Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Rozklepanost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Rozklepanost Příspěvek č. 1

Postrádám tady takovou maličkost. Někdy se mi stává ,že se po hulení rozklepu, třesou se mi ruce..nevím vůbec co to má být. Nemáte někdy někdo podobný problém? Tento thread se pak klidně muže vygumovat,ale na odpověď jsem vážně zvědavá..upozornění : nejsu nějakej hypochondr..

Old Post 12-10-2006 v 20:56 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosLamos
Nový Člen

Karma uživatele LosLamos - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

jj poslední dobou se mi to taky stává, ale nic si z toho nedělám, páč mě to zatim nevadilo. ale na praxi s elektronikou(takovou mini) je to docela problémek

Život je svině, ale já jsem ještě vetší
Los Lamos

Old Post 12-10-2006 v 22:06 PM
LosLamos je offline   Profil uživatele LosLamos   Find more posts by LosLamos   Foto galerie člena LosLamos   Click here to Send LosLamos a Private Message   Add LosLamos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 3

Divozenka mne se to obcas stava taky (kdyz se mooooc spalim) neprehulujes se??

Old Post 13-10-2006 v 09:03 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdarec. Me se to stavalo vzdycky kdyz sem zahulil na lacno. Tak sem takovej pocit jakoby vnitrniho tresu. Ale po chvilce to preslo. Cim vic a dyl hulim tim min se trepu. Ted uz se trepu jenom kdyz je mi zima
:-)

Old Post 13-10-2006 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 5

Jo, zima je hrozná sviňka.. mě někdy stačí být napukaná i v neznámým prostředí ,nebo sedět s lidma,který neznám a čumí na mě a přijde mě ,že su takovej malej vibrátormyslím že je to možná duševní neklid.he he.
Jinak s tou přehulenstí je to možný , i s tím stravováním

Old Post 13-10-2006 v 12:25 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 6

no já se klepala taky když jsem bya moc:-)) ale jinak nevim..co se ruk týče, tak ty se mě klepou furt - jsem kůli tomu přestala balit brka. Někdy moc...to neubalim nic...a někdy se to dá:-) naučila jsem se ráno jíst..ne hned,ale až dojdu do práce...a je to znát:-) prostě trochu se o to tělo starat,že? peace

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 19-10-2006 v 06:36 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 7

starat se o tělo? jsem taková zanedbaná furt. na kravinky nemám čas

Old Post 20-10-2006 v 11:08 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Janísek
co se ruk týče, tak ty se mě klepou furt

Tak to mně taky ale nemyslim, že by to bylo hulením (i když mám určitý podezření, že to tu "klepavost" zhoršuje), ruce se mi klepaly už dávno před tím, než jsem začala hulit.
Určitě je taky znát rozdíl mezi psychickou i fyzickou pohodou a nepohodou, s čímž souvisí i to jídlo.
Nikdy jsem nepátrala po tom, čím to je, protože to nebolí, jen mi často něco padá z rukou a nebo to balení, popřípadě jiný jemný práce. A zrovna teď někdy jsem řešila, že člověk by se naučil balit i jednou rukou, kdyby druhou neměl.

Old Post 19-11-2006 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlastjesvine
Nový Člen

Karma uživatele chlastjesvine - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

tak si dej po brcku vzdycky panaka a klepani prestane

Old Post 19-11-2006 v 09:42 AM
chlastjesvine je offline   Profil uživatele chlastjesvine   Find more posts by chlastjesvine   Foto galerie člena chlastjesvine   Click here to Send chlastjesvine a Private Message   Add chlastjesvine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 10

Jo, přesně... Podle mě je na vině jak prázdný žaludek, tak přehulení..
Mám s tím své zkušenosti (nikterak přijemné)... Dost hnusnej stav, sedíš mezi lidma a tělo si dělá co chce, připadáš si jak zfetovaná troska.. fuj..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 19-11-2006 v 10:19 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 11

No jednou se mi to stalo, to sem zrovna držel v ruce vodku a nějak sem se ne a ne trefit tam kam bych měl (ale samo že sem se trefil všude jinam). No, zrovna včera se to stalo kámošovi, prý ani nemohl chytit kliku u hajzlu a myslim si, že to je asi tim přehulením no, myslim že nedostatek jídla by to musel byt fakt velký

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 19-11-2006 v 13:36 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 12

jojo, souhlasim, pri moc velkym prehulu se ruce vazne zacinaji trast.

myslim, ze je to tim, jak THC ovlivni mozkovou cinnost a tim padem take nervy, ktere se z toho samou radosti z opetovneho setkani rozklepou

Mír s Vama

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 23-11-2006 v 16:05 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 13

to: chlastjesvine

panaka po brcku??? To je vazne silena kombinace. Rek bych, ze to moc nesedi...vzhledem k tem srackam, do kterych te tohle kombo dokaze uvest...

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 23-11-2006 v 16:07 PM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euforia
Stálý Člen

Karma uživatele Euforia - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 31  

klepavka Příspěvek č. 14

Jo tak to znám! Jestli myslíš ten třes co vychází jakoby odněkud ze středu těla a nedá se zastavit, tak to sem zažil zrovna předevčírem když sem se díval na film. Podle mě je to kombinace přehulení, zimy a prázdnýho nebo plnýho žaludku, na to sem ještě nepřišel. Každopádně nejvíc mi pomůže, když si zalezu do postele a sem v teple, pak to zmizí rychle. Horší je to někde mezi lidma tam se dá tak maximálně pravidelně zhluboka dýchat to taky pomáhá...

Všechno je jinak.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27110

Old Post 19-12-2006 v 11:36 AM
Euforia je offline   Profil uživatele Euforia   Find more posts by Euforia   Foto galerie člena Euforia   Click here to Send Euforia a Private Message   Add Euforia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 15

ano,tak to je. Jak je kosa, jsem málo najezena,tak to valí

Old Post 19-12-2006 v 17:09 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Re: Rozklepanost Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Divoženka
Postrádám tady takovou maličkost. Někdy se mi stává ,že se po hulení rozklepu, třesou se mi ruce..nevím vůbec co to má být. Nemáte někdy někdo podobný problém? Tento thread se pak klidně muže vygumovat,ale na odpověď jsem vážně zvědavá..upozornění : nejsu nějakej hypochondr..
Mě se to taky stává, ale myslim si že je to spíš nervozitou a klepu se teda celej...
Jinak se mi taky občas stává, že se klepu v napjatých situacích (když nejsem pod vlivem) a to se mi dřív nestávalo, protože jsem flegmatik...

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 19-12-2006 v 17:13 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6785470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív