Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Sháním funkčního growera s funkční pěstírnou :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Obecné Sháním funkčního growera s funkční pěstírnou :) Příspěvek č. 1

Zajímawý,že wždykcy když se zpouknu,tak mě napadají takowý ujetý thready ))
Nenašel by se nejaký grower z Brna s funkční pěstírnou se zájmem o semínka? Koupil bych třeba nákou brutalitu z Holandu a pak bysme se z Úrody wydunili až na oběžnou dráhu

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 19-08-2006 v 11:26 AM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

si postav svou vlastni, soukromou, nezavislou pestirnu ne? ...

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 19-08-2006 v 11:35 AM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

Kdyby to bylo také jednoduché. Stále ještě žiju s intolerantní mateřskou jednotkou a wlastním bytem ještě taky nedisponuju...

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 19-08-2006 v 11:46 AM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

zajímavý, mam něco podobnýho a taky pěstuju...nechci se do tebe navážet, ale co třeba trošku osobní iniciativy?

Old Post 19-08-2006 v 11:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

2 Ramon_Dexter: A že sem tak smělý,jak a kde se ti powedlo wyrobit pěstírnu? Nemám ani žádný kontakty,takže musím doufat,že mi někdo helpne...

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 19-08-2006 v 19:19 PM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 6

frisbee - ja jsem o pestirne snil asi 2 roky, v hlave jsem to mel nalajnovany, akorat jsem se furt zdrahal zeptat rodicu, az jednou... S matkou jsem o tom mluvil, s otcem nikdy. Ikdyz vi a citi ze tu skrin mam, nikdy se m ne na to neptal.. proste to nechal byt, nikdy jsme se o tom nebavili.
Nekdy kdyz jsem pred spanim zacal premyslet o skrini, taxem treba do rana nespal a v soukromi sve hlavy resil detaily.... ted skrin mam (prestoze to neni zadny zarak), smrdi od toho cely dum, ale nikdo nerekne pul slova. Protoze vi, ze me to STRASNE bavi a zajima. Musis rodice postupne POSTUPNE pomalu zvykat, aby to nejdriv zacali tolerovat, casem se to prehoupne do faze, kdy jim to prijde jako uplne normalni. Nikdo se nad tim uz nebude pozastavovat a dokonce mi to mati zaliva, kdyz nejsem doma.. chce to cas a sikovnost v presvedcovani.. to pujde

p s y c h o 8 4

Old Post 19-08-2006 v 21:23 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 7

2 Psycho: Nezbývá než závidět. Po fiasku z minulého roku to bude trošku problém. Moje milowaná mátinka šmikla a wyhodila bráchowi kytku z balkónu asi týden před sklizní s tím,že se jí v noci zdálo, že přijedou švestky a sbalí za to celou rodinu. Navíc už sem dřív měl i problém ve škole,takže kytka doma je pro mě fakt utopie...

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 19-08-2006 v 22:12 PM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 8

PsYcHo84 - jo jo..suhlasim s tebou ( ,,postupne pomalu zvykat" )...presne takymto stylom idem aj ja na rodicov..najprv sa s nimi o tom rozpravam...pockam kym tato tema nebude kontroverzna ( no neviem ci to je slovo na mieste ale chapeme sa nie ? ) a az potom pridem so skrinou...
neviem si predstavit, ze jedneho dna by bol bum a mal by som skrinu se vsim vsudy doma, pricom by som s rodicmi neprehodil ani jedno slovo o marihuane...moj osud by bol specatenyyyy...

Old Post 19-08-2006 v 22:18 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 9

Kdyz to mas doma takhle spatne hozeny bude asi jednodusi si pockat na jaro a hodit par seminek nekde u lesa do hliny na naky superdobry misto a holt pestovat venku

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 19-08-2006 v 22:34 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 10

hm, prave jsem se s otcem zboril na garden-wine-steak-party a nahodou se vyjadril tak, ze mu to MOC smrdi, tagze budu muset pro priste vymyslet naky uhlikovy filtr, abych mohl zachovat growerstvi v nasi rodine... jakoze kdyz uz jsem zacal, tak rozhodne neprestanu a k tomu me nikdo nedonuti... Ale musime spoli nak vychazet

p s y c h o 8 4

Old Post 19-08-2006 v 23:12 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

frisbeeman: no, já jsem šel cestou postupnýho přesvědčování, předkládání pozitivn a vyvracení negativ, jinak řečeno mam úrodu ve skleníku, naši chtěj stavět a já už si v projektu domu zakotvuju kumbálek na jednu 250W
ale pokud máš až natolik netolerantní matku, jdi stejnou cestou jako já...postupně přesvědčovat, vysvětlovat, ono se to jednou poddá...mě to trvalo čtyři roky

Old Post 20-08-2006 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
frisbee - ja jsem o pestirne snil asi 2 roky, v hlave jsem to mel nalajnovany, akorat jsem se furt zdrahal zeptat rodicu, az jednou... S matkou jsem o tom mluvil, s otcem nikdy. Ikdyz vi a citi ze tu skrin mam, nikdy se m ne na to neptal.. proste to nechal byt, nikdy jsme se o tom nebavili.
Nekdy kdyz jsem pred spanim zacal premyslet o skrini, taxem treba do rana nespal a v soukromi sve hlavy resil detaily.... ted skrin mam (prestoze to neni zadny zarak), smrdi od toho cely dum, ale nikdo nerekne pul slova. Protoze vi, ze me to STRASNE bavi a zajima. Musis rodice postupne POSTUPNE pomalu zvykat, aby to nejdriv zacali tolerovat, casem se to prehoupne do faze, kdy jim to prijde jako uplne normalni. Nikdo se nad tim uz nebude pozastavovat a dokonce mi to mati zaliva, kdyz nejsem doma.. chce to cas a sikovnost v presvedcovani.. to pujde



Takhle je to i u me... uplne presne do detailu..

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 20-08-2006 v 20:06 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2925730 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív