Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dostali jste někdy pokutu??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Dostali jste někdy pokutu?? Příspěvek č. 1

Zdravíčko,
to co jsem teď napíšu se nestalo mě, ale kámošovi co seděl na opěrátku lavičky..oni vlastně byli dva...
Tenhle thread je založen pouze pro informativní účely a k posouzení přestupků/pokut....

Tak abych to zkrátil...dva tipani odemne ze třídy seděli na opěrátku lavičky před školou...V pohodě seděli a kecali sme...najednou zastavilo auto městské policie a ty dva "postižené" si zavolali...Asi po pěti minutách přišli a každej měl vystavenou blokovou pokutu na 500,-kč.....
za sezení na lavičce...týden...možná dva zpátky tam seděli jinačí kluci a dostali to za kilko...Přijde mi to docela absurdní....dát za jeden přestupek jinou sazbu...A je až nehumální, dát študákovi takouhle pálku....

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 06-11-2006 v 15:17 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 2

Me prijde absurdni vubec davat pokutu z asezeni na opěrátku lavicky ale nemel by to byt problem usmlouvat a pokud jsou ty typci TREBA delikventi tak se nediv ze to maj za 500

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 06-11-2006 v 15:21 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 3

ja si tak silene parim na jedne akci..openair freetek (50kw) reknu si ze si zajdu pro pivko..tak jdu a bar nikde. tak volam na kamose heeej vole me,as pivoooo.a usilnice stoji benga a volaji na me..to bude ruseni nocniho klidu za dve stovecky pane.. jako smal sem se tak hodinu.

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 07-11-2006 v 08:53 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

ja dostal asi pred mesicem litr a 2 body za 152km/h na dalnici, ale je to moje chyba, protoze tam co merili je to totalne provareny flek, vi o tom vsichni, jen ke mne se to nedoneslo..
ses blbej tak plat

p s y c h o 8 4

Old Post 07-11-2006 v 09:22 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 5

No taxe podívejte, jak dopadla moje cesta ho Olmika!... Koupil jsem si lupen u průvodčí a hnedle šupky-hupky do umývárky balit brčko z radosti, že je krásnej den a bede ještě lepší, až tam dorazím... Mno a tak si tak spokojeně pohuluju a špeka už jen půlka a do Olomouce už jen kousek.. a náhle jemné ťukťuk na dveře. A já trubka vykouřená položím ještě doutnající bambárko na zrcadlo a otevřu dveře řka: "já už platil" "TAK! A vy tady kouříte a to bude pokuta!!!" a noha ve dveřích! A já jen chabě: "Ale tady není nikde Zákaz kouření, proto jsem sem šel..." Ona: "Všude je zákaz kouření!!! Stovku!" A já: "Ale tady nikde není..." "A kouříte tady marijánku, to já poznám! Dneska maj policajti pohotovost. Mám volat policajty??" Já:pobavené "Cože?"
Volám policajty!"
Tyvoe ve mně trhlo - vez jsem dobrejch 30-40g pro kamarády! Tak už jsem se viděl, jak to vyhazuju z okna a jak potom tu průvodčí škrtím pod krkem!!!... Ona stále klape čísla na mobilu... Tak jsem ještě aspoň vytáhl tu požadovanou bankovku a zamával s ní ve volném prostoru mezi obličejem tej starej vyschlej fuchtle a jejím mobilem.... mno a byl klid.

Vlakem jezdím často a často tam taky hulím. Toto se mi stalo naprosto uplně poprvý. A nepoučilo mě to. Cestou zpátky jsme s jedním příjemným náhodným spolucestujícím pohuili přímo v kupéčku..první třídy

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 07-11-2006 v 10:30 AM

Old Post 07-11-2006 v 10:06 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

Pokuty dostávám většinou za špatné parkování, ale jednou jsem byl přistižen, jak projíždím "průjezd zakázán" a ještě jsem se těm policajtům snažil ujet. Hustý městský provoz mi ale nedal šanci, tak jsem začal dělat, že jako nic. Když mě zastavili, tak mi povídá: "Pane řidiči, vy jste se nám snažil ujet! Měli jsme vás problém dojet" a já na to: "Cože??? Vy jste jeli za mnou?" Nakonec jsem to ještě ukecal na kilo Ale tomu přiznání, že nemohli dojet mou vyklepanou felicii, se směju dodnes

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 07-11-2006 v 10:17 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 7

Hanyz nejeli nahodou na koni nebo na kololeckovych bruslich?
Ja sem uz asi dvakrat dosatl "pokutu" za jizdu nacerno mestskou dopravou... jinak hulit v kupecku to musi bejt mazeec a byl tam nekdo Tayeme de toxi? krom vas?

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 07-11-2006 v 12:58 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 8

2Ski: nééé. 1. třída! Průvodčí vyprudil všechny, co neměli příplatek (včetně nás), takže tam nikdo nezbyl. samozřejmě jsme se hned vrátili.. ubalili a jen občas kontrolovali, jestli nejde.. A ve stanicích jsme čekovali, kde se ten průvodce nachází. Furt byl daleko.... Jinak prázdný kupé sou pohodááá! zamknout a špek z vokna!

Jo a na hajzlu tej první třídy jela načerno ňáká holčina se psem. A ten pablb průvodčí ji za dobrou hodinu a kus jízdy vůbec nevyhmát!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 07-11-2006 v 13:07 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 9

OT: Hulit ve vlaku v kupéčku není zas tak vyjímečný zážitek. Posledně jsem na nádru potkal kámoše, tak mu říkám, dáme cestou špeka. Sednem do kuřáckého kupé, kde byl nějaký důchodce a študák. Ještě si k nám přisedli dva kreténi, otec se synem, kteří měli dohromady IQ sotva 100. Tak jsem smotal brko, dva kreténi se hned začli olizovat, tak jsem jim dal taky zahulit, jen dědula asi nechtěl. Kupé bylo plné dýmu, on seděl u okna a bylo na něm vidět, že se snaží vyrůst, aby byl nosem co nejblíž škvíře pootevřeného okna

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 07-11-2006 v 13:16 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 10

OT: To mi povídejte...jedzim do školy 45 minut vlakem...takže strávim hodinu a půl svýho života ve vlaku...

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 07-11-2006 v 14:17 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 11

Kámoš dostal pokutu kilo, když jel na kole a já mu seděla na řidítkách

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 09-11-2006 v 15:57 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 12

ja som dostal minuly utorok pokutu za pitie alkoholu na verejnosti konkretne na zastavke MHD :/

Old Post 09-11-2006 v 21:24 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

dostal jsem pokutu za to,ze jsem ve 3 rano chcal v neobydlene casti pod svinovskyma mostama.Dostal jsem pokutu za to,ze se muj pes vysral v trave pekne ke stromu.Dostal jsem pokutu za to,ze jsem slavil nahlas za bileho dne navrat z vojny.Dostal jsem pokutu kdyz jsem vyletel i s autem z cesty a rozbil ho.A plno dalsich :-)
Naposledy dneska za svetla a pas.Prislusnik navrhl 200,- za spatne parkovani,tak jsem souhlasil.Na slozenku

Old Post 09-11-2006 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 14

policajti jsou taky jen lidi, vetsina se kteryma jsem mel zatim "tu cest" byli v pohode a rozumni.. a kdyz videli ze sem student a tak, tak sem dostal tak kilo, jednou 200. Ale kdyz natrefis na idiota, nebo na nekoho kdo proste jen nema dobry den, tak plati 11. bozi prikazani: "Nenadelas nic"

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 10-11-2006 v 10:19 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 15

Jo dostal jsem takhle talíř. Postáváme s kámošema v parku a pohulujem. V tom vidim přicházet MP a zrovna jeden z nich neskutečnej koko*, kterej neskutečně prudí lidi kvůli hulení. Okamžitě jsem odhodil brčko do křoví. No a ten idiot přijde a začne prudit. No nakonec mi dal talíř za znečišťování veř. prostranství. Nemohl jsem se ani dohadovat, protože zrovna v tu dobu jsem měl sloužit civilku a kdybych přestupek neuznal, šel bych ke komisy a tam by byla i moje šéfová z civilky ( je předsedkyně) a už vidim, jak vysvětluju, že místo v práci jsem byl v parku.
Jinak jsem ještě dostal 2x v Praze pokutu za černou jízdu. Od tý doby lístky kupuju, protože při návštěvě Prahy párkrát do roka se pokuty nevyplatí.

Old Post 10-11-2006 v 10:20 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 16

jo a k tem pokutam:
2x100.- parkovani bez zakoupeni parkovaciho listku

100.- - odbocovani do zakazu odboceni (jel sem zrovna do growshopu.. a nevedel sem o tom ze tam je zakaz... policajti me zastavi, takovi mladi kluci, tak 25, a rika "pane ridici, horni sazba za tento prestupek je 2000 kc... (v tu chvili sem si rikal, a kurva, to se mi ty papirky prodrazi)... myslite ze ve vasem pripade bude stacit pro ponauceni stovka? ti byli v pohode

1000.- 72km/h v obci

3000.- nedobrzdil sem na krizovatce za autoskolou a trochu do ni strcil... policajt byl idiot, a zdupal me jak maleho synka (na obou autech byla skoda tak za 500.-) a jeste mi udelal hezke vanoce...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 10-11-2006 v 10:26 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2009 - Chytili ste už někdy čórku ????, - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7246870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív