Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w...č.x
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)

Svaha souhlas vypada to jaksi prapodivne, Je to vubec konopi? :-))))
No a podle me treba B cuzzy vubec nejsou drahy hnojky. No ale kazdymu dle jeho gusta. Taky zalezi co je u tebe drahy.

EDIT:
Hmm tak tedy k treadu. Nemas ty kyticicky nejaky malinkaty? na to ze jsou pod 400 by mohly bejt vetsi, ne?

Apropo k- si kurevsky dobre rozmysli.

Muhehehhee Nezlob se ale neprijde mi ze to mas nejak extra paradne poreseny.Spis nemas.

A jestli nesnes kritiku tak nic neukazuj, bo chces jenom at ti lidi rikaji jak je to nadherny atd... ,kdyz neni.



No mam a nak me to nevadí......kdybych chtěl ňáký mega kytky tak je nechám o další měsíc dýl rust...podíwej se na to prosim od začatku a budeš wedět proc tu nejsou obří kytky........detail je w tom že ze začátku byly pod 150w MH....ale to by sis to musel prvně prohlidnout od začatku což se asi trochu opomel...jinak bys to věděl......

K- si nerozmyslím....chceš me s svima kamaradama nasazet hafa K- nebo co????nan to brat jako vyhruzku???bo jak???
je to moje téma a ja chci mit cisty bez jakychkoli debilních poznamek typu VYPADA TO DIVNE JE TO VUBEC KONOPI???

kritika me nevadi ale zaleží ne jejím podáni.....viz věta psana velkym pismem o řádek víš...nahoře.....to se me neliby...to neni krytyka ale narazka.....chapes?????to za prvý....

a za druhý......nevim co zde chceš krytyzovat....to se si pěstím indiky a mam je vysoky cca 20 cisel????nebo ty řídky sativy ktery maj cca 35a eště potom pěkne prorostou??? bo toho jednoho krypla???pak bys este mohl zkrytyzovat kyti ktery sem tam pridal a sou eště malí...sory ale nic moc tam na kritiku newidim...

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Naposledy upravil sqott 20-06-2007 v 11:42 AM

Old Post 18-06-2007 v 20:49 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krabishak
Stálý Člen

Karma uživatele krabishak - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 50

sqott tvrde do nich dej jim jinak vklidu je ta v truhliku ta polozena to je pekne vykucene

Old Post 20-06-2007 v 21:15 PM
krabishak je offline   Profil uživatele krabishak   Find more posts by krabishak   Foto galerie člena krabishak   Click here to Send krabishak a Private Message   Add krabishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 51

já se jen braním......


jo dik....ale sou tam dvě.....

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 20-06-2007 v 21:23 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 52

Nejvíc miluju lidi co kritizujou a stejnak mají hovno v hlíně... ale jinak kytky pěkné po tvojem básnění o AB extraktu jsem ho taky zakoupil a docela se kytkám daří, ale tento rok sadím poprvé a tak od toho nečekám nějaké zázraky... Hodně zdaru


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 21-06-2007 v 08:25 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 53

Eloren---tož tobě též...a tvým kytičká jakbysmet......sice sem zas ňáko moc o tem ABečku nebásnil ale myslím si a na kitičkach je to vidět že to je opravdu dobrá věcicčka...je sice možna z části chemicka ale obsahuje i část organickou....tak stejne hnojivo Green Day a OBM.....ten zbytek uz je chemie...a to je jen hnojivo na citrusi a kristalon ..kterej nepouzivam.....

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 21-06-2007 v 08:41 AM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hacker_cz
Nový Člen

Karma uživatele hacker_cz - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 54

hej sqotte zdravim jsem to ja harry co je ted v amstru hele chlape ikdyz si myslim ze huleni to bude dobry zhulovat lidi nekde bude bude to v poho a hlavne ne za 250 ale rikam ti udelej si to ctyrkilo uz poradne kdyz uz je to pokus...x vsech co tu maj vic jak 2 pokusy vylezly brutalni kyti a tohle jsou ne mrzaci ale proste mene kvalitni marihuana, a to se nedivam na kvantitu jinak kazdej grower si mysli ze jeho kyti jsou nadherny a tak je chce ukazat svetu ale pokud nejsi pripraven brat kritiku tak to radeji nedelej, a proto naposled opakuji prosimte priste do toho investuj$ btrochu a UDELEJ SI TO PORADNE

Old Post 22-06-2007 v 20:03 PM
hacker_cz je offline   Profil uživatele hacker_cz   Find more posts by hacker_cz   Foto galerie člena hacker_cz   Click here to Send hacker_cz a Private Message   Add hacker_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 55

hacker_cz....nazdar mafiáne...ja to tam faká???kdy se vracíš????

..............tohle není jediný světlo s kitickama který mám....mám aj druhy ale ty fotky sem zatím dávat nebudu a pokud jo tak jako dalši uživatel.........tohle, je vyloženě pokus s hnojivama....nic víc nic mín...do jen o to esi to de nebo nejde....a jak to de....neboj drugá pěstírna má svoje....tak ...tak..

.zatím sa tam maj....SQ....

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 24-06-2007 v 17:46 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hacker_cz
Nový Člen

Karma uživatele hacker_cz - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 56

nevracim zustavam tady v amstru,jinak je to tu docela v poho

Old Post 24-06-2007 v 18:33 PM
hacker_cz je offline   Profil uživatele hacker_cz   Find more posts by hacker_cz   Foto galerie člena hacker_cz   Click here to Send hacker_cz a Private Message   Add hacker_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 57

toz to se tam stavim ja...tak na tejden....presunem si debatu do PM....

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 24-06-2007 v 19:07 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 58

sqott musim se te zastat misto toho aby byli radi ze nekdou zkousi pokusy aby bylo jasne videt ze obycejne hnojiva jsou na hovno tak si jeste ztezuji ... dukladne jsem si precetl co jsi mel za lubem a tet vim ze to co delas ma smysl i to jak to delas peace a k+++++++++

skvot je dobry !!!

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 24-06-2007 v 19:52 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 59

kouba--diky...ale musim rict ze se některým kytkam i stěmito obyč hnojkami docela daří....a nejde jen o to že to sou moje kytki a nesnesu kritiku...opravdu ne všecky obyč. hn. sou no HO...mužu s jistotou říct že Green Day s guanem,,,,, AB extrakt humusu a naturhumusu a OBM davají kytkám opravdu zadostiučinění...těmto třem HNJ dávám velké +...ten zbytek se z hnojiv pro naše účeli těžce vyškrtavá....


pro dalsi návštevniky .........tady opravdu kritika neni na pravém místě...sem si zcela vědom že nemám naké obr kitky i toho že jich pod tím čtyřkilem nemam moc a nejsou nak extra ....ale opravdu sem nemel zájem jich tam nacpat 20ks což je hafa peněz za řezi nechat je tři čtyři tejdny rust a pak nadávat kvuli hnojkam....de opravdu jen o pokus tak už to prosím pochopte.....dik...jo a můj odhad sklizne je 20g z každeho Budhy výjma jednoho a tak 50g z každeho z dárečků...




už sem dostal i k- od nejmenovaného člena s timto textem...a to se mi opravdu nelíbylo...

chuderky rostlinky .... to i pod 150w se maj u par lidi lip nez pod tvou "400w" (kdo vi jak pod 0,4kW by ti rostlo kurva jinak).fakt je mi jich lito


pardon ale dival ses i na me minule kitky????opravdu si myslíš že sem ňákej lempl co neumi pěstit???....pod 150 sem je dal aby se zpravili...dostal sem je s peknou rodinkou svilušek a svítit na ne 400w mě prislo zbytečne vyhozeny money za el.p.tak stejne při růstove fazi....jo kdybych věděl jak se jim bude dařít nechal bych je pod tou 400w i trochu víc povyrůst...o to se neboj...ale byly tam daný na 12/12...to bys měl vzít take v potaz.....


PS--ne každy registrovany uživatel GRW je skušeny a bohaty nebo pracujici pěstitel...je tu i spousta nováčku kteří nemaji tolik peněz a po koupi světla,,,větraků či větráčku,,,substrátů,,,květinaču,,,řezů atd už třeba nemají tolik peněz na hnojiva...někomu se možná zda 300,- za láhev hnojiva málo ///samozřejmě nikdy není potřeba jen jedna //// ale berte ohled i nepracující pestitele....též díky za pochopení.....

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 24-06-2007 v 20:47 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 60

kurna hod sem uz nejaky ty fotky prosim

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 26-06-2007 v 15:05 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 61

Kolomane a kdy se taky konečně vyjádříš Lupusovi jak to bude s tim kompletem??

Naposledy upravil Svahadji 26-06-2007 v 19:50 PM

Old Post 26-06-2007 v 15:25 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 62

mozna zejtra budou new photo......

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 26-06-2007 v 18:23 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keksik
Stálý Člen

Karma uživatele keksik - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 63

taky bych prosil fotky...pokusy zajimave...at se dari..cau kex

začátečník

Old Post 26-06-2007 v 20:58 PM
keksik je offline   Profil uživatele keksik   Find more posts by keksik   Foto galerie člena keksik   Click here to Send keksik a Private Message   Add keksik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 64

Tak co growere jak si to dogrowřil do konce ?


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 06-08-2007 v 19:37 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2007 - 400w...č.2 - 146 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9996180 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív