Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Galerie No Name odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 129






balkonový bonsaj 09 celkom fajn dýmek ale chuť dosratá hnojkami hm
Musel som si dávať pozor nech mi to neprerastie cez to zábradlie ale naštastie to dopadlo OK

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 09-03-2010 v 15:17 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 130






a ešte...

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 09-03-2010 v 15:27 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Out 2009 Příspěvek č. 131





Zdravím pánové, našel jsem v PC pár fotek z loňského outu ani jsem nevěděl že je tam mám.... Chci se omluvit že fota nemám od začátku, jenže když jsem je vysadil ven tak přisli kroupy asi 3 cm v prumeru takze si dokazete predstavit jak to vypadalo.... Musel jsem odjet na 3 měsíce za prací do světa a nechal jsem kytky na postas sami sobě. a Když jsem se vrátil čekalo mě milý překvapeni...

Genetika: no name seminka (dostal jsem je od souseda) sliboval mi ze to je fakt sila, a taky že je )

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 19-03-2010 v 21:00 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132



našel sem v kompu fotky mýho prvního klonu na balkoně 06´, zrovna foukal silný vítr tak sem fotil v pokoji , model neznámý, výnos a účinky maximální akorát nemam detail palic když byly zralý

Old Post 21-03-2010 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skatersoft
Stálý Člen

Karma uživatele Skatersoft - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 133


Ještě něco.

Old Post 22-03-2010 v 21:19 PM
Skatersoft je offline   Profil uživatele Skatersoft   Find more posts by Skatersoft   Foto galerie člena Skatersoft   Click here to Send Skatersoft a Private Message   Add Skatersoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ezekiel
Stálý Člen

Karma uživatele ezekiel - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 134





nojo, loňská sklizeň. Foto z poloviny srpna. Vypadalo to moc hezky, ale nějak mě to nechtělo zhulovat. Ví někdo proč? hoďte po mě linkem.

díkes

still iNLove
N.G.c. - North Growers club
support Artmatic brothaz

Old Post 03-05-2010 v 12:20 PM
ezekiel je offline   Profil uživatele ezekiel   Find more posts by ezekiel   Foto galerie člena ezekiel   Click here to Send ezekiel a Private Message   Add ezekiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135



Tak to je nejaky no name v 1000mnm.

Old Post 03-05-2010 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ztroskonaut
Nový Člen

Karma uživatele ztroskonaut - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Organika NoName 2009 Příspěvek č. 136





Naposledy upravil ztroskonaut 27-05-2010 v 14:52 PM

Old Post 27-05-2010 v 14:41 PM
ztroskonaut je offline   Profil uživatele ztroskonaut   Find more posts by ztroskonaut   Foto galerie člena ztroskonaut   Click here to Send ztroskonaut a Private Message   Add ztroskonaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ztroskonaut
Nový Člen

Karma uživatele ztroskonaut - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Obecné NoName2009 Příspěvek č. 137





...

Old Post 27-05-2010 v 14:54 PM
ztroskonaut je offline   Profil uživatele ztroskonaut   Find more posts by ztroskonaut   Foto galerie člena ztroskonaut   Click here to Send ztroskonaut a Private Message   Add ztroskonaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monocool
Nový Člen

Karma uživatele monocool - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 138



no name 2009 pod skálou

Old Post 05-07-2010 v 22:44 PM
monocool je offline   Profil uživatele monocool   Find more posts by monocool   Foto galerie člena monocool   Click here to Send monocool a Private Message   Add monocool to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanhow
Nový Člen

Karma uživatele ivanhow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 139



No name 2010 , kvetinac

Naposledy upravil ivanhow 12-07-2010 v 14:23 PM

Old Post 12-07-2010 v 14:06 PM
ivanhow je offline   Profil uživatele ivanhow   Find more posts by ivanhow   Foto galerie člena ivanhow   Click here to Send ivanhow a Private Message   Add ivanhow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 140






NoName by Čertisko

.....tak tady je pár loňskejch bodláků .......

+ + +

3x Monstrous sémě Made by Čert.........



....dobrou chuť všem.........ať vám to roste..!!!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Naposledy upravil čertiskočert 17-07-2010 v 18:09 PM

Old Post 17-07-2010 v 17:21 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blue-Bery
Nový Člen

Karma uživatele Blue-Bery - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 141




Zdravim já tu mám svůj první pěst je to noname od kamaráda dal mi jí na začátku prázdnin jako malou kytičku. Na růst sem jí dával krystalon a výluh z kopřiv a teď jí dávám Plagron alga-bloom.

Old Post 29-08-2010 v 20:29 PM
Blue-Bery je offline   Profil uživatele Blue-Bery   Find more posts by Blue-Bery   Foto galerie člena Blue-Bery   Click here to Send Blue-Bery a Private Message   Add Blue-Bery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blue-Bery
Nový Člen

Karma uživatele Blue-Bery - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 142


Ještě něco...

Old Post 29-08-2010 v 20:41 PM
Blue-Bery je offline   Profil uživatele Blue-Bery   Find more posts by Blue-Bery   Foto galerie člena Blue-Bery   Click here to Send Blue-Bery a Private Message   Add Blue-Bery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 143




Letošní mini balkon :-) Je to nějakej no name voni to jak ostruziny a v prubehu kvetu nebyli pestiky bili ale ruzovi ted uz zhedly. Dal jsem tomu hoodne male kvetinace ale muj balkon neni urcenej k pestovani je tam videt odevsud takze si nemuzu dovolit aby to nejak moc precuhovalo.

Old Post 14-09-2010 v 16:40 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ztroskonaut
Nový Člen

Karma uživatele ztroskonaut - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Obecné NoNameJungle 2010 Příspěvek č. 144





Nejnovější NoName přírůstky do sbírky

Naposledy upravil ztroskonaut 15-09-2010 v 15:38 PM

Old Post 15-09-2010 v 12:51 PM
ztroskonaut je offline   Profil uživatele ztroskonaut   Find more posts by ztroskonaut   Foto galerie člena ztroskonaut   Click here to Send ztroskonaut a Private Message   Add ztroskonaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-10-2020 - Galerie Outdoor Odrůd - 361 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9612350 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív