Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Rozklepanost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Hawke
to: chlastjesvine

panaka po brcku??? To je vazne silena kombinace. Rek bych, ze to moc nesedi...vzhledem k tem srackam, do kterych te tohle kombo dokaze uvest...


ad combo - moje oblíbené, nejdřív tři čtyři pivka, pak zahulit a pak ňáké piva proložit panákama je to

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 19-12-2006 v 17:25 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maruna
Stálý Člen

Karma uživatele maruna - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18

ja sem z chlastu vylecenej tet uz jen to mendosino,ale jek se mi driv klepali ruce no hruza,po huleni stim nemam problemy.

maruna

Old Post 19-12-2006 v 17:52 PM
maruna je offline   Profil uživatele maruna   Find more posts by maruna   Foto galerie člena maruna   Click here to Send maruna a Private Message   Add maruna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 19

Mne se obcas klepou nohy kdyz si delsi dobu nezahulim, pak si zahulim a kdyz sem zhulenej tak mi cukaj porad a potom to prestane a hulim zas v poho, cukani se az do dalsiho delsiho vysazeni neobjevi, tak musim hulit a hulit

world aware :: free party is not a crime

Old Post 19-12-2006 v 17:59 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 20

na ja na. nastesti se klepu jen kdyz sem zmrzla

my first time

Old Post 20-12-2006 v 20:15 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghettochild1
Stálý Člen

Karma uživatele Ghettochild1 - 24% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 21

Taky se trepu strasne moc po dobrych modelech ........

Cely telo ale potom to prestane je to proste prepuk..

a na to je nejlepsi bud kava,pana,nebo jit rovnou odvarenej do perin....a zitra again

nebo se zapedruj

The TRUtH is Out THEre

Old Post 16-01-2007 v 11:06 AM
Ghettochild1 je offline   Profil uživatele Ghettochild1   Find more posts by Ghettochild1   Foto galerie člena Ghettochild1   Click here to Send Ghettochild1 a Private Message   Add Ghettochild1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

Rozklepanost? Čas od času se rozklepu (začnu vibrovat ) , když si zakouřím nějakou energickou pure sativu. Znáte to, takoví ty návaly "energie" které prěcházejí ve vibrace. Ale rozklepanost? Možná to má něco zpolečného s nízkým krevním tlakem.... možná by pomohla KÁVA nebo ALKOHOL.

Old Post 27-01-2007 v 11:14 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 23

No víte, u mě ta rozklepanost je někdy způsobena nervozitou...ale to už se objevuje před tim než si zahulim a potom to ještě tak 10m trvá. Ale když se už od začátku neklepu, tak už se nezaklepu ani potom.
Nevim jak je to u vás - ale tohle je čistě nervozitou...prostě někdy přijde a někdy ne no. Asi v tom hraje svou roli set a setting. Nemam pravdu?

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 27-01-2007 v 18:17 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 24

set a setting v tom určitě roli hraje. .. pač když je člověk nervozní, stresovaný stavy jsou jiný než kdyby byl v klidu a uvolněný... hodně záleží na tom jak se člověk cítí předtím než zahulí...

Old Post 27-01-2007 v 19:12 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 25

nojono :
samo niaku rolu to hraje..ja trebárs nehúlim ak mam ísť do niakej stresujúcej situácie, lebo začadením by sa to len hodne HODNE zhoršilo,..

Spomínam, keď som ešte húlil tak so začiatku, stávalo sa, že keď som dal tlstého prda s niečoho poriadneho, vo chvíli keď začal model šlapať, úmerne s ním sa začala rozklepanosť rúk, tá sa, ale pochvíli vytratila.. nepamätám si, že by som s tým mal, ale nejak problém, moc mi ta triaška nevadila..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 27-01-2007 v 22:52 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 26

me se tohle posledni dobou stava aj kdyz si trebas den po prepuku dam nejakej kofejnovej napoj. podle me je to unavenou nervovou soustavou.. ale nevim

Old Post 26-07-2007 v 19:34 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

občas se mi to stane taky. ale jenom když kouřim něco silnýho. připisuju to rychlýmu nástupu toho stavu. Jako že to příde moc rychle tak se z toho tělo chvíli vzpamatovává. Po chvíli to vždycky přejde.

Old Post 27-07-2007 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 28

Mám dotaz při velké fyzické námaze na ruce se mi začnou potom třebat .. nevím co to je .. někdy se to stane i když jsem více či méně v klidu, ale bojím se toho že ve 40 si už ani nudržím cígo u huby.... zato ho celé sklepu... :-( nevítě někdo o tom něco? byl jsem s tim i u doktorky, ale ta mě napíchala B12 a nic ... do toho mi kopla nejake antidepresivum na což jsem upln čumněl... ale bral jsem ho ... každopádně ani po tom se nic nezmnenilo ... a ted to vyšumnělo s tou doktorkou do starcena takze nevite o tom nekdo neco ? ... vim ze z ganjy to nemam protoze jsem to mnel i pred tim nez jsem zacal hulit... PLS HELP


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 17-08-2007 v 11:12 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 29

Třepání rukou s hulení jsem měl když jsem kdysi dávno začínal hulit. Bylo to většinou po lepším modelu, a myslím že to bylo z nervozity jak moc mě to zkouří. Většinou to bylo tak do deseti minut po brku a pak to přestalo.

To Eloren: sice nevím čím by to u tebe mohlo být a kolik ti je ale určitě změn doktorku! antidepresiva je svinstvo a myslím že po konopí, jestli teda nemáš nějaký větší psychický problémy, jsou ty prášky úplně zbytečný.
Cannabis se používá pro zlepšování neurologických reakcí a i ke snížení třesení. Jesli hulíš tak si myslím že by ti to mělo při neurologických potížích spíš pomáhat

Old Post 17-08-2007 v 13:04 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 30

Jinak s třesením při hulení souhlasim s panem Muškátem

Old Post 17-08-2007 v 13:06 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Green Fantom
Třepání rukou s hulení jsem měl když jsem kdysi dávno začínal hulit. Bylo to většinou po lepším modelu, a myslím že to bylo z nervozity jak moc mě to zkouří. Většinou to bylo tak do deseti minut po brku a pak to přestalo.

To Eloren: sice nevím čím by to u tebe mohlo být a kolik ti je ale určitě změn doktorku! antidepresiva je svinstvo a myslím že po konopí, jestli teda nemáš nějaký větší psychický problémy, jsou ty prášky úplně zbytečný.
Cannabis se používá pro zlepšování neurologických reakcí a i ke snížení třesení. Jesli hulíš tak si myslím že by ti to mělo při neurologických potížích spíš pomáhat
Jo jo hulím už 3-tím rokem a vždy po zkouření jsem pociťoval spíš kladnou odezvu, ale možná z mého příspěvku vyplynulo, že je to něco silného... vůbec ne jen někdy při opravdu větší fyzické námaze.... jak kdybych měl stále napjaté svaly na ruce a ty se s tím nějak neumněly vypořádat.... nevím nevím každopádně děkuju za radu :-)


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 17-08-2007 v 13:22 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 32

Z fyzickýho zatížení jsem to měl jen jednou a to bylo po tom co jsem asi hodinu a půl trénoval při volejbale smeče a podání. Měl jsem hrozně omlácený a neteklý ruce. Třásly se mi že jsem si nesmot ani brko. Jestli ruce často nenamáháš tak to může být normální s přetížení. Zkus ruce pomalu trénovat třeba mačkacím kroužkem nebo míčkem. Snad se dostaví zlepšení

Old Post 17-08-2007 v 13:58 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2547030 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív