Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Vojtovo skromný OUT_2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 17

odkaz sa zapacil. Ale je otazne, ci mali prave 16. Totiz stretol som kokotov aj 15-rocnych aj 20-rocnych. Prednedavnom dokonca aj 25-rocnych. A keby si sa chvilu pozeral u nas na Slovensku na spravy, zistil by si, ze vo vlade su kokoti aj 50-rocny. Takze to je otazne Holt prajem ti vsetko dobre do growu, a nex sa ti 16-rocny kokoti uz neukazuju.

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Old Post 22-08-2007 v 10:37 AM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 18

no. mám určité podezření na jednoho týpka a tumu je 16

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 22-08-2007 v 10:49 AM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 19

Jaj tak to je pac jina. Ale je to v podstate jedno. Len som chcel vyjadrit nazor ze ludia dospievaju v inych vekoch, a dovtedy su deti. A tipkovi v 16 sa ani nedivim.

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Old Post 22-08-2007 v 10:51 AM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 20

on normálně hulí ale je naprosto posedlý marihuanou, dokázal by si smotat a vyhulit i kořeny ze 100 let starýho samce i kdyby to bylo technický

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 22-08-2007 v 11:29 AM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 21




pár foteček ze skledníku, je to shluk belladonny, superskunku a už nevím čeho ...u kamáráda ve skleníku se to trochu rozjelo a mají dva metry. 5 kytek z toho 3 samci vrrrrrr



EDIT 10.10.
Z 5-ti čtyři samci, no to je fakt k nasrání

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 10-09-2007 v 20:25 PM

Old Post 28-08-2007 v 18:10 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 22








tak moje nejkrásnější belladonna na první fotce. Krásně rozvětvená, nádherný keřík.









Když jsem přišel na další políčko asi tak po měsíci byl jsem mile i nemile překvapen. kytky povyrostly tak o metr ale na druhou stranu byly skoro všechny ohnuté plazily se v kopřivách a jedna to nějak neustála a totálně se rozlomila na tři větve ale žije dál!!! musím jí zachránit je to 2,20 metrů vysoká holka, škoda jí nechat na pospas. Asi nějaká silná bouřka. No jo není to legrace to pěstění


Jinak všechno už začíná nakvétat takže hnojím Plagron Alga Bloom, na něco OBM

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 02-09-2007 v 20:00 PM

Old Post 02-09-2007 v 19:51 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 23








takže první fotka je belladonna, je krásně rozvětvená a abych předešel problémům s rozlomením raději jsem ji předem vyvázal, podepřel a všelijak vyztužil.







tohle jsou 2 kytky dobrýho noname před a po mírném tuningu. sral jsem se s tím snad 2 hodiny a tak doufám, že se to vyplatí. čert ví jestli stihnu sklidit, bojím se plísně, jsou na začátku květu takže snad bude vlídné počasí

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 18-09-2007 v 16:35 PM

Old Post 18-09-2007 v 16:23 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 24





první polámaná kytka mi trošku pomrzla u tý druhý jsem přižel o dvě větve. docela mi to nasralo, dal jsem si s tím hodně práce.





další 3 fotky jsem z jiného políčka, jedna kytka byla polámaná a chyběly větve, ale nějaké jsem našel na zemi takže nejspíš srnka, čorky zatím vylučuji už z toho důvodu že byla nejmíň zralá. hezky už se to rosí pryskyřicí a krásně už voní. Mám z nich radost

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 26-09-2007 v 17:20 PM

Old Post 26-09-2007 v 17:14 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25

je to pohode ja chcem take tento rok K+

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 16-04-2008 v 07:39 AM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2010 - Vojtovo OUTdoor 2010 - 25 odpovědí
24-10-2010 - Skromný OUT 2010 - 26 odpovědí
02-11-2008 - Skromný OUT_2008 - 111 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3175380 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív