Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » marc´s new growroom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 1


Taxem si pekne zapracoval a zanakupoval
Mam skrin 65*65*150, takova ta puvodni polorozpadla co je v jadrech v panelacich.
Strcil sem tam HPSku 250, vetrak od pc na odvetrani + kominek, vetrak 112 m3 na privod, a sklo pro oddeleni kytek od toho horka co sodik vydava.
Jo mam tam afganek a 5 Hawai a 1 JH, ale 4 hawaie sem zalil omylem slazenou mineralkou, takze se z toho ted pomalu vzpamatovavaj. Kyti sou stary asi tejden( byly doposud v inkubatoru) a ten afgan asi 14 dni.
Celkem me to komplet prislo asi na 5t( sodik sem koupil na groweru za 800). To je zatim vse

Old Post 30-01-2002 v 16:42 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 2


tady je videt(spatne) moje rostouci poteseni ...

Old Post 30-01-2002 v 16:44 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 3

jakou ma kapacitu ti opravdu nereknu, rekl bych tak akorat Ten nejvetsi kvetinac je pekne naprd, zabira spostu mista, asi budu musek koupit dalsi kvetinace jako mam vzadu ...

Old Post 30-01-2002 v 17:14 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

to marc Příspěvek č. 4

jo nevypada to spatne v te krabici byl mixak nebo gramec.A co to je zapichnute v tom jednom kvetinaci (ten budik).

Old Post 30-01-2002 v 18:09 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

dotaz? Příspěvek č. 5

covece, mas to pekne (hlavne po stinitku slintam) ale pripominecka... ten alobal....
pripada mi , ze ho mas lesklou stranou ke kytickam... (mozna se pletu) a je dost zmackyny....
Tak ti to kyticky uspesne spali.....
ale jinak supr skrínecka...

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 30-01-2002 v 18:57 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 6

Čus hale je to moc pěkný ale chtěl bych se zeptat jak tlustý máš to sklo pod tou lampou a jak se hřeje jo a ještě a kde si koupil ten ,,komínek'' a za kolik ? Dík

[Edited by ant on 07-02-2002 at 08:21 PM]

Old Post 30-01-2002 v 19:45 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Komínek... Příspěvek č. 7

2ant , tak komínek prodávaj v OBI v sanitárním odd. je nutný se na to zeptat blbě se to hledá , modrobílá krabička 12x12cm Jo dva metry stojej asi 400kč .

Čau

Old Post 30-01-2002 v 20:19 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Upozornění to kominek Příspěvek č. 8

je to uplne zbytecny kupovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja mam podomacku vyrobeny a je to uplne jedno a to same .Staci uzsi drat,izolepa,a nejake igelit(co nejtensi neco jak pytle do odpadaku)Pote staci vzit pevnou trubku jako formu podle ktere chcete mit tvar a velikost.Okolo trubky po cele jeji delce ji obalite igelitem,obmotate spiralovite dratem a na zaver obmotate izolepou.TOT VSE.utratil jsem zhruba ani ne 50kc na 15-20 m trubek.V OBI JE tO NEJVETSI OJEZD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 30-01-2002 v 20:27 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Palec nahoru Skqelé..... Příspěvek č. 9

2rastajohn .Tak to je super , nad tímhle jsem nepřemejšlel i když jsem si vždycky vyrobil to co jsem mohl . K4U , za ušetřený prachy Dík

Old Post 30-01-2002 v 21:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 10

s tim alobalem mate asi pravdu ....

ten budik je teplomer
v krabici byl gramec


vic vam nereknu ...


sem hodne vysoko

Old Post 30-01-2002 v 21:59 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

DDevil Příspěvek č. 11

Hele chlape to stinitko maji v Erece za par supu :o)))
Jinak pro marc --- Mas to pekny K4U

End

Old Post 30-01-2002 v 22:05 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Nápad [stinitko] Příspěvek č. 12

Gdyz jsem fErece kupova svetlo tag sem se ptal presne po takovym stinitku a tam me rekli ze ho nemaj a ze prej stojii neco vokolo 700Kc....fjůů... je me za celkem dost za kuz vohnuty ocely...

foosball

Old Post 30-01-2002 v 22:28 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

stinitko Příspěvek č. 13

to Maslox
Hm hm hm, ja ti nevim clovece, ja to tam kupoval spolecne s lampou atd. asi pred pul rokem a chlapici me ho v podstate na pockani "dve hodky" udelali cca za 400 Kc ofsem za kus plechu je to fuckt dost :o((

End

Old Post 30-01-2002 v 22:40 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 14

Já jsem si udělal supr stínítko z plechového tácu z OBI za 80 korun .

Old Post 30-01-2002 v 22:47 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 15

No stinitko ....
pekne drahy, ale pro me byla nejdulzitejsi rychlost, tak sem nevahal a tech 750 jim tam nechal

Ale mate pravdu, ze je to vyderacska cena.

Jinak ten alobal sem sundal, vzdyt je za nim krasna bila plocha, ktera odrazi svetlo mnohem lepe(vzadu).

Old Post 31-01-2002 v 09:47 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matrix
Stálý Člen

Karma uživatele matrix - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Stínítko Příspěvek č. 16

Čau draci,nemyslím si že ten alobal upeče kytičky,daleko horší jsou vyleštěná stínítka.Zrcadlová odrážecí plocha odráží upravené spektrum.Dokud jsem tam měl tohle stínítko,tak jsem myslel jak mě kytí rostou,pak to viděl kámoš z ČVUT a vysvětlil mi že to není nic dobrého na jeho radu jsem vyměnil stínítko,sodík zůstal 400w.
Stínítko jsem vyrobil z vypískovanýho nerezu a nestačím se divit--------byla to opravdu jediná změna v boxu a jak podstatná------takže jestli budete chánět a dělat stínítka,tak odrazová ploch by měla být buď bílá - nástřik komaxitem,nabo vypískovaná .........jo a jinak pěkná pěstírnička - karma letí........mějte se moooc pěkně...m@trix

Old Post 04-02-2002 v 12:27 PM
matrix je offline   Profil uživatele matrix   Find more posts by matrix   Foto galerie člena matrix   Click here to Send matrix a Private Message   Add matrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2004 - A Fresh New Grow - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7159350 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív