Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a kompy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Tuníte svůj komp?
Jasný, nabušenej komp musí nějak vypadat!
Ne, ale líbí se mi to.
Určitě ne, přijde mi to jako největší zhovadilost!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Nápad Hulení a kompy Příspěvek č. 1

Tímto tématem, chci otevřít diskusi na téma hulčo a kompy... Stavim počítače, tak tři denně, když se zhulim tak si na tom hrozně ulítávám :-) Kabílky zaplejtám do sebe, svazuje je aby prez MB slo pokud mozno co nejmin dratu a kabelu... Zkratka at to taky nejak vypada vevnitr... Já osobně nevlastnim stolní počítač, pouze notebook, takže tunning compu se me bohuzel netyka, ale libi se mi to. Byl bych rád, kdybyste sem postovali fotky svejch nabusenejch kompu. Prosim pár fotos, + popis konfigurace. Určitě máte svoje kompy moc radi a proo se s nima taky radi pochlubite :-)

Old Post 20-10-2006 v 13:05 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

hm, upřímně řečeno, je mi tuning compu putna...nepotřebuju, aby mi comp na stole svítil, to považuju celkem za zbytečnost, stejně ho nikde neukazuju...pro mě je důležitej výkon a ne vzhled...takže ani nehlasuju, chybí tam možnost

Old Post 20-10-2006 v 15:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xan.
Stálý Člen

Karma uživatele Xan. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 3

moje

Jak vypadá vaše pracovna? kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili? Vaše plocha
Peace & Flowers

|----------------------| ,,
| THC TRUCK | '|""";.||.___.
|_..._...______==== _|__|..., ] |
"(@ )'(@ )""""*|(@ )(@ )*****(@)

Old Post 21-10-2006 v 09:01 AM
Xan. je offline   Profil uživatele Xan.   Find more posts by Xan.   Foto galerie člena Xan.   Click here to Send Xan. a Private Message   Add Xan. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
very_hard
Stálý Člen

Karma uživatele very_hard - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

Ja by som si svoj PC aj Tuningol mam aj vnutry UV lampicku plus zvonka 4 farebne regulatory vyzera pekne ale itak je dole v stole polozeny takze je my to nanic zatim csia

Old Post 21-10-2006 v 10:03 AM
very_hard je offline   Profil uživatele very_hard   Find more posts by very_hard   Foto galerie člena very_hard   Click here to Send very_hard a Private Message   Add very_hard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 5

Ramon_Dexter: Vzdyt tam mas moznost:

Určitě ne, přijde mi to jako největší zhovadilost!!!

Diky za nazor


Xan.: Kruty komputer, fakt jedovaty !!!

Old Post 21-10-2006 v 10:46 AM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

knorr: špatně jsi mě pochopil...mě se to i docela líbí, ale netoužim po tom...za hnus to rozhodně nepovažuju, dyť si s tim někdo dal práci, zhovadilost to neni ani náhodou. Jenom to prostě ke svýmu životu nepotřebuju.

edit: Xan: respect

Naposledy upravil 21-10-2006 v 15:08 PM

Old Post 21-10-2006 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 7

přiklánim se k Ramonovi.....

to Xan:čéče....tak tos musel bejt dobře zborťenej..ale pěkný..ten sliz působí..ehmm....úchvatně??

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 21-10-2006 v 15:07 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 8

Xan. - wau...gread bedna

Old Post 21-10-2006 v 15:18 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

No kompa netunim, ale nezavrhuju to, pokud case není všelijak přeplácanej.. Spíš tunim "zevnitř" abych přidal na výkonu

Old Post 22-10-2006 v 15:45 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skanker
Nový Člen

Karma uživatele Skanker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

Ja kdyz se nahulim tak netunim ale parim..protoze hrat hry zhulenej
to je nejvetsi bomba..vzdycky se u toho zaseknu treba az do rana
taky zalezí na zasobach skunku..

Skaker

Old Post 31-05-2007 v 11:33 AM
Skanker je offline   Profil uživatele Skanker   Find more posts by Skanker   Foto galerie člena Skanker   Click here to Send Skanker a Private Message   Add Skanker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 11

se chci mrknou na tu zhovadilost od Xana. a chce to přihlášení, to jte všichni registrovaní?

Old Post 31-05-2007 v 12:21 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indianzmoravy
Stálý Člen

Karma uživatele indianzmoravy - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 12

PC si upgradu jenom na výkon, nikoliv na vzhled Ale je pravda že pěkně vykrášlenej comp bych bral, ale je to zbytečnost. Jinak nehraje tady někdo Vietconga??

Old Post 15-06-2009 v 19:28 PM
indianzmoravy je offline   Profil uživatele indianzmoravy   Find more posts by indianzmoravy   Foto galerie člena indianzmoravy   Click here to Send indianzmoravy a Private Message   Add indianzmoravy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 13

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 15-06-2009 v 19:40 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indianzmoravy
Stálý Člen

Karma uživatele indianzmoravy - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 14

lol Vietcong-player, na jakym serveru ho smažíš?

Old Post 15-06-2009 v 21:33 PM
indianzmoravy je offline   Profil uživatele indianzmoravy   Find more posts by indianzmoravy   Foto galerie člena indianzmoravy   Click here to Send indianzmoravy a Private Message   Add indianzmoravy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MI11IK
Nový Člen

Karma uživatele MI11IK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

Compl nemusí být žádnej krasavec, ale musí fungovat!
Counter Strike + hulo + čas + nálada = hodiny orgií

Old Post 18-06-2009 v 08:50 AM
MI11IK je offline   Profil uživatele MI11IK   Find more posts by MI11IK   Foto galerie člena MI11IK   Click here to Send MI11IK a Private Message   Add MI11IK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Ladit PC a prosedet utoho stovky hodin to me uz davno omrzelo!! driv sem si tunil pc ale ted tunim jen pestirnu ...

Old Post 18-06-2009 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2005 - Hulení u moře - 12 odpovědí
12-03-2010 - hulení a učení... - 48 odpovědí
29-08-2006 - Huleni z dymky - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8426380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív