Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jednoduše postavit pěstírnu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
broczech
Stálý Člen

Karma uživatele broczech - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Ray.Wost
Poslední věc (pro mě nejtěžší) bylo zapojit zařízení do elektriky. Jsem na elektriku opravdu slušně řečeno omezenej (knedlík). Tak mi to zapojoval kamarád (THNX), ale na všem je vždy nákres, jak to zapojit a veškeré součásti až po zásuvky (eurosamce). A v dobrém growshopu Vám dopředu zapojení vysvětlí, naznačí či nakreslí. Doma to jen zapojíte znovu, abyste to dostali do skříně. Vše je zapojené do digitálního spínače. Nasadil jsem i horní skříň na „growies“ – elektriku, předřadník, PET láhve, teploměry atd. Typ: pod předřadník si dejte kachličku nebo cihlu prostě něco nehořlavého, opravdu to peče a já osobně jsem z toho měl strach.


Zdravim....mám trochu menší skříň,ale chtěl bych to udělat podobně jako ty.Nesmí to smrdět.....Jen se chci zeptat, jestli by šlo udělat to ufo samotný..od něj flexi nahoru ven a ten filtr až na to?? Prostě jestli je moc velkej rozdíl, mezi tim,jestli je filtr na konci, nebo na začátku..,jelikož mám skříň 110cm vysokou, tak to nechci rvát dovnitř,ale dal bych to na to,samozřejmě taky do skříňky.....help..pls...

Old Post 25-09-2008 v 08:11 AM
broczech je offline   Profil uživatele broczech   Find more posts by broczech   Foto galerie člena broczech   Click here to Send broczech a Private Message   Add broczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

Zdarec maš to good taky se na neco takeho chystam

Old Post 25-09-2008 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

2 Ray.Wost: Dost promakané a hodně jsi mně inspiroval, tak, že se pokusim o něco podobného, jen tu skříň zkusim celou postavit z dřevotřísky.. Ať rostou..;-) K+

Old Post 30-09-2008 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yucker
Nový Člen

Karma uživatele yucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 84

zdarec máš to vymakaný dobře asi se vyznáš něco podobnýho taky chystam ale ted mi pad do oka celej komplet :Tento komplet je sestaven tak, aby v něm bylo obsaženo vše, co potřebujete pro co nejsnadnejší start: Homebox Lightbox - 100x100x200cm Kit 400 W Malé stínidlo + GIB Lighting Flower Spectre HPS UFO 225 m3/hod - průměr 125 mm Koncový filtr 240 m3/hod Home Easy Rolls 2 ks Aluflex 127 mm - 1 m Ventilátor s klipsnou Ducktape 10 m pH test 20 ml Teku čtyřhranný květináč 11 l - 4ks Plagron Royalty Mix 50 l Stříkačka 20 ml Kyselina fosforečná 40 % 0,5l (pouze při osobním odběru-nezasíláme) plagron top-grow-box TERRA SADA kabel se zástrčkou za 9900kč tak sem myslel jestli by si neporadil jestli to je good?

Old Post 04-10-2008 v 10:28 AM
yucker je offline   Profil uživatele yucker   Find more posts by yucker   Foto galerie člena yucker     Add yucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BejBr
Nový Člen

Karma uživatele BejBr - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 85

WOW! když sem viděl tenhle thread tak sem si řek:konečně záchrana ale potřebuju poradit....to UFO je drahy a tak se ptám: stačilo by k přítahu udelat pasivní odtah? je to pro mě ůležitý dík moc za rady at se ti dari. !

Maryjána to je krása to přec každý ví, je vám po ní strašně dobře dokonce i vyléčí.
Na kašel i na rýmu,zapalte si marýnu,na růst vlasů,zápal kosti,trávy nění nikdy dosti.Zasaďte si taky jednu,nečumte na blbou bednu,pro pěstování i jiné věci...je tu pro nás GROWER přeci ! ! !

Old Post 29-10-2008 v 14:32 PM
BejBr je offline   Profil uživatele BejBr   Find more posts by BejBr   Foto galerie člena BejBr   Click here to Send BejBr a Private Message   Add BejBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od BejBr
WOW! když sem viděl tenhle thread tak sem si řek:konečně záchrana ale potřebuju poradit....to UFO je drahy a tak se ptám: stačilo by k přítahu udelat pasivní odtah? je to pro mě ůležitý dík moc za rady at se ti dari. !

Spis pasivni pritah a aktivni odtah, to ti lampu ochaldi spis, kdyz ted teply vzduch povedes kolem lampy pryc.

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 29-10-2008 v 14:49 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BejBr
Nový Člen

Karma uživatele BejBr - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 87

a rozhodně k+!!!!

Maryjána to je krása to přec každý ví, je vám po ní strašně dobře dokonce i vyléčí.
Na kašel i na rýmu,zapalte si marýnu,na růst vlasů,zápal kosti,trávy nění nikdy dosti.Zasaďte si taky jednu,nečumte na blbou bednu,pro pěstování i jiné věci...je tu pro nás GROWER přeci ! ! !

Old Post 29-10-2008 v 14:58 PM
BejBr je offline   Profil uživatele BejBr   Find more posts by BejBr   Foto galerie člena BejBr   Click here to Send BejBr a Private Message   Add BejBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BejBr
Nový Člen

Karma uživatele BejBr - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 88

dik moc ale mne nejde tolik o ochlazeni lampy je to takova srajda z elektra no znas to ne zacatky de mi spis o vytvoreni toho umelyho vetru kterej ji prospeje chapes ne?

Maryjána to je krása to přec každý ví, je vám po ní strašně dobře dokonce i vyléčí.
Na kašel i na rýmu,zapalte si marýnu,na růst vlasů,zápal kosti,trávy nění nikdy dosti.Zasaďte si taky jednu,nečumte na blbou bednu,pro pěstování i jiné věci...je tu pro nás GROWER přeci ! ! !

Old Post 29-10-2008 v 15:01 PM
BejBr je offline   Profil uživatele BejBr   Find more posts by BejBr   Foto galerie člena BejBr   Click here to Send BejBr a Private Message   Add BejBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikiroker
Stálý Člen

Karma uživatele Mikiroker - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 89

tak to slunko sem ani neskousel a koupil sem si sodik 250w .

Old Post 17-11-2008 v 14:47 PM
Mikiroker je offline   Profil uživatele Mikiroker   Find more posts by Mikiroker   Foto galerie člena Mikiroker   Click here to Send Mikiroker a Private Message   Add Mikiroker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xxxjendaxxx
Nový Člen

Karma uživatele xxxjendaxxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 90

mas to pekne udelany...

Old Post 18-11-2008 v 05:55 AM
xxxjendaxxx je offline   Profil uživatele xxxjendaxxx   Find more posts by xxxjendaxxx   Foto galerie člena xxxjendaxxx     Add xxxjendaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

Ahoj, omlouvám se, sorry, že Ti lezu do threadu, ale myslím, že se to může někomu hodit. Na rapidshare je ke stažení knížka od Eda Rosenthala "Closet Cultivator" ... je to v angličtině a je to bible indoor pěstění.

http://rapidshare.com/files/107586733/big51211.rar

Old Post 02-12-2008 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaz Pacho
Nový Člen

Karma uživatele Gaz Pacho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 92

Zdravím , potřeboval bych radu ohledně kompletní lampy pro růst (metalhalogenid) 70watů. Chtěl bych si jí postavit po součástkách....Tady jsem něco vybral....ale moc tomu nerozumím, http://www.nejlevnejsiosvetleni.cz/...g_cart&sort=20a jinak chromatičnost výbojky je 4200 K....stačí to pro růst? nebo existuje nějaká jiná tak nad 6000K? a taky si nevím rady s paticí té výbojky.

Old Post 10-12-2008 v 14:53 PM
Gaz Pacho je offline   Profil uživatele Gaz Pacho   Find more posts by Gaz Pacho   Foto galerie člena Gaz Pacho   Click here to Send Gaz Pacho a Private Message   Add Gaz Pacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dph
Nový Člen

Karma uživatele Dph - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 93

mas to celkem fajn ty jsi cely Kutil Tim

Old Post 13-12-2008 v 20:35 PM
Dph je offline   Profil uživatele Dph   Find more posts by Dph   Foto galerie člena Dph   Click here to Send Dph a Private Message   Add Dph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kejm
Nový Člen

Karma uživatele kejm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 94

Máš to fakt pěkný ja to mam doma na vokně

Old Post 07-02-2009 v 12:24 PM
kejm je offline   Profil uživatele kejm   Find more posts by kejm   Foto galerie člena kejm   Click here to Send kejm a Private Message   Add kejm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SKUNK211
Stálý Člen

Karma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 95

no nadhera taka skrina je vidno ze si sikovny.......pestu zdar.....

ONLY NATURAL
Outdoor 2009
Outdoor 2010
Outdoor 2011
Outdoor 2012

Old Post 18-02-2009 v 20:37 PM
SKUNK211 je offline   Profil uživatele SKUNK211   Find more posts by SKUNK211   Foto galerie člena SKUNK211   Click here to Send SKUNK211 a Private Message   Add SKUNK211 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

Tady posílám nějaké video,jak na to.Jsou to 3 díly,jestli se nepletu.
http://www.youtube.com/watch?v=HLbr...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ycbx...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dqX5...feature=related
je to sice englicky,ale vidět,je někdy víc,jak slyšet.

Old Post 19-04-2009 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2006 - Jak na pěstírnu - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1893440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív