Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » marc´s new growroom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 17

To MARC: mám úplně stejné stínítko a je fakt superrrrrr!
Snad nejlepší co jsem kdy viděl, ale zajímá mě jak jsi vyřešil odtah? Vyřízl jsi díru na ten rukáv, nebo to máš tažený odspoda?
Stavím si totiž novou skříň na 400w SON T plus, a topí to fakt děsně, ale nechce se mi to stínítko řezat....

Dík.....


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 04-02-2002 v 15:36 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 18

to LF:

No vyriznul sem tam diry( trvalo mi to strasne dlouho) a dal tam vetrak na pc (dovnitr). Ten plastickej komin sem tam prilepil lepidlem.

Jinak kyti sem trosku vice pohnoljil, takze jim zacaly zhora schnout listky. Taxem je kompletne prostrihal, a jelikoz sem je zastrihnul FIMem tak jim vyrasilo asi 10 malejch vyhonku. Vypada to moc dobre.

[Edited by marc on 05-02-2002 at 06:20 PM]

Old Post 04-02-2002 v 16:47 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Upozornění Příspěvek č. 19

Já se na to nemůžu dívat nezlobte se na mě ale debata o stínítkách je tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=887

Jinak díky rastajohn za radu ohledně komínku. K2Y

Old Post 07-02-2002 v 19:19 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 20

to: ant

sice se na to nemůžeš dívat, ale stejně dík za upozornění na zajímavé téma, které mě kupodivu uniklo...... asi na tom něco bude.

K4U


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 09-02-2002 v 13:20 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 21


New pics.
Prostrihanej afganec. Trochu vybledlej, ja vim.

Old Post 11-02-2002 v 17:35 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 22


takhle to vypada asi po 12 dnech v pestirne. Uz to neni tak popaleny, jak to bylo. Kompletne sem po prostrihal, jenom ta hawai vlevo dole zustala s primarnima listama.
Zajimavej je ten mrzak v tom malym kvetinaci, ten je nejakej zmutovanej. Vyklicil asi az po tejdnu ...


[Edited by marc on 14-02-2002 at 10:30 AM]

Old Post 11-02-2002 v 17:42 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 23


taxem zese neco nafotil. Ta hezci hawai 2*

Old Post 13-02-2002 v 22:07 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 24


Druhe foto

Old Post 13-02-2002 v 22:10 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 25


A chudak bledej outdoor afghan ... Snad se mu sodik zalibi ...



[Edited by marc on 13-02-2002 at 11:35 PM]

Old Post 13-02-2002 v 22:12 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 26

Je to ale havaj mit ve skrini hawai co? sem zvedaf, komu se ve finale lip podari...

k+

Old Post 13-02-2002 v 22:17 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 27


Taxe mi to nejak zvrtlo ...
No 3/5 kyti jsou samci, jednoho uz sem sem ususil a mlicko pripravil, ostatni 2 jeste chvilku v pestirnicce necham.
4. kyti je takova malicka pochybna, moc rust se ji nechce(je spolecne s 5. kyti)
5. kyti je jedina palicetvorby schopna, asi hermafroditik Byla prakticky v prvni fazi rustu nejmensi, pred 14 dny vypadala takto

Old Post 04-03-2002 v 19:46 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 28


a nyni 12 dni po prepnuti vypada takto

Old Post 04-03-2002 v 19:47 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 29


Jedna zelena palicka v detailiku

Old Post 04-03-2002 v 19:51 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 30


Takze prvni indoor se prilis nepovedl, ale uz mam domluveny nakup rizku, ktere hodlam necham trosku nechat povyrust pod zarivkama a pak je hodit k te hawai, jestli v te skrini jeste bude. Ale je to skoda svitit 250 na malickou kvetouci hawai, nemyslite ??

Ale co mi zbyva ....

Jinak jak vypadaj prostrihani samci muzete videt zde ...
Je to pro dnesek vse ..

Old Post 04-03-2002 v 19:54 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 31

co bys rikal rizkum za pyl?

Old Post 04-03-2002 v 23:12 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 32


Tak se mi v pestirnicce spolecne s hawai objevily idealne vyrostle rizecky GreatWhiteSharka.. Jsou silne a zdrave. Takhle vypadaly po presazeni a po umisteni do growboxu(zastrihnul sem je tim stylem, ze sem z vrsku udelal rizecky).





[Edited by Walhalla2000 on 15-04-2002 at 03:04 PM]

Old Post 08-03-2002 v 19:51 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2004 - A Fresh New Grow - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6218050 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív