Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ::: AERO DIY ; 250 w ; Sour Bubble :::
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad :::AERO; 250 w; Sour Bubble::: Příspěvek č. 1





zdar grůweři..

nějakou dobu to trvalo a vývojáři z našeho týmu se pořádně zapotili, ale léta vývoje konečně dospěla ke zdárnému konci a já vám nyní mohu představit zbrusu nový aerosystém příští generace se zcela revoluční technologií..

tak takhle nějak by tendle thread uvedl Horst Fuchs ...

naštěstí Horst nemá o growingu ani páru tagže to uvedu na správnou míru..

současná "skříň" (už tradičně zastupovaná konstrukcí z prken potažených černobílou folií z G-shopu) o rozměrech 67x67 cm skýtá prostor pro takřka stejnou sestavu jako při předchozim growu, s několika drobnými vylepšeními..

hlavní rozdíl je v hydru - úplně novej systém, funguje na pricipu amazonu (přesná kopie) tak doufám že to poroste jako u malcolmů doma na víko eště přijde ČB folie kvůli odrazu..

dále - na růst a prvních 14 dní květu (než holky nakvetou) bude svítit 250 wattová metla od Philipsu - kvůli vzdálenosti mezi patrama a kompaktnosti palic na květ klasika sodík..

a větrák na ofuk

jo a kromě toho to bude horizontální bushík..

jinak hnojky jsou furt AHčka musim je dolejt a pak koupim nový.. slibuju..

jo a eště ke genetice - osazenstvo tohodle kola je 6 kusů indiky Sour Bubble, tak jsem zvědavej co z toho vyroste..

no a to je zatím všechno přátelé, jednotlivý aktualizace budu přidávat tak po tejdnu, aby bylo vidět jak to roste/kvete..

světu mír a growu zdar...
Qjet

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-01-2007 v 17:46 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

whou tak uz je to tady ok drzim palec vypada zo solid pekne si to stuknul




ps:trysky mas teda jake ? vypada to na gardeny co sem tady videl za 3 eu 4 kusy

Old Post 20-01-2007 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 3

jo trysky jsou gardeny - jedna stála asi pade - v horbachu..
jako nerozstřikujou tak jemně jako origo amazonky ale funkci podle mě budou plnit stejnou..

kdybych si s tim fakt pohrál tak jim udělám stejně úzkou drážku jako je v amazonu ale imho to nebud mít moc velkej vliv na tvorbu kořenů..

no uvidíme - je to ve stadiu testingu - jestli se to osvědčí (a já věřim že jo) tak amazonům odzvonilo resp. studenti budou mít strejnou možnost pěstovat "aero" jako kapitalisti a to je pro mě výzva

check it and you'll see..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 21-01-2007 v 11:19 AM

Old Post 20-01-2007 v 23:37 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 4

Myslíš že ten sunon stačí na cirkulaci vzduchu? Jestli nevadí trocha hluku tak bych tam dal tak 4 vedle sebe ať se kytky hejbou.

Odtah máš furt ten 180m3/hod? Řešíš vlhkost?

Genetika vypadá mocdobře, tak sem zvědavej co s ní udělá nová verze systému+míň táhnutí díky upgradu osvětlení.

Doporučuju fotit s bleskem, protože potom jsou vidět i plochy kam nesvítí lampa. Kdyby to bylo přsvětlený tak to stačí trochu stmavit kompenzací expozice. (btw s rozsvíceným emháčkem si foťák poradí líp než se sodíkem)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 21-01-2007 v 13:37 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 5

sunon je tam zatim jeden, má asi 150 m3/h tagže vítr dělá solidní..
už takle se bojim aby kytky neměly silnější stonky než palice

v záloze mam ještě jeden, prdnu ho tam ale až na květ..

vlhkost neřešim, nemam ani teploměr ani vlhkoměr, teplota pocitově OK (kolem 25 °C) vlhkost nevim ale už maj kořínky venku tak by s tim neměl bejt problém..

na genetiku jsem taky zvědavej, myslim že indika do tohodle systému je jasná volba, tagže se necháme překvapit..

jo a s foťákem jsem naprostej amatér, nefotim umění, jen ilustrace k současnýmu stavu v růmu..

s bleskem se mi to moc nelíbí.. noale zkusim to, že..

dneska nebo zejtra přihodim další fota..

zatim czus
Qjet

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 22-01-2007 v 06:19 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 6

Zdarec chlape.
Vidím, že jsi obalil kostičky karimatkou takže dej pozor ať Ti voda stříká až na rock. kostku, aby se dostala až ke kořínkům. Až budou kořeny dostatečně dlouhé tak to už bude vpoho. Teď ze začátku bych doporučil občas zalít ručně přímo do r.kostky.

Old Post 22-01-2007 v 07:28 AM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 7

bez silnejch stonků nebudou silný palice ať tloustnou.

Focení taky moc nerozumim(a umělecký? takový slovo moc neznám ), radim jen co mam vysledovaný aby bylo na fotce zachyceno maximum detajlů.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 22-01-2007 v 16:18 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Obecné 4/18 Příspěvek č. 8





okej tagže stonky tloustnou a kořeny rostou..

tady připojuju pár fotek ze 4. dne růstu, jako v minulým kole se zezačátku činěj spíš kořínky, ale o to víc zase vyjedou kytky při přepnutí.. zatim jsou jen o vodě (EC 0,4) a root stimulu od AH..
ph kolem 6.. jo a phyťák samo..

pačmák: jak vidno tak zalévat není potřeba.. po 4 dnech maj už kořínky dost dlouhý.. přesně jak říkáš, trysky pudou dolu..

erixon: pár fotek je s bleskem..



edit: a ta poslední fotka je sančin minibubláček na chcípající 7 kytku.. je dělanej s láskou a péčí..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 22-01-2007 v 17:44 PM

Old Post 22-01-2007 v 17:33 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Obecné Sour Bubble Příspěvek č. 9

noleko:

genetika je odsud

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 23-01-2007 v 13:58 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad 7/18 Příspěvek č. 10




tak bando, mam pro vás několik novejch fotek..

kytky jsou přesně tejden na růstu, moc zatim nevyrostly (málo živin) ale kořínky maj libový ne?

jo taky musim poznamenat že mi odešel větrák, nevim proč, rozmontoval jsem ho ale na nic jsem nepřišel.. tagže ho nahradil sunon co jsem měl na ofuk.. holt budu muset koupit eště jeden..

jo a taky jsem dneska všem holkám zaštíp vrcholky, tak jsem zvědavej jak se na to budou tvářit..

no a to je asi všechno..

další news zase za tejden..



last pic: taky z vlastní zahrádky..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 26-01-2007 v 21:47 PM

Old Post 26-01-2007 v 21:39 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

10/18 Příspěvek č. 11




tak jsem jim konečně namíchal nějaký hnojky

odteď AHčka EC 1,0
+ root stimul
+ grow/bloom excell

jo a taky měly pH přes 6 taxem jim ho trochu sejmul.. kolem 5,8

počítám eště tak tejden a přepnu je na květ..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 28-01-2007 v 18:31 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 12

no vono v aeru se kytky docela dost vytáhnou po přepnutí tak tam zase nechci mít jingli..

ale nechám to eště narůst a uvidim..
ta metla by to měla držet víc při zemi..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 28-01-2007 v 19:04 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 13

nechám tam metlu ještě první dva týdny květu, kdy probíhá fáze urputnýho růstu..
myslim že by měla udržet patra blíž u sebe, což se u týhle vatáže docela vyplatí..

no a pak klasika sodík Son-T od filipsu z minulýho kola..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 28-01-2007 v 19:52 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

14/18 Příspěvek č. 14





nějaký nový photo..

docela koukám.. svit metly je docela znát..
kytky nerostou moc do vejšky, spíš tvořej patra docela zhusta nad sebou a maj neskutečně zelenou barvu..

kořeny rostou zvesela dál..

nechám eště pár dní a přepnu.. snad to pod tou metlou naroste i na květu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 01-02-2007 v 20:27 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 15

Indica (alespon podle listu soudim ze to je) tolik neroste jako sativa do vysky ale spis tvori patra v nizsich vyskach - presne jak popisujes. Jinak dva tydny v aeru na rustu je docela odvaha, jini uz prepinaji po tydnu. Ale kyti vypadaji nadherne zdrave a evidentne jim nic nechybi k+. Drzim palce ...

world aware :: free party is not a crime

Old Post 02-02-2007 v 11:46 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 16

Mno vidíš, jak se Ti to pěkně rozjelo. Mám stejnou genetiku teď doma, tak doufám, že bude stát za to, i když mě spíš zajímá SweetMendoBog a Meaple Leaf indica, ale když vidím že to máš v aerošce asi dám jednu SB do toho NFT taky a budu porovnávat.
Jinak máš to moc pěkně udělaný, na to, že jsi si to dělal sám a doufám, že i když nemáš tolik času se o to starat vyroste Ti to pěkně....držím palce..

23



K+

Old Post 02-02-2007 v 11:55 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2725610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív