Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak na pěstírnu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Šroubek
Stálý Člen

Karma uživatele Šroubek - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 27  

Obecné Jak na pěstírnu Příspěvek č. 1

Kvůli špatnému zařazení temátu do kuřárny mi ho webmaster zrušil a tak jsem ho založil znova teď už správně v indoor pěstování. Takže můj první indoor dopadl celkem tragicky. Zežloutly mi listy a kytka odumřela, proto jsem neusnul na vavřínech a hned měsíc potom si pokusím vybudovat skříň na pěstování abych měl vše pod kontrolou. Zatím mám jasno jen v pár věcech a to jaké bude osvětlení (vysokotlaká výbojka 70W - metalhalidová) a potom vím čím budu větrat (2x PC větráček) a taky od čeho se bude odrážet světlo (alobal). Skříň bude z tvrdého kartónu a bude ještě v jedné skříni, ve které je takových krabic hromada - bude dobře maskovaná. Kytky budou ve květináčích které už jsem si sehnal. Potřebuju poradit jaký koupit teplomět, stínítko, potom taky startér a tlumivku, stínidlo - budu ho asi muset vyrobit jelikož v growshopu prodávají nejmenší 40x40 cm a to je ještě pořád dost velké - Dík když mi poradíte jak ho vyrobit, hnojivo budu kupovat asi buď Kristanol, OBM anebo to co mi poradíte. Skříň chci udělat co nejlevněji protože můžu uvolnit 1000 Kč max. Rozměr pěstírny bude asi 60 cm výška potom 30 cm šířka a asi 35 cm tloušťka. THX za každou radu která mi poradí při výběru komponentů do pěstírny - po novém roce je jdu koupit.

Naposledy upravil Šroubek 19-12-2006 v 16:19 PM

Old Post 19-12-2006 v 16:01 PM
Šroubek je offline   Profil uživatele Šroubek   Find more posts by Šroubek   Foto galerie člena Šroubek   Click here to Send Šroubek a Private Message   Add Šroubek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

idealni na pozar
vse tu je
FAQ
peace

Old Post 19-12-2006 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 3

Kdyby šlo jen o špatné zařazení tématu, tak by bylo jen přesunuto a ne smazáno. Tebe snad ještě vodí maminka za ručičku. Jak píše praxer- ideální na požár, vše tady najdeš když budeš hledat a začni v FAQ. A raději tady nikde nepiš kolik ti je

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 19-12-2006 v 17:04 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 4

Sroubek: bud ses uplnej d***l nebo fakt (jak psal Hanyz) neverim ze ti je vic nez 14 a presto spousta mladsich by byla schopna projit par for s indoorama a nasli by si nejaky to homemade stinko, a i kdyby nenasli, tak plech ohne kazdej

a co nevidim ... 5 cm pod timhle okynkem(na rychlou odpoved):
29-03-2006 - jak na stínidlo - 9 odpovědí
26-02-2006 - Vaše pěstírny - 10 odpovědí
19-05-2003 - Jak na to - 17 odpovědí

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 19-12-2006 v 17:24 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

misto kartonu bily sololit,koupis ho tam kde maji obm a zdarma ti ho narezou na tebou pozadovanou miru.A mozna je ta bila barva sololitu lepsi nez alobal

Old Post 19-12-2006 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

Hochu presne jak napsal praxer, temer uplne idealni aby ti to vyhorelo ) Karton? Alobal? Ten budes menit asi hodne casto, protoze hodne rychle hnedne a prestava odrazet svetlo. Btw. ta vyska 30 pestirny, pokud si vemu vysku kvetinace, vysku kyti, vzdalenost svetla od kyti, svetlo, tak tahle vyska nestaci snad ani na rizky =) sup do FAQ a zkus to vymyslet jinac

world aware :: free party is not a crime

Old Post 19-12-2006 v 18:05 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 7

.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 19-12-2006 v 19:04 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

VoidMAN >
odhalil jsi mne

Old Post 19-12-2006 v 23:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

... no uz to tady bylo receno mnohokrat , neco sem ti nasel , zbytek je ve FAQ mit skrin z hromady krabic taky neni dobry , takze si pocti a premejslej

http://grower.cz/forum/showthread....hlight=stinidlo
http://grower.cz/forum/showthread....hlight=stinidlo
http://grower.cz/forum/showthread....hlight=stinidlo
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2A70W%2A
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2A70W%2A
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2A70W%2A

...jo tady je to zrusene tema , jen se presunulo do kanalu , tam jsi dostal prvni rady a pak jsi vyplodil tohle ? Zaviram to tady , cau
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2A70W%2A

Old Post 20-12-2006 v 01:04 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-12-2017 - moje pěstírna - 23 odpovědí
06-08-2016 - Pěstírna - 30 odpovědí
04-08-2016 - Pěstírna - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1241000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív