Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Brnk - první pokus o OUT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 17

....no bude z nich vela semien.. ...chut na hovno i na sile ucinku sa to prejavy...ale co uz hlavne ze nieco bude.

Old Post 14-09-2006 v 00:20 AM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brnk
Stálý Člen

Karma uživatele Brnk - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18





Při procházce okolím naší vesnice spolu se zdejším človíčkem Janísek jsme našli množství planě rostoucích rostlin. Zřejmě někomu vysemenila nějaká kytka co měl venku a takto to dopadlo (řádově asi 200 kytek velikosti 15cm-těch je většina, až po metrový kytky). Bylo tam i množství vykvetlých samců, takže je všechno oprc. Jedna kytička byla dost olepená, tak Vám ji zde ukazuji. Jinak kytky skončí a některé již skončili v masti, mlíku, másle,......

Až důkladně okusíme jak zhuluje, tak dám vědět

"Hraju, teda jsem. Hulim a jde mi to líp."
"Kdo nežije bláznivě není tak moudrý jak si myslí."
"Musíme činit tělu dobře,aby duše měla chuť v něm zůstat."

Brnkův první pokus o OUT

Old Post 24-09-2006 v 17:27 PM
Brnk je offline   Profil uživatele Brnk   Find more posts by Brnk   Foto galerie člena Brnk   Click here to Send Brnk a Private Message   Add Brnk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 19

A pak se divím, že mám oprclou zahradu,že??? ale aspon budeme vařit o něco dýl ze surovin:-)) posbírat a nasušit:-))

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 26-09-2006 v 16:22 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brnk
Stálý Člen

Karma uživatele Brnk - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20


Takhle dopadli hemáči "od šípkového keře". Zhuluje to solidně si myslím

"Hraju, teda jsem. Hulim a jde mi to líp."
"Kdo nežije bláznivě není tak moudrý jak si myslí."
"Musíme činit tělu dobře,aby duše měla chuť v něm zůstat."

Brnkův první pokus o OUT

Old Post 15-10-2006 v 17:48 PM
Brnk je offline   Profil uživatele Brnk   Find more posts by Brnk   Foto galerie člena Brnk   Click here to Send Brnk a Private Message   Add Brnk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brnk
Stálý Člen

Karma uživatele Brnk - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21




Na "srnčí mezi" se choulí zbytek po nájezdu asi srnek, nebo možná i silného větru (fučí tam fakt fest)

"Hraju, teda jsem. Hulim a jde mi to líp."
"Kdo nežije bláznivě není tak moudrý jak si myslí."
"Musíme činit tělu dobře,aby duše měla chuť v něm zůstat."

Brnkův první pokus o OUT

Old Post 15-10-2006 v 17:52 PM
Brnk je offline   Profil uživatele Brnk   Find more posts by Brnk   Foto galerie člena Brnk   Click here to Send Brnk a Private Message   Add Brnk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brnk
Stálý Člen

Karma uživatele Brnk - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 22





no a konečně "u bodláčí stěny"

"Hraju, teda jsem. Hulim a jde mi to líp."
"Kdo nežije bláznivě není tak moudrý jak si myslí."
"Musíme činit tělu dobře,aby duše měla chuť v něm zůstat."

Brnkův první pokus o OUT

Old Post 15-10-2006 v 17:55 PM
Brnk je offline   Profil uživatele Brnk   Find more posts by Brnk   Foto galerie člena Brnk   Click here to Send Brnk a Private Message   Add Brnk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brnk
Stálý Člen

Karma uživatele Brnk - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 23

Nevíte proč ty kytky mají takovou barvu? Každý je jinej model a jsou od sebecca 100m, "u bodláčí stěny" bývalo dřív hnojiště a druhá kytka už je od hnojiště dost daleko

"Hraju, teda jsem. Hulim a jde mi to líp."
"Kdo nežije bláznivě není tak moudrý jak si myslí."
"Musíme činit tělu dobře,aby duše měla chuť v něm zůstat."

Brnkův první pokus o OUT

Old Post 15-10-2006 v 18:14 PM
Brnk je offline   Profil uživatele Brnk   Find more posts by Brnk   Foto galerie člena Brnk   Click here to Send Brnk a Private Message   Add Brnk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Změnu barvy bych přisuzoval buď genetice. Nebo ti to přešlo mrazem /pro kytu je mráz pod 10 C/. A nebo dej hledání, změna barvy listů ap.

Naposledy upravil 16-10-2006 v 12:30 PM

Old Post 15-10-2006 v 23:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 25

chtělo by to zjistit, jak vypadal ten model, odkud jsi dostal semínka. jinak pokud ti přejde kytka mrazem, tak zčerná...jestli na tom není náznak plísně, nechala bych, co to půjde....klidně až do listopadu. Čím dýl, tím líp:-)) místa máš dobrý, nebála bych se čorek. Nezoufat:-)) Janis

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 16-10-2006 v 06:32 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Zdravim. No ja mam zkusenost ze takovahle barva je od zimy. Kdyz je teplota pod 17 C tak fosfor v kytce se prestava transportovat a ten deficit fosforu vede k tomu zbarveni. Toz tak nejak. A delaji to skoro vsechny kytky. Mej a smej se

Old Post 16-10-2006 v 07:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2014 - První pokus o pěst - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4143410 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív