Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Galerie No Name odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Organika Příspěvek č. 145






Takže abych uspokojil svou touhu pochlubit se se svým prvním výpěstkem, za který se konečně nemusím stydět, uvadím pár fotek mého bezejmenného modelu. Semena jsou ze 2 kytek, co mi loni na poslední chvíli zhermily a bohužel už nebylo záchrany, použil jsem tato letos jako nouzovku, kdyby náhodou něco nevyšlo podle plánu :-) Kytky sem zasadil do DIY květináčů vyrobenejch z PETek někdy v polovině dubna, pak putovaly vzrostlejší rovnou do hlíny. Všechny nakvetly dřív, než měly. Posledních pár dnů se po nich začala rozlejzat plíseň, ale protože sem hnojil téměř výhradně slepičincem po celou dobu, nechal jsem kytkám ještě 10-ti denní flush. Docela mě překvapilo, že se neprojevil žádnej náznak hermafroditismu vzhledem k původu semen. Včera jsme vytáhli dva kóje ještě ne úplně nasušeného produktu a nastal solidní maglajz v bedně... :-D

Naposledy upravil Wormboy 15-09-2010 v 13:10 PM

Old Post 15-09-2010 v 12:54 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa30
Nový Člen

Karma uživatele pospa30 - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 146






no name2010 .. Jen mi přijdou docela malé .. Hnojení jen kopřivama

Naposledy upravil pospa30 22-09-2010 v 10:24 AM

Old Post 22-09-2010 v 10:08 AM
pospa30 je offline   Profil uživatele pospa30   Find more posts by pospa30   Foto galerie člena pospa30   Click here to Send pospa30 a Private Message   Add pospa30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 147




letosni noname z seminka nejakyho hermace... mel jsem 5 kytek a jen z tyhle vznikla 100% samice

Naposledy upravil Krizek 08-06-2011 v 15:27 PM

Old Post 22-09-2010 v 12:00 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Organika Příspěvek č. 148






Zdravím growerstvo,

představuji svůj další bezejmenný model. Pěstováno ve stejných podmínkách a na stejném poli, jako ve výše mnou uvedeném příspěvku. Tentokráte se však jedná o můj první pokus o řízkování (prostě jsem to ze zvědavosti zkusil, aniž bych znal pohlaví mateční rostliny a ejhle... :-D ) ... Díky všudypřítomným čórkám jsem však dopěstoval pouze 2 kusy celkem slušně vypadajícího modelu... Sklizeno včera, 23.9., fotky jsou cca 14 dní staré...
Za pár dní, po testovací konzumaci příspěvek ještě upřesním... :-)

Edit: Taktéž parádní zmašťovadlo...

Naposledy upravil Wormboy 09-10-2010 v 06:09 AM

Old Post 24-09-2010 v 16:01 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzym
Nový Člen

Karma uživatele enzym - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 149





Hola,takze letosek:
zasazeno:10.4
setnuto:bude v prubehu prvniho rijnoveho tydne
hnojeno:koprivovy nalev aplikovan cca 2x
misto:lesni stran s agresivnim porostem(),hlina vlastni kompostova,misto je oblibeno kanci,aplikovane vlasy,uspech-50%
edit:dobře odolná proti plísni(narozdil od ostatnich co byly s ni)

Nothing beats the sun

Naposledy upravil enzym 03-10-2010 v 10:46 AM

Old Post 02-10-2010 v 14:57 PM
enzym je offline   Profil uživatele enzym   Find more posts by enzym   Foto galerie člena enzym   Click here to Send enzym a Private Message   Add enzym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 150



Taky se přidám s ohlým keříkem - jak je kyti nacuclé vodou venku tak to tak dopadá :-)
sazena do hlíny,rostla bez hnojek jako plevel a sazena během června jako předpěst doma.

Old Post 02-10-2010 v 21:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bago23
Nový Člen

Karma uživatele bago23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 151






ouuuuuuuuuuu!!

Old Post 11-10-2010 v 21:34 PM
bago23 je offline   Profil uživatele bago23   Find more posts by bago23   Foto galerie člena bago23   Click here to Send bago23 a Private Message   Add bago23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bilak
Nový Člen

Karma uživatele bilak - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 152



Nepoznáte někdo co to může být?pořád stříhám a roste jak křoví,palice těžký,že ohejbaj větve k zemi

Old Post 18-10-2010 v 15:02 PM
bilak je offline   Profil uživatele bilak   Find more posts by bilak   Foto galerie člena bilak   Click here to Send bilak a Private Message   Add bilak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 153




letošní nounejm, ne moje

Old Post 18-10-2010 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Organika Příspěvek č. 154





Pěstováno ze semen od člena Groweru, údajný cross Orange Bud x Durban Poison... Ve výsledku to příliš nepřipomínalo žádnej z uvedenejch modelů, proto řadím mezi nounejm modely. Sazeno začátkem května, setnuto v první polovině října kvůli špatnýmu počasí. Plíseň nebyla, klidně by to deštivý počasí dala a mohla ještě pár dní na slunku pobejt (ale jak praví Grower: "Lepší brko v hrsti, než plíseň na střeše " :-D :-D ). Kytka vitální, dobrej růstovej potenciál a větvení, hnojený kopřivovou zálivkou, slepičincem, semtam postřik nebo zálivka Bio - Algeenem. Na květ pak ještě bloom od BioBizzu. Palice poměrně listnatý, ale volepený celkem fajnově. Vůně taková zvláštně lesní s výraznym odérem čehosi mentolovýho. Jak když si do rypáku šoupnete to eukalyptový šňupátko pro uvolnění dejchacích cest.. :-D
Smokereport a info o výnosu doplním...

Edit: Přesně jak voní, tak tenhle model i chutná... Velice jemnej kouř, žádnej škrabák, bohužel účinkem nic moc, dal bych mu tak 6/10... Každopádně co se vizuální stránky týče, tak jsem na něj pyšnej... :-D

Naposledy upravil Wormboy 16-11-2010 v 13:18 PM

Old Post 25-10-2010 v 13:43 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 155




no name Řízek. Kamarád stratil popisky, tak máme letos no name řízky. mam 3 z 12 modelů, tak jsem zvedav až to dáme dohromady jestli poznáme co je co..

Edit: tak je to údajně Chronic, už mi zbyl jen drobek Nic lepšího a hlavně sladšího jsem nikdy neviděl, u vrchních palic jsem měl pocit, jako kdyby z filtru tekl med Prostě paráda a je to muj favorit na příští rok.

Trochu jsem to tady pomotal, 3 fotka palic je ten Chronic, pracovní název řízek 1 a ty první 2 fotky jsou řízek 2, co to je jsem se zatím nedozvěděl

Naposledy upravil bull 22-11-2010 v 16:14 PM

Old Post 27-10-2010 v 08:42 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 156


Jednu graficky mierne poupravenú paličku NN dám aj ja. Pestované windoor, ešte mám práve túto paličku odloženú na jednu špeciálnu udalosť. Ostatok sušiny už je dávno zhúlený a bola to mňamka

Old Post 27-10-2010 v 16:49 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulk
Stálý Člen

Karma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% PěstitelskáKarma uživatele Hulk - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 157



taky neco prihodim docela by mne zajimalo co to muze byt za druhy
pestovane byly u mne na zahrade 3 x hnojeno krystalonem

Old Post 09-11-2010 v 14:27 PM
Hulk je offline   Profil uživatele Hulk   Find more posts by Hulk   Foto galerie člena Hulk   Click here to Send Hulk a Private Message   Add Hulk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svátečník
Nový Člen

Karma uživatele svátečník - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1  

Organika out 2010 Passion #1 x no name F2 Příspěvek č. 158




http://

Naposledy upravil svátečník 01-05-2011 v 20:34 PM

Old Post 01-05-2011 v 19:40 PM
svátečník je offline   Profil uživatele svátečník   Find more posts by svátečník   Foto galerie člena svátečník   Click here to Send svátečník a Private Message   Add svátečník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skatersoft
Stálý Člen

Karma uživatele Skatersoft - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 159






Trochou do mlýna i když zrovna né příznivě..!



Vše ukradeno.. většina ani nebyla zralá..

Old Post 14-11-2011 v 16:34 PM
Skatersoft je offline   Profil uživatele Skatersoft   Find more posts by Skatersoft   Foto galerie člena Skatersoft   Click here to Send Skatersoft a Private Message   Add Skatersoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skatersoft
Stálý Člen

Karma uživatele Skatersoft - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 160



Ještě krapet..

1. fotka viz obr. nahoře druhá fotka..

2. fotka IN modelu pěstovanýho venku jen tak tak dozrává ale přeci

Old Post 14-11-2011 v 16:41 PM
Skatersoft je offline   Profil uživatele Skatersoft   Find more posts by Skatersoft   Foto galerie člena Skatersoft   Click here to Send Skatersoft a Private Message   Add Skatersoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-10-2020 - Galerie Outdoor Odrůd - 361 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7380020 seconds with 44 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív