Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sundancův letošek 07.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Obecné Sundancův letošek 07. Příspěvek č. 1









Vítejte!!

Tak se nám ta zima zrovna moc nepovedla ale to nevadí,hlavní je,že nám začíná pomalinku jaro klepat na dveře a ptá se,kdo je na letošek připraven.....
Takže ani já jsem nelenil,vzal auto, pár kámošů a vyrazil hned v listopadu do holandu pro nějaké nové genetiky.
Jelikož jsem člověk který sazí na jistotu,praxi a léty prověřenou banku na semena,tak nakupuji výhradně u Sensi Seeds.
Letos jsem si na vás(hlavně na sebe)připravil pasti v podobě těchto modelů

California indica.
Maple leaf indica.
Shiva shanti 2.
Skunk number one.
Mexican sativa.
Super skunk.

Z minulého roku mám ještě nějaké semena které se našli v palicích SENSI STARky.Ale u těchto semen je pár otazníků-s čím je to sprclé??nebudou z toho hermáče??
Pokud někdo zná odpovědi tak sem s nimy,každopádně jsem to nenechal na náhodě a nějaké jsem nechal vyklíčit....


Takže toto je můj oficiální začátek letošního snažení.














foto1)Mexican sativa.

foto2)California indica.


foto3)zbytek nakličených a vzrostlích kytek.

Myslím si že je zatím zbytečné vás informovat o tom který model jak vypadá,počkáme si na vysledek mé selekce matek.Od každého modelu jsem zasadil 2semínka.
Nevíte někdo ze jak dlouho se mi objeví první chloupky podle kterých se pozná jestli jde o holku či kluka-mám už 3týdny přepnuté kytky a nějak se mi nechtějí ukázat,potvory.



Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 14-07-2007 v 23:26 PM

Old Post 24-02-2007 v 15:24 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2


Neodpustím si.....

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 24-02-2007 v 17:25 PM

Old Post 24-02-2007 v 15:46 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 3

Čau sundance. No takže podobný problém s tými "objavenými" semienkami mám aj ja. Minulý rok som zasadil noname semienka, ktoré som mal zo samíc z predminulého roka. Lenže zo všetkých 4 boli hermáči. A preto sa obávam, že či mám zasadiť semienka, ktoré mám z minulého roka (napr. Skunk1)....

Za ako dlho sa objavia chĺpky, tak to ti nepoviem. U mňa sa napr. u Durbana samice prejavili skôr ako samci, aj keď samci by mali začínať kvitnúť skôr ako samice.

Inak Skunk1 je .

Marihuana je dar.

Old Post 24-02-2007 v 22:46 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spacy
Stálý Člen

Karma uživatele Spacy - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 4

Hele to s tou dobou kvetu zalezi na genetice....

Old Post 25-02-2007 v 09:29 AM
Spacy je offline   Profil uživatele Spacy   Find more posts by Spacy   Foto galerie člena Spacy   Click here to Send Spacy a Private Message   Add Spacy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5

cau,neni jeste trochu brzo na to abys uz je mel uz takhle vzrostle??ja chtel taky z nedockavosti zasadit uz ted a plno lidi odsud me hned presvedcilo ze je jeste brzo...ja osobne budu klicit 23.brezna - prvni jarni den...

Old Post 27-02-2007 v 19:44 PM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 6

Zatím pouze selektím samice-chci mít letos více modílků (6) a tak než se mi povede všech 6 samic tak aby od každého modelu byla jedna samice,tak to chvilku potrvá.....Jo?!

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 27-02-2007 v 20:05 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od demosk8
ja osobne budu klicit 23.brezna - prvni jarni den...


Nevím jestli se nepletu kámo, ale jaro začíná 21. března

co se týče tématu, já jsem sázel dneska Tak uvidíme...

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 28-02-2007 v 21:47 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 8


....Už jsem četl tu diskuzy na téma kdy se má sázet outík a mazání nějakých témat....No nevím,myslím si že by neuškodilo trochu to tady promazat,ale téma které mají hlavu a patu bych nechal být....!


Přikročíme k tématu:Máme první holčičku!!!Mexican Sativa.

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 02-03-2007 v 00:28 AM

Old Post 02-03-2007 v 00:18 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 9



Ahoj Jirko a vůbec všichni přátelé dobrého kouře....
Nejspíš jsi měl nějaký vliv na ty moje holky-tvé přání mrknout se na ten Skunk n.1.bylo vyslyšeno jednou rostlinkou která se tvářila ze začátku ako samec-z toho plyne poučení-ne každá vytáhlá kytka musí být jasnej samec!!

Takže tady vám představuji moje nové přítelkyně-super skunk,skunk number one.

Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 18-03-2007 v 13:19 PM

Old Post 18-03-2007 v 12:50 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 10

heh jn..sem se sekl ze to je 23... samo ze 21... no nic...mas to pekne zatim..tak hodne stesti..zitra davam klicit..
Jirka P.:kua bych se bal to ted dat ven...pry ma byt kosa ale tak doufam ze ne...tak at ti to vyjde..

Old Post 19-03-2007 v 19:51 PM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 11

edit: jsou tu moje 3 prispevky v 1, at tu neni bordel...

Zdar Sundance, gratuluji k narozeni mexicky holky , taky rozjizdim letosni out brzo, uz mam holky v lese 2 dny, a prospivaji mnohem lepe nez v boxiku s 2x11W. Pocasi je zatim luxusni snad to vydrzi. Chci aby kytky hned preply na kvet, sklizen by mela byt zhruba v pulce kvetna. Az udelam fotky tak zalozim tryd...
Tak at se dari jsem zvedavy zvlaste na ten Skunk #1, kdysi jsem ho chtel pestovat . .




sundance - ten Skunk #1 je sativa a hodne se vytahne me powerplant po prepnuti na kvet vyjede na 2,5 nasobek vysky . . . jinak zatim samy holky koukam

demosk8 - kyti jsou sice ve foliaku(musely jit ven nebylo pro ne misto) ale asi to nedaji - je tu 20cm snehu pomalu zacnu delat nove rizky . . .



Zdar Sundance predem se omlouvam za ot, pozdeji spojim svoje prispevky do jednoho at to tu nemas zasrany . . . dneska jsem se byl podivat na policku a tezce sem nechapal . . vsechny kyti prezily jenom jedna se nalomila pod vahou snehu foliak prezil jenom s par dirama . Ale proste nechapu jak mohly prezit min. 3 dny pod snehem . Vitalita samozrejme slaba, ale rozdychaji to. Fotak sem s sebou samozrejme nemel, sel sem "sklizet" mrtvoly, ze. At ti to letos vyjde podle planu .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 26-03-2007 v 16:21 PM

Old Post 20-03-2007 v 10:14 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12

heh jo no..dneska sem se vzbudil a co nevidim..hned sem si vzpomnel na tebe a na kytiz venku.. njn...dneska sem chtel davat klicit ale asi pockam jeste..

Old Post 20-03-2007 v 11:15 AM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 13

Plán mi nejspíš vyjde páč nesázím do sněhuPod sněhem holky vydrží- ten je kreje před mrazemtakže pokud tento stav netrvá nějakou delší dobu a teplota neklesne pod určitou hranici (?) tak by se jim nemělo nic stát-maximálně se jim trochu zpomalí růst.


Hlasím opět narození kytičky ženského pohlaví-ani nevíte jak rád jim koukám pod sukně.Model:těžko říct,smíchal jsem semena Sensi star a red hair skunk dohromady-nemělo smysl je třídit,těžko říct s čím je to oprcané a tak jsem se na to vybodnul-mám tady jiné kousky které si zaslouží "větší péči".

Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 25-03-2007 v 21:51 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Palec nahoru Letošní želízka v "ohni". Příspěvek č. 14





Pokračujeme...
Podařilo se mi vyselektit tyto samice:Skunk number one.
Super skunk.
Mexican sativa.

Potom jsem dostal do péče (Nirvana,semena):Misty.
AK-48.

Na těchto modelech bude postavená celá má letošní zahrádka,jsem zvědavý co a jak se předvede



Za legalizaciSundance


Tak se nám ty fotky zase nějak rozházely a tak popisy k tomu vytvořené najednou neplatí...nu což....Na fotoz můžete vidět 2 políčka.Jedno je na oblíbeném fleku U jabloně kam jsem opět nasadil favorita z minulého roku.,Sensi star,11ks.
Druhé je kousek od jabloně a je založeno na modelu,Mexican sativa v počtu 11ks.




Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 12-05-2007 v 23:47 PM

Old Post 07-05-2007 v 21:55 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 15



Malej úlet,sazeničky na poctivém chlévském hnoji kdesi v polích

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 18-05-2007 v 23:55 PM

Old Post 12-05-2007 v 23:56 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 16


... trochu přírody,maxi žížala u hnoje.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 23-05-2007 v 00:10 AM

Old Post 12-05-2007 v 23:59 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2511230 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív