Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Reggaemanista's outdoor 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Obecné Reggaemanista's outdoor 2006 Příspěvek č. 1











Zdravím Growers,
tak jsem tady se svým skromným outem
...
Budu vám tady postupně představovat mé již sklizené kýtí tohoto roku... Dnes jsem sklidil jeden kousek z pěti, tudíž už mám jen 4 kykty. Další zde postnu až při jejich sklizni, teda jestli se něco neposere ...

*********************************************************

Takže první modýlek co vám představím je noname skéro, které pochází ze semen mého minuloročního hermafrodita .Kytka byla zasazena 5.5.2006, na růst jsem používal ganja + kopřivovou zálivku, na květ slepičince.Pěstována v kuřincové hlině + hlině ze zahrady... Byla pěstována v cca 7 litrovém květináči a její výška byla i s květináčem asi 160 cm,nebylo na ni provedeno zastřihnutí FIM.

Jestli jsem na něco zapomněl , tak se mě zeptejte...

FOTO :
Na fotkách je kytka ještě zaživa, pár maker , sklizeň (listy usuším a pak budou placky)...

LIVE IN PEACE !

Old Post 05-09-2006 v 17:56 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2




+ dodatek

Old Post 05-09-2006 v 18:04 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 3

Taky mi to přijde ještě dost nezralý. Většina mejch kytek má podobný bambulky a já vím, že maj před sebou ještě tak pět šest tejdnů.
Podle mejch zkušeností pozdě ještě zdaleka není. Každej rok sklízím převážně až v říjnu. Loni mi dokonce jeden model dozrál až v půli listopadu. A bylo to to nejlepší, co jsem kdy vypěstoval!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 05-09-2006 v 18:35 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

Cituji z :
citace:
Obykle dříve sklizená MJ má celebrální účinky, zatímco později sklizená spíše "stoned". Proto je nejlepší experimentovat - sklidit několik rostlin v různých fázích květu a zjistit jaké vám nejvíc vyhovují. Příští sklizeň s touto odrůdou už to budete mít jednodušší.

A navíc nemám rád "stoned" stavy, ale spíše ty energičtější, při kterých se dá něco dělat ne jenom sedět na prdeli, takže jsem i rád...

Old Post 05-09-2006 v 18:43 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 5

No jestli ti můžu něco k tomu rannému sklizení říct za sebe (než to tu smažeš), ta já loni sklidil kytk yvšechyn stejně, protože mi vznik menší (větší) problém. Některý už byli dost (řek bych až přezrálé) a u nich se dost ukazobvali ty "stoned" stavy. Jedný ještě ale chybělo tak 3-4 týdny ale musela jít taky pod kudlu. Neměla velký palice,ale rýsovala se zní velká favoritka a ty stavy po ní byli přesně takový akční jak se i líbí. V určitym momentu se thc v palicích začne měnit na různý další látky, který jsou sedativní, čímž vznikaj ty "stonedy". Ten vhodný okamžik poznáš pod mikroskopem, když se začnou ty krupičky pryskyřice zbarvovat do zlatova. Myslim, že to že jsi to sklidil tak brzo je pro Tebe mínus jenom v tom smyslu, že toho nemáš tolik. Nevim co víc k tomu říct, snad jenom popřát dobrou chuť

Old Post 06-09-2006 v 13:48 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 6

Také se přimlouvám za nemazání!!!

Jinak ale souhlas, že to bylo dost předčasné. Myslim, že určitě ještě tři týdny a pak by se vidělo. Stoned stavy sou až u těch fakt přezrálejch, ale taky dost záleží na druhu - stoned může bejt i na předčasnejch.

Jak tedy cituješ z FAQu, tak zkus experimentovat nějakou nech dýl, než tuto.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 06-09-2006 v 15:16 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru Příspěvek č. 7


Tak ok, nechám to tu...
A hned přihodím další kytku /respektive/ 2 kytky které jsou obě v kýblu od primalexu.Ta první "salámová" je pokračování téhle kýtí...Je i s tou druhou po přechodu z květ z5 na růst... To poznáte i na listech... Ta druhá kýtí je slabší, moje "babička kytka" která byla nasazená 20.2. , a je to ten samý model co již sklizená kytka.Hnojena taky ganja + kopřivová zálivka + slepičáky...
Tak ať to roste...

Old Post 08-09-2006 v 20:21 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 8








Tak je už dousušeno a musím říct že je to dobré pukání, že by to bylo nějak energické bych neřekl, spíš právě to stoned... Po skle už jsem nemohl...
Připojím zde další foto kýblovek... Ale asi tu stejně nikdo nechodí...

Old Post 10-09-2006 v 09:03 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

prepac ale nejako mi uslo ake mas modelky?

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 25-09-2006 v 21:17 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10









Tak přínáším nový update...Listy žloutnou, kytky už jsou dávno flushnuty , teď čekám jenom na sklizeň...

Rudra: Ty "salamky" jsou obycka, kupoval jsem jednou venky, a byly trošku oprc a tak jsem je využil, to "koště" je stejný model co ta již sklizená kytka, noname skunk...

Old Post 26-09-2006 v 16:36 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11


Ještě jedna...

Old Post 26-09-2006 v 16:51 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 12

máš to pěkný! taky mám SS budeš používat Final Solution nebo něco podobnýho??

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 28-09-2006 v 09:47 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Protest
máš to pěkný! taky mám SS budeš používat Final Solution nebo něco podobnýho??

Final Solution ne, ale zato už je to minimálně prolíváno měsíc čistou vodou smíchanou s peroxidem vodíku...

Old Post 28-09-2006 v 09:54 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 14



Teď na to koukám a ty se ptáš na SS ? To nejsou Super Skunky ale obyčko + nějaký noname skunk...
+ jako bonus 2 fotky...

Old Post 28-09-2006 v 17:28 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Pohodička MAKRA SUPER SKUNKU Příspěvek č. 15







Tak vám tady postnu makra posledních 2 kýtí, které zde zveřejním až je zkosím...



! PEACE !

Doporučuji zvětšit na maximální velikost...

Naposledy upravil Reggaemanista 01-10-2006 v 13:57 PM

Old Post 01-10-2006 v 13:50 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 16

Dívám se, že se ti SS vybarvil.. mě se nezbaroval!

Máš to fakt moc pěkný!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 01-10-2006 v 18:06 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2019 - Reggaemanista's Outdoor 2019 - 10 odpovědí
13-04-2017 - I. Outdoor 2016 - 22 odpovědí
01-08-2016 - [Travní OUTDooR 2016] - 74 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4625690 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív