Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W - Můj první BIO indoor, 4x Love Potion, Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 17

JJ díky, já jsem zvědav nejvíc!!!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 03-12-2006 v 16:37 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 18

Kapko u prispevku c.10 ta druha fotka ta kytka se mi nejak nezda! je lepsi nez jak vypada? na kvet to skus podle SVÉHO UVÁŽENÍ! (ja osobne bych na kvet jeste neprepinal nechal bych jim jeste trochu rustu na muj vkus sou totiz jeste maly) jinak sem opravdu moc zvedav na Love Potion protoze chci pozdeji taky porizovat (jednou chci oskouset vsechny druhy) ...

a jeste neco: zahradnicky substrat Floria?-mohl bys mi popsat z jakych slozek to je? ja sem o tomto substratu neslysel...

Old Post 03-12-2006 v 19:48 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 19

Díky,
myslel jsem si to, že ych to aspoň ten týden ještě nechal. KOupim drát a zohýbám to.
Jinaka ve skříni je místa myslimže dost!
Zatim

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 04-12-2006 v 06:15 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Artonoror
Stálý Člen

Karma uživatele Artonoror - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 20

Zdar Kapko musíme pořešit nák ty větráky než tam dáš tu 250ku. Už mám nářadí a s tou 250kou to neuchladíš jenom s těma co tam sou..

PS: Já sem ten kámoš kde tu skříň má, ale nápad a prostředky dal on takže mu tohle téma nechám je to jeho projekt, ale můžu mu to občas vyfotit, takže to snad s těma aktualizacemu nebue tak hrozný..

PPS: Spí se u toho celkem špatně ale zvykám si

Old Post 05-12-2006 v 08:14 AM
Artonoror je offline   Profil uživatele Artonoror   Find more posts by Artonoror   Foto galerie člena Artonoror   Click here to Send Artonoror a Private Message   Add Artonoror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 21

Máš tu přímočarou pilu? Na konci ledna to uděláme, budu to urgradovat na 250W.

Jinak díky Artonorovy za technický know-how, bez něj bych to asi nezapojil

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 05-12-2006 v 10:10 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Palec nahoru 28 dní 18/6, 3 dny 12/12 Příspěvek č. 22





Zdravim všechny,

je tady další update mých holčiček

Takže na rady pěstitelů jsem je nechal ještě jeden týden růst, takže tedy mají za sebou přesně 28 dní růstů.

Tento pátek jsem přepnul na periodu 12/12 takže si vesele 3 dny kvetou

Dneska dostaly zálivku+hnojiva - 350 ml vody + Alga Bloom + OBM
Je to jejich první hnojení, na růstu jsem nehnojil.
Rosím často, vlhkost se pohybuje od 50% do 80%

Co se týče stavby, budu je už konečně muset roztáhnout, aby vyplňovaly celý prostor a nebyly zbytečné ztráty.

Řeším problém - mám otrhat dolní ( malé ) větvičky a listí a nechat pouze hořejšek? Prostě takovej SCroG bez pletiva
Jinak si jistě všimněte, že LP-1 a LP-2 Jsou si stavbou dost podobné, oproti LP-3 a LP-4 kteří jsou úplně jiní než jejich sestřičky. Nechápu čím by to mohlo být, zaštípl jsem je ve stejnou dobu.
Myslíte že mám otrhat nějaké listý, zejména u LP-1 a LP-2 aby mohlo světlo lépe pronikat i dolů?

Zatim to je vše, mějte se a ať to roste!!!

Kapka1

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 10-12-2006 v 12:07 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 23

Byl čerstvým držitelem občanského průkazu!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 13-12-2006 v 22:46 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotta
Nový Člen

Karma uživatele Gotta - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 24

Čus,

sem kapkův kámoš a poprosil mě abys sem sem za něho dával fotky, takže se nebojte o jeho indoor nepřijdete


Old Post 28-12-2006 v 13:29 PM
Gotta je offline   Profil uživatele Gotta   Find more posts by Gotta   Foto galerie člena Gotta   Click here to Send Gotta a Private Message   Add Gotta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotta
Nový Člen

Karma uživatele Gotta - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 6  

23dní 12/12 Příspěvek č. 25






Čus,

kytičky jsou na 23dní květu.
Byli zohýbány drátek kvůli světlu ( aby mohlo na každou paličku )

Hnojeny jsou

OMB - 1ml na 100ml zálivka
HESI tnt GROW - 1 ml na 350 ml zálivka
SuperVit - kapička do každého postřiku
Phy-tamin - 5 ml na litr do postřiku

Lze si všimnout, že první kytičky vepředu jsou stavbou a růstem úplně jiné než zadní dvě. IMHO byli to řízky z jiné matky.
První 2 jsou menší, tolik se netáhnou ale jsou hustší, zadní dvě jsou řidší a víc se táhnou. Navíc mají rozdílné listy.
První dvě jsou taky tmavší. Nevíte čím by to mohlo být?


Old Post 28-12-2006 v 14:29 PM
Gotta je offline   Profil uživatele Gotta   Find more posts by Gotta   Foto galerie člena Gotta   Click here to Send Gotta a Private Message   Add Gotta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotta
Nový Člen

Karma uživatele Gotta - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 6  

PROBLÉM!!! Příspěvek č. 26







Ahoj,

je tu první problém:

Před několika dni se začaly kroutit lístky. Nejprve jenom ty nejvyšší, nejblíže u lampy. Tak sem si myslel, že je to spálením. Dal jsem lampu teda výše. Ale stejně to bylo divný, ptže v takovéhle vzdálenosti to bylo pořád a nic se jim nedělo.
Další den ráno to bylo hoší - zkoroutila se již větší část kytky, dokonce stonek na kterém vysely horní paličky se zohl a něchce už nazpět

Hledal jsem a hledal, a dočetl se, že sativy můžou být náchylné na prudší změnu teplot.
Jelikož mi bylo až pozdě řečeno, že se řezy pomíchaly a mám nejspíš White Widow a Love Potion, napadlo mě, že by ty první 2 kytičky mohly bejt LP, u kterého dominuje Sativa. Takže pár dní vnoci bylo v pokoji opravdu zima, ptže venku mrzlo a kámoš vnoci topit nebude

teďka už neni venku taková zima, takže i teploty jsou vnoci fpohodě.

jenže to postupovalo a pokračovalo dál. Viz fotky. Dělá mi to strarosti - vlhkost je 50-60%, teplote nepřesáhne 32 stupnů ( většinou tak kolem 28 )

Přehnojeno by to taky nemělo být, hnojil jsem mín než je předepsaná dávka

Zadním kytičkám vůbec nic neni, rostou si krásně, tak jak je to možné...
Předem díky za radu, opravdu nám to pomůže, až dotěďka to krásně rostlo a

Díky, Gotta


P.S. První dvě kytičky ( dle mého LP, dle Janxu WW )

jsou hermáči. Takže pečlivě vylupuju samčí květy


PROSÍM POMOZTE!


Naposledy upravil Gotta 01-01-2007 v 13:53 PM

Old Post 01-01-2007 v 12:20 PM
Gotta je offline   Profil uživatele Gotta   Find more posts by Gotta   Foto galerie člena Gotta   Click here to Send Gotta a Private Message   Add Gotta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 27

Me teda pride, ze je pekne napadena plisni, asi bych ji vyhodil

Old Post 01-01-2007 v 20:11 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotta
Nový Člen

Karma uživatele Gotta - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 28

Zdravim,

takže je po kytičkách ( jenom po těch dvou, byly to Love Potion )

chytla je strašná plíseň, takže byly vyhozeny...
Bylo to zapříčiněno špatným větráním, takže si na to dejte pozor!
Šíří se hrozně rychle, za 3 dny bez zákroku je po kytičkách


Old Post 02-01-2007 v 11:54 AM
Gotta je offline   Profil uživatele Gotta   Find more posts by Gotta   Foto galerie člena Gotta   Click here to Send Gotta a Private Message   Add Gotta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 29

Gotta byl zas kapka ze?

Old Post 06-01-2007 v 21:25 PM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3158170 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív