Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Claune 2006/Žralok, Power Plant, Durban
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné out 2006 Příspěvek č. 1


Zdravím, tak tady je příprava na ven. Na obrázku řízky Power Plant, Great White Shark. Zítra to nafotím pořádně, mám asi nejhorší foťák co se dá koupit Jinak díky ze řezy jednomu členovi G, dík moc pane, snad přežijou,cesta jim dala pecku.
Do pár dní by měla dorazit zásilka od Nirvany: Holland Hope a Durban Poison. Letos ze zaměřím na pěstování na stromech, uvidíme, já už tomu prostě v zemi nevěřím Je lepší mít míň, než nic.

Naposledy upravil 21-05-2006 v 21:50 PM

Old Post 03-04-2006 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 2

hmm cim dal vic outdooraku uvazuje o pestovani na stome..za chvili si budou deti myslet ze ta MARIHUANA snad roste na stomech i s kyblema stejne jako klobasy posilej dalsi fotky!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 03-04-2006 v 22:27 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 3

Hello Claune!!! Připravný to máš dost v pohodě a jsem zvědavej jak ti to na těch stromech pude, tak už se těšim na další a další a další apdejty
Měj se a jak už tady bylo řečeno - nespadni......

Old Post 04-04-2006 v 06:37 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4



Přisly semínka od www.seedboutique.com, doba od objednání k doručení, zhruba 14 dní. V pohodě.
Modely:
Holland Hope
Durban Poison
Arjans Haze2 x Kalimist /jako bonus. Pracovní název "kalamita"
Jinak budu mít od každého asi 3 kytky, objednal jsem si to ve více lidech.
Mám ještě řezivo od Harvesta, ale nějak se holkám nechce chytit, dneska jsem to trochu poupravil a vypadají mnohem lépe, snad to dopadne dobře. Nějak se mi nedaří z nich dostat za oknem kořínky. Mám jeff tablety, zakořeňovač GESTIM B. Znovu jsem standartně řízky zařízl kolmo žiletkou, navíc jsem je trochu rozštěpil, namočil do zakořeňovače a zapíchnul do vlhkých tablet. Uvidíme. Na té fotce, jsou v té žalostné fázi.

Old Post 25-04-2006 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 5

Ty jo, řízečky se nemají moc k světu, sem zvědavej na další fotky, jak vypadaj ted

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 29-04-2006 v 15:55 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6



Stav řízků

Old Post 30-04-2006 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele Trávníkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

Zdař doufam ze ti ty řízecky jedou dal dystak to uploadni docela sme zvedavej jak ti to jede a jak uz sem ti psal ta kuchynska folie by byla fajn jen to chce tak jednou dene to odklopit a nechat tam nalizt cerstvej vzduch ale jinak je ta folie vazne ale jako mas to moc pekny drzim zelene palce a K+ je tva

Old Post 05-05-2006 v 14:47 PM
Trávníkář je offline   Profil uživatele Trávníkář   Find more posts by Trávníkář   Foto galerie člena Trávníkář   Click here to Send Trávníkář a Private Message   Add Trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


Zdravím.
Stav k dnešnímu dni, zítra přesadím kytky ze semínek do velkých květináčů, evidentně už nemají místo pro kořeny.

Old Post 08-05-2006 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Holland Hope Příspěvek č. 9


Původ: originál semínko od Nirvány. (vylezlo jen jedno z 10! )
Doufám, že to alespoň bude maminka. Nikdy jsem to nepěstoval ani nekouřil.

Info: Holland´s Hope (Nadeje Holandska) je vyrovnany mix Afghanu a ranneho Skunku. Holland´s Hope je idealni pro pestovani venku v chladnem klimatu a tam kde kratke leto muze zkratit pestebni sezonu. Jedna se o skudcum a plisnim odolnou odrudu, ktera muze dosahnout dvoumetrove vysky se slibnymi vynosy. Holland´s Hope ma sladkou chut a je stredne silna.

Old Post 08-05-2006 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Durban Poison Příspěvek č. 10


Původ: originál semínka od Nirvány (vylezlo 10 z 10 )
Uvidíme jak to bude s výškou, ale všechny kytky co letos pojedu budou v kýblech, tak že to s ní asi nebude tak jak se povídá. Semínka nemám jen já, ale ještě dva kamarádi, tak že to ve finále ohodnotíme. Každý máme po 3 kusech.

Info: Durban Poison (Jed z Durbanu) je F1 hybridem odrudy sativy z tajne zahrady nachazejici se pobliz Durbanu v Jizni Africe, a silneho, raneho holandskeho Skunku. Tato odruda je vysoka s obrovskymi listy. Jeho dlouhe, pevne palice maji zemitou prichut s naznakem anyzu. Je slavny pro sve halucinogenni ucinky.

Old Post 08-05-2006 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Arjans Haze#2 X Kalimist Příspěvek č. 11


Původ: originál semínka od Nirvány jako bonus (vylezlo 9 z 10 což je slušný) Mám celkem dva kusy. O této odrůdě jsem nikde nic nenašel, tak že se necháme překvapit

Old Post 08-05-2006 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Great White Shark Příspěvek č. 12



Původ: řízky od Harvýho (pořád se mi nedaří z nich dostat kořeny, tahle konkrétní se snad chytla) Snad to dobře dopadne. Díkec Hárvy.

Info:
Jako tichý dobyvatel moře, stíny nad stíny v nezmapovaných hlubinách. Je převážné jemný, mystický, dobrodružný až nepochopitelný pro masy lidí, kteří se jen bojí z nedostatku znalostí. Není zločincem, spíš zbojníkem, ale ne bez důvodu. Vzbuzuje respekt. Pokud pěstujete White Shark, pěstujte ho s respektem a a vědomím toho, že máte sílu kořistit.

5 smyslů Great White Sharka
Vůně: bohatá škála květin a ovoce s oderem White Shark
Chuť: ovocná po Indice se silným akcentem Widow a Skunku
Dotyk: tlusté, krystaly silně pokryté palice jsou lepkavé a pevné, tak jako u původních rodičů
Vzhled: s oranžovými vlásky se třpytivými krystalky po svém Widow otci.
Účinek: svůdné high které má sílu chřtánu White Sharka
Rodina: Super Skunk, brazislký a jihoindický
Doba růstu: indoor 2 – 4 týdny, pro outdoor nechte klíčit v květnu či koncem jara
Doba kvetení: indoor 8 týdnů, outdoor je připravená ke sklizni začátkem podzimu. Můžete očekávat značný výnos.

Old Post 08-05-2006 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pure Power Plant Příspěvek č. 13


Původ: řízky od Hárvyho. Taky doufám, že se nějaká holka chytne, na tuhle odrůdu se moc těším.

Info: Pure Power Plant je druhem prevazne sativa vyslechtena z jihoafrickych odrud ke konci devadesatych let. Nesmirny rustovy potencial teto kvetiny je ukazkovym prikladem vitality hybridu. Pro sve vysoke vynosy a vysoce ocenovane palice je PPP jednim z poslednich trendu mezi holandskymi komercnimi pestiteli. Pure Power Plant ma prijemnou takrka borovicovou dochut a prinasi silnou spolecensky aktivni zkourenost

Old Post 08-05-2006 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Skunk #1 Příspěvek č. 14


Původ: originál semínko z Nirvány co jsem dostal od známého. Bohužel sázená dost pozdě, uvidíme zda stihne dokvést, pokud to bude holka.

Info: Skunk #1 je prvnim stabilizovanym hybridem vyvinutym primo pro indoor pestovani a jeho pocatky se datuji do sedmdesatych let 20. st. v Kalifornii. Skunk#1 v sobe skryva Afghani, Mexican gold a Colombian gold (Mexicke a Kolumbijske zlato). Do Evropy byl privezen na zacatku 80. let a hraje velkou roli v rodovem kmeni veskerych modernich vnitrnich odrud. Tato rostlina zhuluje stabilne, silne, uderne a ma prijemnou skunkovou chut. Skunk#1 hodne snese a dari se mu dobre jak vevnitr, tak ve skleniku.

Old Post 08-05-2006 v 12:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


V týdnu půjde většina ven, jednu kytku (asi Durbana) si nechám za oknem. Tak zatím.

Old Post 08-05-2006 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele Trávníkář - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

Hele a ten zakořenovac tos pouzil klasickej hormonalni prasek?? bo nakej roztok? co ja znam tak vazne nejlip fungujou klasicky stimulacni prasky je to vazne perfekt skoro vsechno co tam do nich namocis a bodnes do hliny tak zakoreni vazne baajo pokud si pouzil nakej tekutej tak ty moc nevim jak dopadaj...ale ja myslim ze řízecky ti ted udelaly peknej pokrok od predtim takze myslim ze to bude dobry takze drzim tobe a tvym rizeckum palce...snad nedopadnes nakonec jak my .... ..viz Outdoor by hehelum ..ale my se nedame PEACE AND GROW

Slunce v duši THC v krvi

Old Post 08-05-2006 v 19:46 PM
Trávníkář je offline   Profil uživatele Trávníkář   Find more posts by Trávníkář   Foto galerie člena Trávníkář   Click here to Send Trávníkář a Private Message   Add Trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1178350 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív