Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jednoduše postavit pěstírnu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Spejsek
Stálý Člen

Karma uživatele Spejsek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 97

Respect chci si nějakou takovou stavět. Máš to docela slušně zpracovaný že se to podle toho dá udělat.

-"Muž v černém kráčel pouští, a pistolník mu byl v patách"
-"Tak jdi, jsou i jiné světy než tento"
-"Všehno je devatenáct"

Stephen King - Temná věž



--- Všechny cesty slouží Paprsku ---

Old Post 26-04-2009 v 18:59 PM
Spejsek je offline   Profil uživatele Spejsek   Find more posts by Spejsek   Foto galerie člena Spejsek   Click here to Send Spejsek a Private Message   Add Spejsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Surbus
Nový Člen

Karma uživatele Surbus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 2  

moje skrin Příspěvek č. 98

v150cm š1m d60cm foto dam ziutra mam jen malej zaber ale neni videt na skrin spise na kitky a ted se to nehodi spis to blisku primo celou skrin ale je good stala mne asi 320,- a mam tam i odvetravani s pachacem

Naposledy upravil Surbus 29-04-2009 v 21:40 PM

Old Post 28-04-2009 v 21:02 PM
Surbus je offline   Profil uživatele Surbus   Find more posts by Surbus   Foto galerie člena Surbus   Click here to Send Surbus a Private Message   Add Surbus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 99

Nazdar lidi
Já stavím krabice trohu jinak v podpisu mám odkaz.
Je to pro lidi co maj na pěstování klid a chtějí levnej a výborně použitelnej box, pokud nejste omezeni výškou je dobrý to udělat dva metry vysoký a podlážku 60cm od země, tudíž to jednoduše omotáte folií z growshopu která má 140cm :-) dolů pod to se krásně vleze zásobník a zvlhčovačky. Stejně ve většině připadů v kupovaných homeboxech musíte dělat nějakej stůl...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 09-06-2009 v 22:52 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

prosimte co to mas za ten pachac ??

Old Post 10-06-2009 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CallMoor
Stálý Člen

Karma uživatele CallMoor - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 101

Je to v pohodě akorát myslím že to světlo máš trochu mooc v pravo , to já bych je skusil trochu vycentrovat do středu ať na kitišky dopadá stejný světlo jinak seš šikovnej xD
PS: Kouři zdar !

Old Post 30-12-2009 v 19:52 PM
CallMoor je offline   Profil uživatele CallMoor   Find more posts by CallMoor   Foto galerie člena CallMoor   Click here to Send CallMoor a Private Message   Add CallMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 102

čest..CallMoor
světlo je už dáno kolmo a na středu.. také vyměněno za 400W..ale k té čtyřstovce už to chce lepší odtah nebo hodně dobrý ofuk (honeywell).. ať to roste..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 01-01-2010 v 18:33 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 103

Čus
Ray.Wost:

Chtěl jsem se tě zeptat , budu si taky dávat 400W světlo myslím že mi to uchladí jeden větrák o velikosti 20x20 cm do 220V přímo na světlo a jeden na odtah větrák z PC ale je ten většího typu + asi 3-4 normál větráčky od PC nemám tedka love na ufo ani na pachac tagze se ptám díky za odpověd ..

Old Post 02-01-2010 v 03:41 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 104

Patreees... nikdy to neuchladíš.. na 400W doporučuju odtah nad 300m/h .. ofuk určitě k tomu.. PCshitka to je tak na hodně slabý ofuk, ale na odtah to fakt není..tak možná na nějakou Nurture hodně studenou lampu.. čest.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 02-01-2010 v 11:08 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Škůdci Sklep Příspěvek č. 105

Čus groweři.. Chci si začít pěstovat indoor.. Mám sklep v kterém bývá 12 až 14 stupnů.. Chci se zeptat jestli by šlo pěstovat tím způsobem že bych zavěsil lampu ke stropu a neměl žádnou skřín.. Prosím o rady.. Díky všem..

Old Post 30-06-2011 v 10:21 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindras
Stálý Člen

Karma uživatele pindras - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 106

aukro: behem sviceni to bude OK, behem tmy tam bude dost zima

edit: ja mam mistnost, kde je podobna teplota - vyresil jsem to tak, ze jsem si udelal box z polystyrenovych desek a mam v nem takovou malou primotopnou kostku napojenou na termostat a pri teplote pod 17°C mi spina a topi. Polystyren to je schopnej tu teplotu docela slusne podrzet, takze neprotopim mailant. Navic ted behem leta pritahuju teplej vzduch zvenci, takze kostka prakticky nejede.

Old Post 30-06-2011 v 10:35 AM
pindras je offline   Profil uživatele pindras   Find more posts by pindras   Foto galerie člena pindras   Click here to Send pindras a Private Message   Add pindras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 107

Jo díky za radu ;-) A ještě se chci zeptat jestli tam máš nějakou odrazovou folii? Protože já ji asi dávat nebudu.. tak jestli to nevadí..

Old Post 30-06-2011 v 11:24 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindras
Stálý Člen

Karma uživatele pindras - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 108

folii mam, ale byla draha jako svina. Napr. ten polystyren ale muze slouzit jako odrazna plocha - pouzivaji ho treba fotografove k rozptylu svetla - diky bily barve a strukture se tak da pouzit. Samozjeme Alufolie je urcite lepsi, ale jak jsem psal vyse, cena je vysoka. Jinak lze koupit nejakou extrabilou barvu a natrit s ni okolni plochy.

Old Post 30-06-2011 v 13:34 PM
pindras je offline   Profil uživatele pindras   Find more posts by pindras   Foto galerie člena pindras   Click here to Send pindras a Private Message   Add pindras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 109

Čau.. Chci se zeptat ohledně skříně kterou sem si udělal ve sklepě.. Jaký důvod je aby skřín byla uzavřena? Že bych nechal skřín otevřenou ohledně vzduchu a teploty.. Díky všem za rady..

Old Post 03-07-2011 v 14:28 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 110

kvuli světelné periodě, když přepneš na květ, tak prostě musí být 12 hodin totální, ničím nerušená tma!

Old Post 04-07-2011 v 12:10 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcel6611
Nový Člen

Karma uživatele marcel6611 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 111

chcel by som vedieť, že či taký filter sa nedá aj vyrobiť, lebo ja nemám ani korunu, z posledných peňazí som kúpil semienka, pomôžte mi please

Old Post 13-07-2011 v 00:36 AM
marcel6611 je offline   Profil uživatele marcel6611   Find more posts by marcel6611   Foto galerie člena marcel6611   Click here to Send marcel6611 a Private Message   Add marcel6611 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 112

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30000
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=7900
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26588

Tady máš nějaké DIY...

Old Post 13-07-2011 v 06:28 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2006 - Jak na pěstírnu - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5493910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív