Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » No name 1.outdoor 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Obecné No name 1.outdoor 2007 Příspěvek č. 1

Dneska jsem se po dlouhe dobe rozhodl prezentovat moje kytky .Takze

Místo-Pěstuju doma na zahradě,u kámoše na zahradě a u druheho ve skleníku
Hlína-zahradnický substrát + písek +kompost
Hnojky-na růst hnojim krystalonem start a kopřivama a na květ chci dokoupit asik něco od plagronu.
Semínka jsem dostal od kámoše říkal ze je to dobry model ale je to noname

Old Post 12-07-2007 v 06:35 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2









-- 1.Semínka jsem dával klicit normalne do hliny a klíčky vylezly 30.4
-- 2.- 5.května
-- 3.- 13.5 jsem je presadil do země
-- 4. - 15.5 po dešti
-- 5. - 1.června
-- 6. - rozhodl jsem se kytky přesadit z te jedne se pozdeji vyklubal samec a ta druha na obrázku je samice
-- 7. - 17.6
-- 8. - 24.6

Zítra přidám foto jak vypadají dneska je to muj prvni outdoor takže klidně pište pripomínky co mam blbe


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 12-07-2007 v 07:42 AM

Old Post 12-07-2007 v 06:37 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3



- 1.-foceno před 10min.
2. -Na zahradě mám tak trochu bokem jednu kytku zasadil jsem ji docela pozdě .Je zatím v květinaci ale jeste dneska ji chci dat do země.

Měl bych dotaz ta velká kytka na jedne vetvi navrchu na novych listach zacal jako kdyby bělnout vypada to jako kdyby to omrzlo bojím se že by to mohla být plísen foto bohužel nemám mam na ho*no fotak s tím makra nejdou pořádně dělat.


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 12-07-2007 v 08:10 AM

Old Post 12-07-2007 v 08:02 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Om@r
Stálý Člen

Karma uživatele Om@r - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

si myslim ze mas nedostatek mikroprvku,a zivin,pokud mas AH prilej tma trocha 3 slozky a melo by byt po problemu

Veňourek "o7Hp,Bb,Ss,Fs,Bm#C,Em,Ak-48,WW,...
Balkec "o7Hi'noon,e'Rocket

Old Post 12-07-2007 v 10:26 AM
Om@r je offline   Profil uživatele Om@r   Find more posts by Om@r   Foto galerie člena Om@r   Click here to Send Om@r a Private Message   Add Om@r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 5

Ja nerikal ze je to zmrzle ale ze to vypada jako zmrzle jako kdyby ti na to omrzla voda nebo tak neco no to je jedno jestli se to bdue rozsirovat tak ten vrcholek zastipnu

Old Post 12-07-2007 v 10:26 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

no nemam AH zatím ale tak kdyby to bylo tím tak by mi to delalo vsude na rostline a ne jenom na jedne vetvi

Old Post 12-07-2007 v 10:27 AM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 7




Přidávám dnešní foto. Žádné problémy s ní nejsou zatím vypadá zdravě .Zítra přidám fotky od kámoše ze zahrady.Viděl jsem je naposled kdyz měly asi tak 40-50cm.


1. Pohled z boku















2.Pohled z dálky.....













3.JO jinak jsou velke okolo 170cm. na výšku kašlu at ma kolik chce sice mati říká at to nepřesáhne plot at to nevidí sousedi, ale si myslím že to nikde nebonznou....


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 15-07-2007 v 21:40 PM

Old Post 15-07-2007 v 21:13 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 8

nadherne.. no name a bagseed muzou super prekvapit, treba magus genetics je zalozeno na seminku ktere se naslo v coffeshopu, vypadl z jointa jack herrera. LOL, nedelam si prdel
P

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 16-07-2007 v 21:59 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

máš to pěkný jen tak dál pokračuj časem další fota , jinak 2cooper upřímnou soustrast, vím jaké to je když někomu zemře dobrej kámoš

Naposledy upravil peter07 16-07-2007 v 22:22 PM

Old Post 16-07-2007 v 22:17 PM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 10

jezisi cooper, uprimnou soustrast bracho, kazdy si jednoho dne dela krizky v notysku.. vydrz, bolest prejde.
brzy bude lip
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 16-07-2007 v 22:20 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 11

Díky všem .........:-( ..Dneska zkusím stihnout zajít ke kamosovi a vyfotit kytky ale jenom mozna ...

Old Post 17-07-2007 v 13:36 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 12








Čau až dneska se mi podařilo vyfotit kytky u kámoše jako čekal jsem ze budou vetsi....ale tak něco z toho určo bude



1.Tak tohle je foceno dneška 19.6












2.Nejvyšší vrcholek .Preflowers to hází všude kde to jen jde ale ještě pořádně nekvetou no už se těším....














3.Všechny vrcholky












4.Pro srovnání z konví......















5.Tohle bude asi samec .ještě to nevím stopro ale zítra se na to pořádně podívam...











6.Kytky u kámoše jako nejsou nic moc protože se o ně nestarám já a kámoš je v tom začatečník ..... maji něco málo přes 50cm









7.Jo a každá kytky je jiná odruda ja uplne vlevo je víc indica nez ty zbylé tři ale je to samec takze mam tři samice .to je docela v poho


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Naposledy upravil Coooper 20-07-2007 v 12:41 PM

Old Post 19-07-2007 v 20:36 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

Custe..takze dneska spatná zprava ta moje mala kytka je samec ...Dneska se musím rozhodnout co koupit za hnojivo na květ chtěl jsem AH nebo plagron ale nejblizsi growshop je daleko ... a přes internet nevim jestli si to mam objednat.No prinejhorsim si koupím OBM nekde v hornbachu.Doufám že to seženu....

Old Post 21-07-2007 v 17:00 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 14

Škoda že si tu píšu sám pro sebe ale tak co už no ....nakonec jsem se rozhodl pro plagron .myslíte že mi to dojde do tydnu když to zítra objednám?????jo a ještě kolik toho mam vzít jestli 250ml nebo 500ml asi raci tech 500 nevim vubec kolik mi toho ty 4 kytky sežerou...

Old Post 24-07-2007 v 21:14 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 15

No, mas je moc pekny, ale radil bych tomu kamosovy zalejt s B vitaminem, neco jako superthrive nebo mozna bude stacit koupit B komplex forte v lekarne a rozpustit jeden v kazdy zalivce.. mozna 3x celkem a mely by se vzchopit.
Ale opravdu nejvetsi zabava jako pestitel je delat si vlastni hnojny caje. Porid si vzduchovadlo hadicku a kaminek. Zabal organicky hnojiva v kusu hadru (zizaly kompost, kompost, hnuj, guano, melasa atd.) do kyblu s vodou, soupnes tam vzduchovadlo a nech to zrat 3 dny... uvidis ze pokud to mas dobre udelany (dost vzduchu) tak to ani nebude smrdet, spis vonet.
Tu vodu potom smichame 50/50 s cistou vodou a zalevame... rozhodne nepouzivej AH, to jsou hydroponicky ziviny a mohly by tam delat bordel. Mas to v hline.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 25-07-2007 v 06:50 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 16

Zdravim Coooper máš to pěkný. Jen tak dál

Old Post 25-07-2007 v 10:40 AM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
12-02-2018 - Northern Light Outdoor 2017 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4363230 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív