Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » "poprvé" 600W 10x Jack Flash
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné "poprvé" 600W 10x Jack Flash Příspěvek č. 1











Zdravím všešchny GROWERY a GROWERKY

Když jsem nedávno z dlouhé chvíle zabloudil na grower.cz, strávil jsem u něho pak asi další 2 týdny v kuse od rána do večera ... nevyčerpatelný množství informací mě donutilo zaregistrovat se, a začít študovat....

Po chvilce už jsem snil o tom, že musím rozjet svůj projekt a !rosvítit to!
Jenže to není zrovna nejlevnější a tka jsem musel chvíli počkat, než se mi seskupí pár Palackých abych mohl udělat takovej projekt, jakejse bude všem líbit se patřičně ho ohodnotí...

Takže tady tovšechno začlo .... pokoukl jsme se po prostoru, popřemýšlel jestli pěstit ze semen nebo řízků a když sje mse rozhodl, že z řízků to pro mě jako začátečníka bude jednodušší, tak jsem se poptal do řízečkách ...

Takže "room" byl jasnej ... místnostička 105*105*400 (by oko)
Řízečky zajištěný - 10x Jack Flash - se zatím hřály u kamaráda pod zářivečkou
(tímhle bych mu (a jeho přítelkyni) chtěl poděkovat za pomoc se stavěním, zkušenostma a podržením malejch holek u sebe dost dlouho na to, abych to stihl všechno zpastit) TAKŽE DÍKY W + A

Jelikož platí že na stopu čtvereční (30*30) by mělo dopadat nějaký množství světla aby to bylo efektivní (alé né zas moc aby to nebylo plýtvání) tak jsem si spočítal že 600W bude ideální sluníčko pro naše holky, který rodově pochází ze Jacka Herrera a Super skunku.

Takže jsem vlítl na net, naobjednal serepetičky a hurá na to ....

Takže jak jsem říkal slunce je 600W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output svítivost 90 000 lm, nejvýkonnější výbojka z řady Flower Spectre,7%modrého světla, účinnost 150 lm/W, světelný tok 200.000 phyto lumen, účinnost 333 phyto-lm/W ,technická špička na trhu(německa kvalita za dobrou cenu) v cool tube

Vzduchotechnika se skládá z VT-125B ze zinkového plechu, max.průtok 280m3/hod, max. teplota 40°C, hmotnost 3kg, půměr potrubí 125mm, hladina akustického tlaku 39dB(A), rozměry: průměr 243mm, šířka 195mm který tlačí vzduch z vršku roomu flexorourou přes cooltubu (kde ochlazuje výbojku) a dál flexorourou ven z roomu (pozdeji se chystám ještě přes flexo připojit před nádech UFA ještě uhlíkový filtr "hoummejd" aby bylo postaráno o zápach našich holek) a dále jako aktivní přítah do roomu malý 150m/3 EURO 2 a na rozhánění a míchání teplýho a studenýho vzduchu vennitř se stará otočnej větráček

Hnojky jsem objenal po dlouhém rozmýšlení mezi Bio Bizz a AH od AHček ... tu základní trojkombinaci grow/bloom/micro plus jsem vzal Enzymes+, Grow/Bloom Exelerator a na konec samo Final Sol. dále na postřik Phytamin od Plagronu (prý výborná věc) a vermesfluid (na aktivaci vermikompostu, který jsme dali pod kytiii ...
Pěstební substrát je kokos + 20% agroperlit (kvůli vzdušnosti - všichni ví) a jak jsem psal, pod každou holčinu jsme prsknul 2dl těch vermi-hoven, na dno keramzit 4-8mm a květníky jsem 10L

No a dál samo ohýbačky, lepový desky, teplo+vlhkoměr, digi spouštěcí hodiny, gumy na utěsnění dveří a okna, vlhkovzdorný zásuvky (plánuju zvlhčovačku) a tak dál a tak dál....

Tak jdem na to ...
Jo a je to moje premiéra, takže prosím buďte shovívavý, nešíjte do mě ale spíš mi poraďte, jsem otevřen jakémukoliv konzultování čehokoliv, všechny rady, návrhy na zlepšení, vychytávky a zkušenosti vítám a odměnuji karmou, věřím tomu, že s Vaší pomocí se mi povede být aspoň tak zpolovičky dobrý grower jako Vy a všechny potíže, nástrahy, škůdce a problémy společně zlikvidujeme, vždyť vlastně kvůli tomu to sem dávám.... díky

Takže
1) Room jak jsem psal 105 * 105 * 4 okno samo utěsním a zatemním
2) Room focen z futer
3) Room focen od okna
4) Miminka
5) Výbavička na grow
6) Serepetičky - lepový desky, ohýbací kolínka, PH test, fólie bílá
7) Serepetičky II - vlhkotěsný zásuvky, roztrojky, těsnící guma, digi spouštěcí hodiny, teplo+vlhkoměr
8) Slunce 600W
9) Substrát - kokosový cihly, keramzit 4-8mm, Vermikompost, Agroperlit
10) Vzduchotechnika - UFO 280m3/h , Euro 2 150m3/h, rozháněč otočný a flexoroura

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:37 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:11 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné 16.9.2006 Příspěvek č. 2











Tááák pokračujem v krasojízdě....

Je dne 16.9.2006 a my se do toho pouštíme .. (to zas dopadne :-D )
Do roomu jsme vylepili bílou fólii kvůli odrazua lehké smývatelnosti, na zem dali poli(y)sťák :-), namíchali ve vaně (to bylo žůžo) substrát (respektive jsme do ní hodili kokosový cihličky s požadovaným množstvím vody a když se nacucali, tak jsme do toho nasázeli perlit a řádně zamísili, do 10L květníků jsme na dno dali kamínky (protože ten malej keramzit na kaktusy jima propadával) na ně nasypali vrstvu keramzitu, přidali substrát, udělali místo pro holky který byli zakořeněný v Rockwoolu a pod ně hodili 2decky vermikompostu ....

Potom jsme se vrhli na zapojení elektřiny (ještě že na to všichni co jsme u toho byli máme školy :-)) ) Když jsme tak zapojovali a dali místo vypínače zásuvku, do které jsme si zapojili vrtačku a že si uděláme díry na uchycení dalších zásuvek... Chcem vrtat a místo toho při stisknutí vrtačky svítilo světlo .... Po bouři smíchu jsme to předělali a opřeli se do toho, aby to ještě ten den svítilo ....

1) Hnojky od Advanced Hydroponics Of Holland grow/bloom/micro , Vermesfluid , AH Enzymes+ , AH Final Solution , AH Grow/Bloom Exelerator, Plagron - Phyt-Amin

2) Detail hnojky

3) Cooltube

4) Cooltuba s předřadníkem

5) Květináčky 10L d=25 v=20

6) Vermikompost a Vermesfluid

7) O5 Vermihovínka

8) Keramzit

9) Pěkná kláda... jako paže

10) Room - vytapetováno, natáhlá elektřina, jde se vrtat aby se mohlo zavěsit

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:43 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:16 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné stále 16.9.2006 Příspěvek č. 3







Velké dnešní finále, víc jsme toho do večera nestihly, takže budem pokračovat zítra...

1) Průběžně elektrika

2) Předřadník už visí

3) Zkouška jak se jim tam bude líbit

4) Zasazeno

5) Už visí cool , rozháněč , předřadník

6) Pohled zvenčí

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:43 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:17 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné 17.9.2006 Příspěvek č. 4











Deme dodělávat
Takže dnešní úkol byl dodělat přítah/odtah, aby mohli zůstat holky za dveřma zavřené
Je 17.9.2006 a teď si uvědomuju, že jsem zapomněl dodat, že holky byli mamce uříznuty 5.9.2006, tudíž jsoiu starý 12dní a všech 12 jsou na růstu 18/6
Od včerejška ale pod novým "sluníčkem" a tím pro ně je 600W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output ... radši jsem ho zezačátku zavěsiv výš, aby to chuděrky zvyklý na coolwhite nesežehlo ....

1) Takhle holky poprvý nocovaly

2) Trocha zateplovačky, aby na ně odspoda nešlo chladno

3) Prostor na colltubou

4) Klapka na odtah z místnosti

5) Z druhé strany barikády - flexo vedoucí do klapky (z cooltube)

6) Díra na přítah - zevnitř

7) Díra na přítah, zvenku

8) Odtah - UFO je u stropu, protože teplý vzduch stoupá směrem vzhůru, vzduch je hnán flexo do cool a z ní flexo na klapúku

9) Detail UFA

10) Jak si visí :-)

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:44 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:20 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné stále 17.10.2006 Příspěvek č. 5











1-10) holky Jack Flash

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:44 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:21 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné ještě furt 17.9.2006 Příspěvek č. 6









1-8 Zbytek holek Jack Flash

Jejich rodokmen je docela rozsáhlý (teda aspoň podle mě)

Je z Jacka Herrera a Super Skunku (Holand´s Hope, Shit apod.)

A rodokmeny těchto dvou si přesně z hlavy nepamatuju, ale určo je tam SKUNK 1, THAY, Northen Light 5, Haze, a ještě něco, dá se to dohledat .... ;-)

Ale nepovedlo se mi najít, jestli to je indica bo sativa, popřípadě jakým procentem co, takže jestli někdo víte, budu rád a odměním za to, když mi to zdělíte....

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:45 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:24 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné 24.9.2006 Příspěvek č. 7











1-10 Jack Flash ....

Oběvili se první problémy, listy jsou povadlý, a okraje od konců žloutnou ...
Mám podezření že to je vysoký PH, který způsobuje nedostatek (resp. zabranuje vstřebávání mikro živin) železa, zinku a spol ...
Nebo také přebytek fosforu (prý se také projevuje žloutnutím listů s tím, že žilky zůstávají zelené

Moje katastrofické zjištění že voda z kohoutku je PH 7+ mě posadilo na zadnici a hned jsem běžel pro kyselinu citronovou ....

Od tej doby každá další zálivka byla upravována a PH u všecho přeměřováno (sice jen půdním PH BEN testem, ale lepší než vůbec)

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:45 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:35 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné stále 24.9.2006 Příspěvek č. 8






Zde jsou samostatně vyfoceny listy, který jsou na tom nejhůř .... docela mě to štve, protože vím, že každá chybka stojí týden až dva zotavení kyti a tudíž ubírá na kvalitě growu, ale jsme začátečníci, takže se dalo čekat, že to nebude procházka růžovým sadem ....

Každopádně nebudem házet flintu do žita a pokusíme se problém vyřešit...... vodu (pH) už upravujeme, tyhle fotky jsem dopravil ke kamarádoj, co už má nějakou indoor sklizeň za sebou a rada zněla nepřelívat, nechat pořádně poschnout....

Samozřejmě že jsem zapomněl zmínit náš zalívací proces.....

Takže kyti jsou na plechu, který je 100*100 s naohýbanýma a zavařenýma koncema, zadek podloženej a vepředu vyvrtaný 3 dírky na odtok zálivky... celý plech je podložen asi v 25cm od země, aby se mi pod odtokové dírky vešla dostatečně velká nádoba, na stýkající zálivku ..... po prolití květníků nechám zálivku stýct do nádoby a celý to tak 3x proliju ....

Opakoval jsem toto zezačátku tak jednou za 3 - 4 dny, ale později se ukázalo, že top je moc rychle a květníky nestihnou proschnout, tudíž je verdikt "přelití" (plus možná moc velká zvykací kůra AHček) no prostě všechno dohromady jim dalo docela slušnou nakladačku a tak jen doufám, že se holčiny zotaví a půjdou rychle nahoru .....

1-5) Zmiňovaný problém

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:46 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:37 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné 7.10.2006 Příspěvek č. 9











Je 7.10.2006 a já mám pocit, že se to furt jen horší a horší......
Celej plech na kterým jsou květináče, jenž slouží k odtoku zálivky zrezl a tak mě napadlo, že je docela pravděpodobný, že když se dá železo kyti dodat rezovou vodou, tak jestli náhodou nemám přebytek železa, který nikde není popsaný ... ona jak zálivka stýká po plechu a já tím po stečení prolívám květníky znova, tak už tam bude ta rezová voda to by mohlo taky dělat neplechu ....
Tak jsem radši celej plech sundal, natřel nerezovým akrylátem bílé barvy (aspon to bude odrážet) a dal zpět..... dál jsem měl pocit že se mi tam chytli smutnice, (proto ty lepové desky a brambory, ony púrý kladou larvy blízko stonku a ty larvy se živí kořínky a vším organickým postupně prý prožerou kyti na nahoru, tak jsem tam dal brambory, prý je mají rády a nachytají se na ně tak po 4 dnech a na lepové desky se mají chytat ...)
Ale později jsem byl zase vyveden z omylu, prý to jsou jen mušky, co tam mám já, ty prej neškodí, je to jen optická vada, oběvujoiu se tam, kde je větší vlhkost, smutnice jsou prý větší .. (až 1/2 cm) takže všechno na nic a akorát se mi tam kvůli těm bramborům dostala plíseň ...

Protože ještě nepřišla zvlhčovačka tak kropím klidně i 10x deně celej room rozprašovačem aby byla dobrá vlhkost (při růstu má byt co největší) a postupně se snižovat .....
Bez ničeho se vlhkost drží na nějakých 25-35 % přes den a v noci je to lepší ....
Teplota je v noci cca 20stup.C ave dne když pere slunce je 30stup.C

1-10) jsou fotky kytek samostatně

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:48 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:39 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné furt 7.10.2006 Příspěvek č. 10











7.10.2006 bez blesku

Když mi přšlazvhčkovačka, tak jsem měl velikou radost, protože byla schopná to za svitu dostat na 60 - 80% vlhkosti a teplotu srazit na 26-28stupňů C a to by podle mě bylo prospěšný, jenže po 2 dnech přestala jít a tak putovala na reklamaci ... když přišla reklamovaná, tak nešla stále (resp. nezvlhčovala a tak dostanu nový kus....) jen aby nebylo pro holky už pozdě ....

Radši jsem je přestal přímo kropit rozprašovačem (prý ty kapky vody na listech lámou světlo a tak jsem si říkal, ať se nespálí a dal jsem okolo nich 3 ručníky který kropím (to by té vlhkosti mělo aspoň trochu pomoct)

Jinak odstup vrcholků kiti od sluníčka je asi 1metr (někde víc, někde míň, podle toho jak je kiti vysoká)

Všechny nové listy co vyrostou jak trošku povyrostou, tak od konců začnou žloutnout až postupně zežloutnou celé a odpadávají ....

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:50 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:41 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné nadále 7.10.2006 Příspěvek č. 11











Takže si to zhrnem, ať se máte při razení mi od čeho odrazit ...

Teplota den max 31
Teplota noc min 20

Vlhkost den min 25
Vlhkost Při pokropení max 90 (ted už nepraktikuju kropení, jsou to moc rychlý změny vlhko - sucho a to jim nedělá dobře)

PH zálivky 5,5 - 6,5
teplota zálivky rádobypokojová (asi studenější)
je z odstáté vody aby odprchal chlor

odstup lampy od vrcholků 70-90cm

zálivka č. 1 celekm 11l vody
AH menší dávky než jsou uvedeny na obalu od výrobce

zálivka č. 2 celkem 11l vody
Vermesfluid, enzymy, exelerátor

větrání: UFO (odtah) vběží, když je zaplá lampa a EURO (přítah) běží non-stop
rozháněč běží také non-stop aby vršky třepotali a měli kratší patra a silnější stonky

největší kousky zaštipovaný metodou FIM


Na fotkách jsou detaily i celý kiti jak "chcípaj" ... :-/

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:50 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:48 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

zbytek foteček pořízených 7.10.2006 Příspěvek č. 12




zbytek foteček pořízených 7.10.2006

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:51 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:50 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné 14.10.2006 Příspěvek č. 13











Takže je to už téměř měsíc od přesazení a svícení na holky 600W sodíkem a jejich výška a zdravotní stav nic moc ....

nevyšší jednici mají cca 30cm a ty nejmenší mají 15cm

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:51 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:52 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné opět 14.10.2006 Příspěvek č. 14









Takže takhle to vypadá no ....

Pro dnešek končím, až pořídím další fotky, hned je sem házím... doufám že se moje trápení zlepší a kyti začnou růst....

Jestli máte kdokoliv jakýkovil rady co by to mohlo urychlit, co jim nedělá dobře, co bych měl změnit a podobně, budu za to mco rád.....
Díky přátelé, mějte se a jak říká Jahůdka! "AŤ TO ROSTE"!

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Naposledy upravil Kakadu 17-10-2006 v 22:52 PM

Old Post 17-10-2006 v 17:55 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 15


Kémo nezoufej, příště se ti to povede líp. Mě se stalo to samý, kámošovi taky.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25328
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19090
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19162

tady máš, pročti... Osobně si myslim, že je to způsobený několika faktory najednou. Nedostatkem čerstvýho vzduchu - možná ti to dělá to, že máš přítah i odtah aktivní a v prostoru pěstírny se to vymění moc rychle. Vlhkost díky tomu klesne na tvoje hodnoty a díky tomu kytizz "pomalu usychaj". Jedna z teorii je houba - to se domníval snark, při mém pěstění v prvním odkazu. Taky možný. Máš regulaci na to UFO? Zkus trochu ubrat otáčky, dej zvlhčovačku na celej veget a chvíli po přepnutí a snad ti to vyjde. Ale z těchle holek už bohužel nic nedostaneš, ty jsou kaput. Mno, vymeň klony a uvidíš... GL

EDIT: a ještě jenom dodám, že jedu novou várku řezů WW v tý skříni z prvního odkazu a asi to bude konečně úspěšnej grow. Jel jsem to přes léto, kdy byly vysoký teploty a nedalo se to uchladit i když byla CT. Teď to jede normál, dal sem pryč CT, nahradil kopií A-Winga, ubral trochu otáčky na ventu, zvlhčovačku sem ani nepoužil a jede to parádně. Taky nechávám minimálně pootevřený dveře od skříně pro lepší výměnu vzduchu a přívod mám pouze pasivní. Viz. foto (snad nevadí)

Naposledy upravil 17-10-2006 v 18:38 PM

Old Post 17-10-2006 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmoud [IRL]
Stálý Člen

Karma uživatele cmoud [IRL] - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 16

malej postreh :nemas to slniecko predsa len trochen mooc vysoko?

Old Post 17-10-2006 v 20:00 PM
cmoud [IRL] je offline   Profil uživatele cmoud [IRL]   Find more posts by cmoud [IRL]   Foto galerie člena cmoud [IRL]   Click here to Send cmoud [IRL] a Private Message   Add cmoud [IRL] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2531340 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív