Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stínítka...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 1

Včera jsem byl v Erece a měli tam dost dobrý stínítka, teda "světelný paraboly", jak tomu říkaj oni (p. Kaucký a spol.)
Stojej sice okolo 700-800kč, ale je to vysoce leštěný nerez a ten odraz je vynikající. Pro toho, kdo má na to prachy doporučuju, protože pod timhletim se ta moje 250-ka začala jevit hóóóódně jinak.... No promotion...

Old Post 17-06-2001 v 05:56 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

můžeš napsat její adresu nebo tel. Díky

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 17-06-2001 v 09:21 AM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Nápad .:) Příspěvek č. 3

re: Hullto

Souhlasím stebou, koupil jsem před časem v Erece stínítko jak říkáš vysoce leštěné za 750Kč a jsem velice spokojený odraz je perfektní...

re: Butch - jestli jsem to dobře pochopil tak chceš adresu na Ereku...
- Malešická 16c, Praha 3 - 130 00 -
Tel: 02/ 710 10 301
Mobil: 0602 337 388

Tady mám obrázek mého stínidla: http://grower.cz/forum/showthre...71&pagenumber=1

Zdar ...

[Edited by Skunk..... on 17-06-2001 at 03:24 PM]

Old Post 17-06-2001 v 14:16 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Jo pochopil si to přesně - díky.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 17-06-2001 v 14:33 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

... Příspěvek č. 5

Díky skunku... (že si tu adresu Butchvi poslal, já ji totiž nevěděl)

[Edited by Hullto on 18-06-2001 at 03:29 PM]

Old Post 17-06-2001 v 18:28 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Venca
Nový Člen

Karma uživatele Venca - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 4 

Dotaz leštěnej nerez Příspěvek č. 6

Někde sem čet (už newim gde) že jako stínítko nejni nejlepší leštěnej nerez - dělá prej tvrdý světlo. Lepčí (dělá mekčí světlo) je prej něco "mačkanýho" leštěnýho, ale newim co, tak jestli někdo ví, napište. Dikec


Old Post 22-08-2001 v 13:36 PM
Venca je offline   Profil uživatele Venca   Find more posts by Venca   Foto galerie člena Venca     Add Venca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Venca
Nový Člen

Karma uživatele Venca - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 4 

Dotaz Příspěvek č. 7

Jo ten leštěnej nerez se prodává jako velká tabule 1mx2mx1mm za cca 1700,-. Když si to necháte nastříhat na 50x40cm a ohnout do nějkýho rádiusu tak máte deset good stínítek, ale pořád newim, estli je vhodnej. Leskne se jako zrcadlo.
A paxem eště viděl matnej hliník - možná by byl lepčí.
A ešte se chci zeptat, jak vypadá to stínítko z Ereky za cca 700,-. Zajímaj mě rozměry a jestli je to ten leštěnej nerez. Jestli je, taxe vyplatí koupit ve více lidech tu tabuli za 1700,-.

Odpovězte někdo...

Old Post 31-08-2001 v 16:41 PM
Venca je offline   Profil uživatele Venca   Find more posts by Venca   Foto galerie člena Venca     Add Venca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Nápad Příspěvek č. 8

Venca: dolni rozmery 33*40 cm, horni 10*40, tvar pri pohledu na kratsi stranu takhle nejak, cena 650,- Kc:
*___*
/***\
l****l

(Odmysli si hvezdicky, tady nejede ASCII art ;) )

[Edited by sunset on 31-08-2001 at 07:53 PM]

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 31-08-2001 v 18:44 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

Pohodička stinitko Příspěvek č. 9

pokud mate moznost,kde si muzete nastrihat nakej plech tak bych doporucil todle:

http://www.overgrow.com/edge/showth...?threadid=18026


vyzkousel sem to pomoci tvrdsiho alobalu a je to opravdu dobre. svitivost se zvetsila,ale porad to neni ono jako kdyby to bylo z nakeho dobreho plechu.

Old Post 02-09-2001 v 14:50 PM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

stínidla:) Příspěvek č. 10

High
já sem ten můj klobouk nastříkal bílou matnou barvou a nemůžu si stěžovat , bílá matná barva rozptyluje světlo mnohem lépe a efektivněji než klasické odleskové materiály (alobal atd.)
...TOTO je pouze můj názor... a došel jsem kněmu po praktické stránce:
- začínal jsem z mým starým kloboukem (vysoce leštěný-takže zrcadlovka) a efekt nejhorší. světlo zkoro nesvítilo(mám 600W,skříň uplně bílá)
- podruhý jsem můj klobouk rozbrousil smirkovým papírem uplně, abych odstranil lesk a světlo se mohlo lépe šířit a efekt o hodně lepší než leštěné ale né dost dobré.
- na potřetí jsem kloubouk odmastil a stříknul do bílé matné barvy a efekt , NEJLEPŠÍ ze všech pokusů. klobouk se rozsvítil uplně celý

Po tomto testu jsem zvolil poslední variantu a klobouk jsem nechal na bílo. Jsem teď velice spokojen s odleskem.
P.S.: do čtrnácti dnů poskytnu foto mé skříně včetně lampy...
Čau

[Edited by Skunk..... on 02-09-2001 at 11:59 PM]

Old Post 02-09-2001 v 22:54 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Nápad hliník Příspěvek č. 11

Udělal jsem stínítko z hliníku (ani matnej, ani lesklej).
Myslíte, že je na to vhodnej?
Co je úplně nejlepší?

Old Post 09-10-2001 v 18:16 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 12

Natři si to stínítko na bílo. Lesklé povrchy sice vypadají náramně, ale nejsou nejvhodnější - v určitých místech "hází prasátka" tj. světlo je v některých místech nakumulované. Lepší je ho rozptýlit.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 10-10-2001 v 07:49 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 13

To bohužel nemám, ale v krámě ti poraděj.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 10-10-2001 v 10:53 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Nápad ad barva Příspěvek č. 14

to bohour
zkus barvu na ústřední topení, na piksle by měly být parametry.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 10-10-2001 v 12:07 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Chrom Příspěvek č. 15

mysíte že by se dalo nastříkat stínítko chromem?(barva)
byl by to dobrej odraz světla?
nazdar

Lopata

Old Post 10-10-2001 v 16:21 PM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Nápad Příspěvek č. 16

Po přečtení tohoto threadu jsem usoudil, že bílá barva bude nejlepší odrazová plocha. Je otázka, jestli má být bílá plocha matná nebo lesklá, jak u stínítka tak na stěnách skříně. Podle mě bude lepší matná bílá.
Máte s tím někdo skušenost?

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 15-10-2001 v 14:40 PM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2016 - Pěstírna - 30 odpovědí
04-08-2016 - Pěstírna - 0 odpovědí
17-09-2009 - semínka - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4209060 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív