Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » White Widow-First Indoor By Ingy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Dotaz White Widow-First Indoor By Ingy Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery.
Podlouhém váhání jsem se rozhodl o svůj 1.indoor.Tudiš si chci postavit skřín 250w.Zítra změřím skřín a dám vám sem ,rozměry skříně všechny komponenty.Přemíšlel sem o:výbojka SON-T 250W E40 Sodíková.Startér Tyrist.zap.TRZ 11 100-400. Tlumivka Laytron HIA 250W.ND.-objímka E40 DNA 18A.A potřeboval bych poradit nějakou flexošnuru ,která by se k tomu hodila.dík

Old Post 26-11-2006 v 14:24 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

kup normalni 3zilej kabel.. teda jestli jsem pochopil spravne? flexosnura <-- myslis jako kabel kterej se smrskava?

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 26-11-2006 v 14:34 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

http://www.janca.cz/eshop.php?actio...hierarchy=7-160
Flexošnury

Old Post 26-11-2006 v 15:42 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 4

Tak mám tu rozměry skříně (v*š*h) 90*60*60 .

tak a ted bych měl začít otázkou jak myslíte že bych měl vyřešit větrání.Přemíšlel sem o 2* vent.kluzný sunon 12vdc/1.9w 2700ot ,83m3/h 34db 92*92*25 128g.

Světlo
výbojka SON-T 250W E40 sodíková

Tlumivka
Laytron HIA 250W

Startér
Tyrist.zap.trz11 100-400

Objímka
E40 18A

Kdyby ještě něco chybělo nebo nesedělo tak mě opravte.Dík

Kytičky
Mám 2 NoName lampy -ale je dobrá
A chci si kupovat semínka white widow ze seedbanky.

děkuji za případné doplnění a užívej te života.dikes

Old Post 27-11-2006 v 15:54 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 5

Máš to trošku popletené s těma tlumivkama, ty musíš mít na sodík SAPI , je taky drahší. HIA jen na metalhalid na to pozor. Vůbec nejlíp uděláš , když koupíš za 1000 celý předřadník.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 27-11-2006 v 17:10 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

Metalsodík: Díky za opravení,to sem nevěděl.

Old Post 29-11-2006 v 16:15 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

Během zítřka bych si chtěl objednat ty věci do skříně.Nevíte prosím někdo jak dlouho trvá zásilka od www.janca.cz a kolik je asi poštovné.Dík

Old Post 02-12-2006 v 17:35 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

Prosím Potřeboval bych poradit s tou flexošnurou nebo s čím se to má zapojit .Dík

Old Post 02-12-2006 v 17:42 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 9

Asi zítra by mě měli dojít ty objednaný věci,tak to zkusím zapojit a poskytnu foto.

Old Post 07-12-2006 v 20:03 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 10

Woe, víš co je flexo šnůra?? Ustřihni ji mámě ze žehličky a zapoj to...

Old Post 08-12-2006 v 07:32 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 11

To indicky-konopi:Už vím ,ale dík že ses ozval.

Old Post 08-12-2006 v 07:38 AM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 12




Už mám doma ten sodík,čekám jen na větráky a na semínka White Widow od www.eastseeds.com .

Substrát:
Pro kaktusy a sikulenty Ph 6,0-7,0
+ Perlit

Hnojky:
Kristalon START+Kristalon květ a plod

a nějaké fotky.

Old Post 17-12-2006 v 18:25 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 13



Tu sou fotky skříně,zatím nezapojená.

90*60*60

Old Post 17-12-2006 v 18:34 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 14

Už se to blíží,už mám i 2 větráky :vent.kluzný sunon 12vdc/1.9w 2700ot ,83m3/h 34db 92*92*25 128g.


Už čekám jen na semínka té Bílé Vdovy.

Zítra ,jestli to stihnu, pošlu Foto zařízené skříně.


Zatím se mějte

Old Post 25-12-2006 v 12:39 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingy
Stálý Člen

Karma uživatele Ingy - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 15





Skřín mám už zapojenou i větráky jsem nainstaloval.Mám problém 1.větrák na spodu na přítach do skříně jede na plno,ale 2.větrák na odtah od výbojky jede asi jen na 40-50 pocent,zapojeno by to mělo být paralérně tak nevím.Jestli stím máte nějaké zkušenosti tak prosím o pomoc.

Dále bych chtěl podotknout,že semínka Bílé Vdovy by měli dorazit po Silvestru.(už se těším)

Zatím se dal klíčit 2 NoName semínka.

Fotky:
1.Zapojení
2.Vnitřek skříně
3.Větrák
4.Připravené květináče bude jich ale 6

To je zatím vše.

Old Post 29-12-2006 v 19:30 PM
Ingy je offline   Profil uživatele Ingy   Find more posts by Ingy   Foto galerie člena Ingy   Click here to Send Ingy a Private Message   Add Ingy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

hoj Ingy a stínítko nebudeš kupovat?

Old Post 30-12-2006 v 08:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2698620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív