Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » VELKÉ usnadnění zalévání kytek na stromech..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Dotaz VELKÉ usnadnění zalévání kytek na stromech.. Příspěvek č. 1

tenhle nápad jsem tu nikde nenašel a myslím že by se o tom dalo docela dobře špekulovat,tak jsem založil tenhle tred..no víte co mě napadlo?možná to je blbost ale možná dobrej nápad!
nikde jsem se s tím tady nesetkal!může to docela zlepšit sptyl pěstění na stromech
takže k nápadu!
--cotakhle si třeba nějak vykoumat hadičku(hadici)z kýblu(pytlu,květináče)až tak dolů ze stromu a 3-4metry od spodu ustřihnout aby to nikdo neviděl a nemohl zato tahat atd..(popř. na to přijít ze tam roste nečí cannabis..)a na konec si dat třeba už dobře přidělané víčko od petlahve k té hadičce a jakože byjste vylezli jen do výšky 3-4 metry(podle vaší délky a možnosti!a pak jen našroubovat víčko na flašku zespoda a mačkat petku aby se to podtlakem dostávalo nahoru do toho květníka.. no každopádně mě taky napadlo že asi každej se na tu kytizz chce podívat když tam leze.. ale záleží už jen na něm jestli chce lézt další metry do výsky s kanistrama nebo bez..nebo jen zalívat zespodu a nechat se casem prekvapitto už je na každém!

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 18-03-2007 v 21:37 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 2

Tímhle způsobem bys nevytvořil dostatečný výtlak a při mačkání petky se taky nadřeš, takže lezení s kanistrem je imho lepší Nápad se cení, ale já v tom velké usnadnení opravdu nevidím

Pro stromy imho nejlepší způsob viz ZDE

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 18-03-2007 v 22:22 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Podla mna najlepsie na stromove pestovanie su tie OTONOVE samozavlazovacie kyble ako hore pise Sciurus...

Old Post 19-03-2007 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 4

a co vyměřit nad nádobu s kytkou kladku, po které by se zezdola vytahovala nádoba s vodou a při průchodu kolem květináče by se o něj zachytila a dalšim zatáhnutim by se převrhla a voda by se rozlila do květníku

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 19-03-2007 v 08:34 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 5

Ježiši, to jste tak strašně neschopní, líní, nebo tlustí, že nejste schopni vylíst na strom s petkou?
Když jdu kytku zalejt, tak ji chci i pokoumat, né...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 19-03-2007 v 11:30 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 6

já bych hlavně na stromě nepěstil

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 19-03-2007 v 11:41 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 7


hh tjn aletak zase je to pro někoho větší jistota nežt na zemi,a s tou petkou takovej tlak vytvoříš!to mi věř!stačí zvolit vhodnou tloušťku,průměr a materiál hadičky!ale zase je výhoda že když tam lezeš tak vylezeš 2 metry,našroubuješ petku a mačkáš!pak jen slezeš a jdeš dál..každopádně bych chtěl vidět hodináře jak tam bude dávat naftovej agregát...

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 19-03-2007 v 19:31 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

.... Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
já bych hlavně na stromě nepěstil



PROC????????????????????????,,,


SQ

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 20-03-2007 v 13:00 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 9

koloman / nemuzu si pomoct, ale prijde mi to jako nesmysl, i kdybys tam nakrasne neco domackal, jakoze imho ne, tak tam dostanes tak 3 dcl vody, pokud to bude fakt x metru, ale zdokumentovanym experimentem se necham presvedcit klidne
navic jak rika jahmaican v posledni vete by sem byl fakt nadsenej, kdybych na podzim zjistil, ze pul roku zalejvam uhnilej stonek...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-03-2007 v 13:48 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 10

dude: můj odhad byl max 2 dcl z dvojlitrovky do 5 m aqvarijní hadičkou, takže ještě k tomu takovejch 10 minut mačkání flašky

sqott: proč? protože pro mě je to blbost, nepraktický, nebezpečný a rizikový.... to už se raději prodrat nějakym houštím a dát to do něj než lozit na strom... navíc pomyšlení, jak sem na stromě a pod nim si udělá nějaká rodinka piknik na celý odpoledne....

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 20-03-2007 v 14:09 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 11

a co takhle třeba si tam dát hadičku s tenčím pláštěmm a širší než do akvárka asi...?a jestli jste tak slabi ze byste to nedali tak ja vam to naschval zdokumentuju!!!!

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 20-03-2007 v 20:54 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 12

síla stisku análního svěrače jojo zdokumentuj

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 20-03-2007 v 21:14 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 13

To Svahadji: Nikdy jsem na stromě nepěstoval, ale neříkám, že bych to nechtěl vyzkoušet. Já myslím, že je blbost pěstovat kytky jenom na stromě a na zemi ne, ale zas na druhou stranu je to takový dobrodružný. Je to něco jinýho než obyčejná klasika na zemi, ale souhlasím s tebou, že to je dost nebezpečný. Jinak si myslím, že to je aspoň sport, když takhle lezeš třeba dvakrát do týdne na strom. ... nemusíš chodit do posilovny

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 20-03-2007 v 21:26 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 14

né análního svěrače.ten cvaká možná tobě síla rukou a když né to tak si třeba na strom vzít svěrku a ta ti to udělá pod dvěma prkýnky a mezi nimi 2l pet určitě
..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 21-03-2007 v 15:09 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 15

mozna tam pridelat sverak a klistyrovej balonek na ten strom
koloman - woe mi nerikej, ze byses nesel podivat na kytky a spokojil by ses bejt pod nima 5 metru, tam chvili masturbovat petku a jit domu???

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-03-2007 v 15:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 16

Podle mě je to taky blbost a nikdy ji praktikovat nebudu, ale na druhou stranu by se tam ta voda s petky dala dostat lehce: Jak píše Koloonan, vymačkat vodu z petky do hadičky co to jenom dá, pak petku oddělat, hadičku mezi tím zacpat prstem a zbytek vody co v hadičce zustane tam dofoukat hubou.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-03-2007 v 16:17 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8446250 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív