.konecne som sa zaregistroval preto ze ma nebavilo pohybovat sa tu ako host.zatial je to odomna vsetko.tak teda ...zdravas...

Old Post 11-05-2007 v 20:13 PM
martin1612 je offline   Profil uživatele martin1612   Find more posts by martin1612   Foto galerie člena martin1612   Click here to Send martin1612 a Private Message   Add martin1612 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 6

taky zdravím nového člena ...

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 11-05-2007 v 23:02 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
big_boss
Nový Člen

Karma uživatele big_boss - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

čus, tak jdem pěstovat

Old Post 12-05-2007 v 12:43 PM
big_boss je offline   Profil uživatele big_boss   Find more posts by big_boss   Foto galerie člena big_boss   Click here to Send big_boss a Private Message   Add big_boss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 8

Zdravim vice ci mene horlive,nove i ty zkusenejsi pestitele te,podle me,nejkrasnejsi rostliny na svete a preji radost z pestovani,priznive pocasi a bohatou urodu

Old Post 14-05-2007 v 12:18 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Zdravým všechny na groweru,jsem rád že jsem se stal táké členem. Já skouším pěstovat už tretí rok a stále nic moc.Tak se tady snad něčemu naučím.Teď skouším pěstovat na střeše a zatím to vypadá dobře,tak se za pár měsíců uvydí.Zatím se mějte

Old Post 14-05-2007 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Zdravím.. Příspěvek č. 10

Ahojky všichni, po měsíci sledování a vztekání se jako host jsem již taky jedna z vás, tak pěstování zdar a milujme své kyti.. PS: občas padnu pod stůl z těch příšerných gramatických chyb.. Tady asi nikdo nečte upozornění.... A vzhledem k tomu že jsme tady všichni dospělí tak je to dost úsměvné.. No konec výchovy a bavme se na tom našem světě.. Kdo hulí - ten umí.

Old Post 14-05-2007 v 22:14 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Vítám tě kub. ať se ti tady líbí a najdeš hodně rad pro své škříňkové přátele
ať se daří k.

Old Post 16-05-2007 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rys
Nový Člen

Karma uživatele rys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 4  

Pohodička AHOJ LIDI Příspěvek č. 12

aHOJ LIDIČKY TAK VÁS ZDRAVÍÍÍM TOHLE JE MŮJ PRVNÍ PŘÍSPĚVEK TAKŽE JSEM JEŠTĚ TROCHEN NERVOZNÍ A NEVÍM CO MÁM PSÁT. TAKŽE TAK VŠECHNO NEJLEPŠÍ A HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ A TAK NO A JINAK JAK SE MATE A ZROVNA JDU OKOLO TAK...JO TED SEM SI VZPOMNEL PROC SEM SE SEM REGISTROVAL MAM RIZECKY SWAZI SK. A PURPLE TOP NIKDY JSEM SE S TIMTO MODYLKEM NESETKAL TAK SEM SE CHTEL ZEPTAT JESTLI NEMÁTE NEKDO ZKUSENOST ...

Old Post 17-05-2007 v 13:33 PM
rys je offline   Profil uživatele rys   Find more posts by rys   Foto galerie člena rys   Click here to Send rys a Private Message   Add rys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rys
Nový Člen

Karma uživatele rys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 13

.....JESTLI JE VHODNE DATI DO SKRINE TYTO MODELY DOUFAM ZE JSEM HLEDAL DOBRE ABY MNE TU NESPRDLI ALE FAKT SEM NENASEL JEDINEHO JEDINCE KTERÝ BY PĚSTOVAL TYTO MODELY

Old Post 17-05-2007 v 13:37 PM
rys je offline   Profil uživatele rys   Find more posts by rys   Foto galerie člena rys   Click here to Send rys a Private Message   Add rys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOZ-303
Stálý Člen

Karma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 14

Vitam Vas! Dobrich pestovatelov nikdy nieje dost.

Old Post 17-05-2007 v 14:21 PM
TOZ-303 je offline   Profil uživatele TOZ-303   Find more posts by TOZ-303   Foto galerie člena TOZ-303   Click here to Send TOZ-303 a Private Message   Add TOZ-303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2213500 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív