Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ztracite/nachazite brka?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
TractorDriver
Stálý Člen

Karma uživatele TractorDriver - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 30  

ztracite/nachazite brka? Příspěvek č. 1

pri dnesni brkochazce sem nasel na chodniku gramac s asi 0,5-udelalo mi to v tu chvili ohromnou radost (no komu by ne ) tak me napadlo ztratili jste nebo naopak nasli nekdy gramac s brkama? me uz se hodnekrat stalo ze sem neco nedopatrenim vytratil, ale zase sem si rikal ze sem aspon nekomu udelal radost myslite ze v tom existuje naka zakonitost? jednou ztratim, nekde zapomenu.. a jednou se mi to vrati? vyssi sily si to pamatujou

mozna to patri spis do kanalu ale myslim ze tu byly uz bizarnejsi temata

Old Post 05-11-2006 v 21:50 PM
TractorDriver je offline   Profil uživatele TractorDriver   Find more posts by TractorDriver   Foto galerie člena TractorDriver   Click here to Send TractorDriver a Private Message   Add TractorDriver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 2

Tomu to asi nikto neuveri...ale ked sme raz nemali co hulit bolo to pred dvoma troma rokmi a boli sme na sidlisku tak som nadaval ze nech mi Boh posle dake sisky...a isli sme sa prejst a pri takej stavbe pozeram ze cela cigareta bola hodena na chodniku...som ju zdvihol ..a hla bola vnej zelinka.... sme sa dvaja nafajcili jak psi sme boli hehe...

Old Post 05-11-2006 v 21:54 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

hmm koukam hoši , že asi všichni nachazie muj skunk pač ja dost často jsem v nejakym stavu že si nevšimnu že sem neco ztratil ale až potom ,vetšinou na kalbach ztratim , nedavno sem ztratil 3g hašiše , zkratka mám na tohle fakt smulu , ale dvakrat sem našel pytel , jednou v praze na andelu na lavičkach před vilage cinnemas , a jednou u rybnika když sem byl na rybach sedim a najednou vedle me pytel , ale bylo v nem jenom na dve maly brka :-) ale jako dohromady kolik sem ztratil huleni , fakt typuju že to muže bejt vic než 10 možna i 20 fakt netušim , ale bude to fakt randal , o hodne vic než sem našel!!!!!

Old Post 05-11-2006 v 22:49 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4



Tomuhle sem ani sám nevěřil...Jednou sem šel s kámíkem na ryby, nebylo žádný kouření a měl sem poslední dvě cíga...Du si takhle, kopnu do krabky od L&Mek a otevře se, a co vní nevidim, cíga...8cigár. Po důkladnějším prozkoumání krabky sem zjistil, že tam bylo ještě předbalený brko a sak ve kterym bylo ještě na dva špíčky...Jako mazec štěstí, toho kdo to ztratil to muselo hóóódně srát..

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 05-11-2006 v 22:50 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 5

hm to mate dobry ze nachazite, ja to naopak dycky ztratim

p s y c h o 8 4

Old Post 05-11-2006 v 22:58 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 6

hmm tak to se me nikdy nestalo ale teda pravda jednou sme sedeli s kamosema a balili brko uz sme ho meli a najednnou prifrcela naka holka a prej jestli s ni zahulime s tim ze drzela sviho nedopalka v ruce(poslednich par prasku) tka sme to poslali dokola najednou koukame ona nikde a nas nove uvalenej brk taky nikde, dokaze nasrat takova zlodejka

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 05-11-2006 v 23:23 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

2 skřeťák: tomu se mi ani nechce moc věřit, že by mi brko uteklo během hulení... :-) to fakt asi nasere...

Old Post 06-11-2006 v 07:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 8

Kamos ztratil pytel asi do peti minut po tom, co jsme ho koupili Potesilo

Life is just a ride.

Old Post 06-11-2006 v 12:08 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 9

ja som akurat tak stratil a nasiel vlastne pytle...

raz na HODOKVASe...ze idem sa s kamoskou sfajcit... sedime pri stane a ja som zistil ze som pytel stratil... a tak som sral na to...aj tak som na to po chvylke zabudol... no a niekedy nad ranom..ale bola ete velka tma... som sa zobudil siahol som si medzi nohy...niekde do travy... a zrazu som schmatol pytel..ten co som stratil....tak som si dal hned prasky..

...a raz som siel odkopnut kamosa na vlak..a ked idem domov...na sracky..tak kontrolujem ..a pytel nikde...tak zklamany idem domov...no nic...rano sa zobudim..idem do skoly..a napadlo ma....ze co ked mam ten pytel v kybli na odpadky..co mam v izbe...jak som dosiel domov..som ho tam nasiel a dal si prasky.. d;o)

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 06-11-2006 v 12:19 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 10

ani mi nemluvte, minulej měsíc se mi podařilo ztratit hned dva sakly :-( ... v tom prvním bylo asi ještě 3/4g a ten druhej mě ani tak moc nesere, tam bylo už jenom na sklo...ale stejně to zamrzí...

Old Post 06-11-2006 v 12:26 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 11

mne sa to stalo asi len jeden alebo dvakrat v zivote. a to bolo asi 10 min po kupeni G

raz sme s kamosmi boli na chate a nasli sme plny sak skera co sme stratili na minulej chatovacke potesii

Old Post 06-11-2006 v 12:46 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 12

minuly tyden sem nasel pod stolem docela velkou palici vubec nevim jak se to tam octlo??!!!

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 06-11-2006 v 13:20 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 13

zatial som mal to stastie ze som nic nestratil..no ale aj jedine co som nasiel bol pytel s niakym divnym ani ne moc dobrym modelom...a raz nasiel kamarat pytel stoniek tak sme to zamiesali do brka...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 06-11-2006 v 14:10 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TractorDriver
Stálý Člen

Karma uživatele TractorDriver - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

jeste se mi stalo minuly tyden-cistim si drticku a nak sem hledal vhodnou nadobku do ktery bych to skrabal-nejdriv sem sahal po jedny takovy misticce z vickem ale vzapeti si to rozmyslel a sahnul po necem jinym-kdyz byla drticka vycistena stocil sem si zilku ze si pekne dam mnamkozni vejskrabky uz se chystam ze pujdu ven zhulit to a tesne pred odchodem se podivam do te puvodni misticky-odklopim vicko a v ni tak akorat na brko-vubec nevim kdy sem to tam dal to se mi stalo minulej tejden ve stredu myslim a tuhle nedeli sem nasel ten pytel na chodniku rikam si ze mi to buh (sice nejsem verici ale...) fakt oplaci

Old Post 06-11-2006 v 14:26 PM
TractorDriver je offline   Profil uživatele TractorDriver   Find more posts by TractorDriver   Foto galerie člena TractorDriver   Click here to Send TractorDriver a Private Message   Add TractorDriver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 15

Hehe...tak to mi šli jednou ve škole před tělocvik ven na desti minutovou přestávku, že si dáme před fotbálkem bong....tak sem tak vesele kráčeli na místo, kde se pálí a tipan,kterej před školou řeší, si všiml že ztratil 8g...Hledal kde mohl,ale nic nenašel...průmka......

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 06-11-2006 v 15:08 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 16

Nikdy jsem travu nenasel a nikdy nestratil. Akorat....sedim na lavicce...balim brk....foukne vitr.... urcite znate.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 06-11-2006 v 15:44 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9890890 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív