Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » bubler venku:
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Hydroponie bubler venku: Příspěvek č. 1






nedavno jsem se sešel s tím že nejde abych měl bubler venku.Já to zkoušel vyšlo mi to celkem fpoho i když výnos nebyl moc pestrý-tady mám nějaké foto sicfe celkem nekvalitni ale joje to z řízku jacka herrera

Naposledy upravil mihall 20-03-2007 v 11:39 AM

Old Post 20-03-2007 v 11:03 AM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 2

nebylo to rozjeté pod lampou škoda že nemám žadne foto z mále rostliny ale v tedy jsem ještě neměl foták

Old Post 20-03-2007 v 11:07 AM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 3

hnojiva:grow,bloom,micro.enzymy,květový stimulator,final solution vše od advanced hydrophonics.ph-5,5,ec:?něměl jsem měřák tak newim...postřik phytamin

Old Post 20-03-2007 v 11:09 AM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 4



a takhle to vypádá když se těším

Old Post 20-03-2007 v 11:36 AM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 5

no moc to nehodí pokud je takové počasí jako v 2006.ale spíš šlo o to že to jde -nějakým takovým způsobem jsem měl bubler ve skleníku a to už byla jina sklizen,fotky,ale bohužel nemám jsem zadřetý s fotakem

Old Post 20-03-2007 v 12:23 PM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 6

Minulej rok bylo náhodou docela dobrý počasí,
spíš by to chtělo jinou odrůdu, Superskunk,Shamana,Silver Pearl atd.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 26-03-2007 v 06:57 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 7

asi jo letos to takhle nějak vykutím...-silver pearl by nebyl špatnej

Old Post 29-03-2007 v 11:55 AM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siemens
Stálý Člen

Karma uživatele siemens - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 8

měl si to zatmívat jako že by si to v určitou hodinu odnesl do tmy na 12 hodin a potom to zase po12 hodinach dal ven

Old Post 17-10-2007 v 22:18 PM
siemens je offline   Profil uživatele siemens   Find more posts by siemens   Foto galerie člena siemens   Click here to Send siemens a Private Message   Add siemens to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siemens
Stálý Člen

Karma uživatele siemens - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 9

to bys videl jak by se ten jack spravil

Old Post 17-10-2007 v 22:19 PM
siemens je offline   Profil uživatele siemens   Find more posts by siemens   Foto galerie člena siemens   Click here to Send siemens a Private Message   Add siemens to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-03-2014 - Bubbler ve skleníku - 16 odpovědí
19-02-2008 - Bubler č.1 - 33 odpovědí
09-03-2007 - Bubbler ze semínka - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5608480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív