Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » co si myslite o early special z nirvany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

co si myslite o early special z nirvany Příspěvek č. 1

chcem objednavat durban poison myslim ze je to tutovka no neviem ako bude klicit ten special ci tam budu aspon nejake samice chcem poslat cash nemusim sa bat? Ma niekto zlu skusenost posielanim penazi v obalke do nirvany?

Old Post 31-01-2007 v 20:40 PM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 2

Zdar!

Všechno na co se tu ptáš, se tu dá najít... Ale zkusim ti i trochu poradit. Nejdřív k tý ES-měla by mít ruderalis předky, což by znamenalo začátek květu v nezávislosti na fotoperiodě a na nirvaně dokonce uvádí sklizeň už koncem července-tak to ani omylem, nenech se zmást. Nikdy jsem sice žádnej "early" model od nirvany nepěstoval, ale z poznatků členů tady z G bych na ně určitě nevsázel. Důvod-nestabilní genetika a jsou tak early, že kolikrát ani nestihnou dozrát! Durban by měl bejt ok, ikdyž od dutch-passion je to určitě lepší kvalitka. A k tomu posílání peněz-nemám zkušenosti přímo s nirvanou, ale několikrát jsem objednával přes seedboutique.com, kde mají mimojiné taky semena od N., peníze jsem jim posílal poštou a vše proběhlo bez problémů...

Příště použij hledání!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-01-2007 v 21:06 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 3

Zdary.
Nic uz bych od nich nebral:-D Tot muj nazor.
Jinak s dorucenim by nemely bejt zadny problemy ale ja platil kartou.Ted sem posilal obalkou prachy do seedbotique tak se akorat modlim.

Old Post 01-02-2007 v 10:28 AM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 4

já jsem předloni kupoval od nirvany, prachy posílal v obálce a vše proběhlo hladce. měl jsem hawai x maui waui - taková běžná kytka, ničím výjímečná a hodně mi to plesnivělo, jedna kytka měla 2,5 m druhá hned vedle třeba jen 80 cm. ještě jsem měl od Nirvany Master Kush - to byla ňamina, tvrdý palice obsypaný pryskyřicí, s ním jsem byl spokojen ale oboje mi dost pozdě dozrálo a jen tak tak že jsem to stihl sklidit před tím než to totálně sežrala plíseň.
kvalitnější seedbanka je určitě např. sensiseed - maj tam skunky od 20 euro a outdoor mix 40semen 4 druhy za asi 43 euro - dobrá cena. na jaře to vyseju, už se těším

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 01-02-2007 v 22:16 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

aeromanovi z toho vyrostl masakr jak svina..nirvana pestoval jsem od nich jocka horrora a byl vynikajici kazda kytka jina lec vsechny podobne silne stejne a chut temer stejna na vsech kytkach..jel jsem od nic jeste white rhino a taky to bylo dobre...tot ma zkusenost a sensi seeds me ososbne od nich nikdy nevyklicilo ani seminko NIKDY VIC..ja osobne mam rad greenhouse seeds a paradise seeds...nebo treba mandala ma dobry modely za dobrou cenu urco lepsi nez nirvana ale i nirvana neni tak zla...

Old Post 01-02-2007 v 23:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

diki a ja som i hladal ale nic konkretneho som nenasiel viete bojim sa a myslim lepsie sa ptat akoí sa ojebat ale aj tak volim asi nirvanu diki moc

Old Post 02-02-2007 v 22:08 PM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 7

Hele ES od nirvany sem mel predloni...a byly to asi nejlepsi kytky, krasny, naprosto tvrdy salamy...bohuzel jakse tu inzeruje, nez stacily uplne dozrat, tak se do nich pustila plisen, ale stejne! A klicivost taky v pohode - 9-10/10.
Vono s tou klicivosti je to vubec takovy...me se teda jeste nestalo, aby se nak vyrazne nezadarilo, to, ze nekomu nevyklici nic fakt nechapu...ale stat se to asi muze, akorat me to miji
K tomu posilani postou...hele nejde o nirvanu, ale o vykutaleny ( prevazne asi cesky...) postaky, podle me je lepsi to neriskovat, a rict si nekomu kdo ma paypal (teda myslim, ze to jde i pres nej), nebo at to zatahne kartou. Prachy sem jim posilal jenom jednou, dosly v pohode. A taky bych hlasoval pro objednavku pres Seedboutique - semena poslali, ale jak to tak chodi, nekdo je patrne stopil, takze dosla jenom jedna obalka ze 2. Po par mailech se k tomu postavili celem a poslali objednavku znova (teda trochu to zbodali, meli sme to objednany ve dvou obalkach, a poslali nam potom tu samou, co prisla, ale na to, ze se na nas mohli klido vybodnout a nestalo se tak, sem jim doted vdecnej) Ovsem kdyz jim nedojde ani ta obalka s prachama tak to by sis musel vytahnout vyjednavani vskutku tezkyho kalibru

My heart and soul, they are free...

Naposledy upravil J.J. 09-02-2007 v 09:46 AM

Old Post 09-02-2007 v 09:38 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasun
Stálý Člen

Karma uživatele hasun - 80% PěstitelskáKarma uživatele hasun - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 8

ESpecial sem jel minulej rok asi 5 semen, chytli se všechny, ale zbyla mi jen jedna samice a ta byla moc dobrá, ikdyž nedozrála jak už bylo psáno kvůli plísni.
Leto jí pojedu znova, protože mam ještě zbytek semen z loňska.
Jenom jí v začátku květu postříkam něčim proti plísni šedý.
To je ta mrcha!!!
Měl sem od nirvany ESkunk a byl taky moc dobrej.
Ale s tou sklizní asi moc brzo nepočítej, já kytky tady nechávam docela dost dlouho, sklízim podle zralosti nejdřív tak v říjnu.

Hodně zdaru všem :-)

Old Post 20-02-2007 v 20:56 PM
hasun je offline   Profil uživatele hasun   Find more posts by hasun   Foto galerie člena hasun   Click here to Send hasun a Private Message   Add hasun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bransfer
Stálý Člen

Karma uživatele bransfer - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 9

p.s so sensi seeds nemam dobre skusenosti-mala klicivost

Old Post 06-03-2007 v 22:58 PM
bransfer je offline   Profil uživatele bransfer   Find more posts by bransfer   Foto galerie člena bransfer   Click here to Send bransfer a Private Message   Add bransfer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-08-2009 - early girl, early bud, early special od nirvany - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8472510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív