Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Komárovi sensmilia pod 250
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pytlos
Stálý Člen

Karma uživatele Pytlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 55  

off topic,sorry Příspěvek č. 17




zdar,doufam ze se "pan domaci" nebude zlobit,nevim kam s tim mam jit,nemuzete mi pls rict za jak dlouho tak by meli jit pod kosu? prepnuty na qět sou od 11.8. coze je nejakej cca 33. den kvetu,vypadaj na to nebo ne. pocita se doba kvetu od prvniho dne prepnuti periody nebo ode dne kdy jim vylezou prvni chlupy? neco mi k tomu moc moc prosim nekdo reknete? ta palicka je AK-47 a tamto je Orange Bud,treti fotka je celek. svitim na to 1*15W Narva Oceanic Colour a 125 W Nurturelite red (na rust a prvni 4 tejdnu kvetu byla purple)
jeste dodam ze to je muj vubec prvni grow takze sem fakt zelenáč,dekuju za kazdou radu

Old Post 13-09-2006 v 20:13 PM
Pytlos je offline   Profil uživatele Pytlos   Find more posts by Pytlos   Foto galerie člena Pytlos   Click here to Send Pytlos a Private Message   Add Pytlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 18

Mohl bych vidět nějaký fota boxíku, kdyžtak? Tenhle týden začínám stavět 150w/250w.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Old Post 13-09-2006 v 21:51 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 19

Pytlos: kamo sry, nejsem zastancem řvani na novačky (sam se tak trochu ještě novice), ale chapej... srat se někomu do threadu a ještě k tomu s takovyma otazkama... Pročti si dukladně FAQ a pak zkus hledat a na VŠECHNY, a to ti klidně podepišu i na papiře, otazky na ktere se tady ptaš dosteneš odpověď... Neber to jako dupani, spiš jako dobrou radu. Ja vim, že se někdy nechce hledat třeba dvě hodinky v kuse, a že je lehči se zeptat, ale jednou to tu je, tak je třeba to najit... A když už si doopravdy v nouzi a mermomoci se chceš zeptat tak to nedělej na foru (a ještě v něčim threadu), ale když-už tak na chatu, i když tam tě můžou fucknou taky takže FAQ a HLEDAT . Heaps of peace, man!

Moje: btw, solidni

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 13-09-2006 v 22:19 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 20

Nazdáár chlapáci. Pytlosi určitě maj minimalně 3 týdny čas, takže budeš mít ještě dost času to DOHLEDAT. Pro začátek to máš tady ve FAQ dostatečně popsaný... Jinak díky Z-E-N-I-T... plně s tebou souhlasím a sem rád, že si to napsal.

Ty fotky Maariusi budou v sobotu při sklizni.

for Crone: S víškou si nedělej starosti. Když si vybereš spíš indyku a budeš ji mít dost blísko lampy, tak ti to nepřeroste. Mě se po přepnutí vytáhli ani ne o polovinu. Kdyby přeci... stačí ohýbat. Během pár dnů kyti můžeš ohnout do praváho ůhlu jako prd Jinak ti doporučuju nezalévat každý den, časovák nastav spíš tak 1x za 3 dny. Uff..to množství se nedá dost dobře takle odhadnout. Já třeba zalívám ASI tak od 0,1L a postupně jdu až k litru vzhledem k velikosti a stáří rostlin.
Obecně je známo, že CANNA snáší lépe sucho než přelití.

Naposledy upravil zemi 14-09-2006 v 14:15 PM

Old Post 14-09-2006 v 08:36 AM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 21

Caj bejku
Tak v sobota kosa,jo?zpozoroval si naky zmeny s tim finalem?

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 14-09-2006 v 17:50 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pytlos
Stálý Člen

Karma uživatele Pytlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 22

dekuju vsem a vezmu si z toho pro priste ponauceni,at vam rostou ! dik

Old Post 16-09-2006 v 12:06 PM
Pytlos je offline   Profil uživatele Pytlos   Find more posts by Pytlos   Foto galerie člena Pytlos   Click here to Send Pytlos a Private Message   Add Pytlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 23

Mno, tak my zase sebrali foták Snad to ještě stihnu zaznamenat než to všechno sčadíme.. Až to pořádně uschne pokusím se přiblížit tu chuť. Jinak ze záštipků to předběžně vypadá na dobrotu.. nevim jestli je to tim FS, nebo flushem, ale každopádně SPOKOJENOST!!
Co se týče Finalu.. Po aplikaci sem nezaznamenal výraznej nárůst palic. Ikdyž může to být i tím že sem je měl každou chvíli pod očima Na druhou stranu je brácha zas chvíli neviděl a zdálo se mu, že celkově přibyli, jakoby trochu nabobtnali prej.. tak nevim noo.. Jinak začali celkem rychle žloutnout všechny listy mimo palice a fest smellovat, prostě end. Chut je v poho uz ted. Víc napíšu až to bude doladěný. Nemam možnost Final S. s něčím porovnávat, protože to je můj 1.GROW, ganjapadne sem mile prekvapen

Jinak zaznamenal sem první stráty. Po zhasnutí lampy, mě vylezla vlhkost a plísen na sebe nenechala dlouho čekat..
bylance: jedna dvougramová šíša skončila chlupatá na dně odpaďáku

Naposledy upravil zemi 19-09-2006 v 13:04 PM

Old Post 19-09-2006 v 12:56 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cron
Stálý Člen

Karma uživatele cron - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 47  

Pohodička Příspěvek č. 24

zemi mal si ju sfajčiť možno to bola nejaká vzácna pleseň

Old Post 19-09-2006 v 16:36 PM
cron je offline   Profil uživatele cron   Find more posts by cron   Foto galerie člena cron   Click here to Send cron a Private Message   Add cron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 25


Hehee.. tak už je to suchý a co víc.. hlavně ZVAŽENÝ. Musím se přiznat, že sem mile překvapen. Nebýt plísně co mě v samotném závěru navštívila, bylo by too krasných 90 gramu srandy i tak je to pěkný číslo 88 mňam Jenom trošku lituju, že místo WWdovek sem tam nedal samé budhy. Hned by toho bylo víc ale konec špekulací.. ty WW mají taky něco do sebe..
A ted trocha vděku (nejen) našemu GROWERu.
Mé velké DÍKY patří všem LIDEM a členům, kteří neztrácí srdce
a ochotu pomáhát ostatním..


<- a takhle teda vypadá nějakej ten muj výpěstek...
vím, že toho není zas tak moc, ale i tak z toho mám radost, protože je můj první ...a to jen díky Vám..

Old Post 03-10-2006 v 19:10 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 26

...a je tu 2. kolo... Box prošel menší ůpravou, pže jak to bude v zimě s teplotou opravdu netuším. To co zůstalo stejný, jsou asi jen světla, hnojiva a možná půda.

Growroom jsem izoloval ze dvoustran polistirenem (víc ho nebylo) a přez něj sem nalepil odrazovou folii co mam z Gshopu na zkoušku. Vnitřní rozměry se tedy zůžili na 75x90.

U ventilace sem stáhnul výkon odstraněním SUNON větráku.

Osazenstvo 6x Northern ligt mam od Brothaa. Osivo je přivezený z Holandu a nefeminizovaný.

Jakej substrát použiju ještě nevim noo, ale ty 6ti litráky platěj.

Teplotu a vlhkost uvedu až budu mít změřeno..

Old Post 11-10-2006 v 12:01 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 27



Pro lepší představu přihazuju fotesky..

Grrr.. tak teplota je na dve věci, teda ted je to zatal v cajku, ale az prituhne, bude zle.... Přemýšlím o přímotopu, taky mě napadl třeba fén. Uvidíme.. Jakékoli nápady + rady jsou vítány!!
A aby to o nebylo málo, postihl nemilí osud jednu sazeničku. Nedá se nic dělat, řady se zůžili..

Old Post 16-10-2006 v 20:01 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 28


Trochu sem za googleoval a našel sem něco co my padlo do oka
Nejsem žádnej odborník a tak sem, pro klid v duši, přihreju info o co go.. Byl bych rád kdyby mě na to někdo juknul jestli v tom není nějakej háček.

Je to teplovzdušný ventilátor,
konkrétně produkt Hyundai typu H2001G
V e-shopu ad-elektro.cz je za 397 Kachlí vč. DPH

* 3 provozní funkce - studený vzduch, teplý vzduch 1000 W, tepl ý vzduch 2000 W
* plynule nastavitelný termostat
* prostorový termostat pro udržování teploty
* pojistka proti přehřátí
* přenosný
* praktický úchyt
* kontrolka provozu
* příkon 2000 W
* napětí 230 V ~ 50 Hz
* barva stříbrná
* rozměry 24,2 x 21,2 x 12,3 cm

Myslím, že vyřeší můj problém s teplotou v zimě (viz. víše) a v létě jej použiju na cirkulaci vzduchu v boxu. Tak co Vy na to..??

Old Post 18-10-2006 v 19:17 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 29

hm vypada to zajimave,teda spis luxusne Za ty prachy to vypada lakave,ale tech 2000W me docela desi!Tej elektriky co si to veme ou nic moc.Radsi bych ty watty videl ve svetle nez ve ventaku,no ale ty asi nemas na vyber jestli chces ject pres zimu.

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 19-10-2006 v 08:15 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cron
Stálý Člen

Karma uživatele cron - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 30

zemi ja by som sa bal toho ze ten teply vzduch (neviem kolko ma stupnov ale urcite aj na 1000W dost) nieco urobi s burinami akoze ich spali ako sa mne podarilo s lampou inak o tom rozmyslam tiez uz davnejsie ze by som take nieco kupil ale chcel by som iba nieco 500W aby ten vzduch z toho bol trošku chladnejší

Old Post 19-10-2006 v 16:15 PM
cron je offline   Profil uživatele cron   Find more posts by cron   Foto galerie člena cron   Click here to Send cron a Private Message   Add cron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od cron
zemi ja by som sa bal toho ze ten teply vzduch (neviem kolko ma stupnov ale urcite aj na 1000W dost) nieco urobi s burinami akoze ich spali ako sa mne podarilo s lampou inak o tom rozmyslam tiez uz davnejsie ze by som take nieco kupil ale chcel by som iba nieco 500W aby ten vzduch z toho bol trošku chladnejší


hehe proto to je regulovany bejku!!!!!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 19-10-2006 v 16:40 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cron
Stálý Člen

Karma uživatele cron - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 32

co je regulovane? ma 3 funkcie 1000W 2000W s ventilatorom co naregulujes na tom ked to mozes zapnut minimalne na 1000 W ked chces prikurit a ten vzduch ktory z toho ppojde bude mat 50 stupnov dajme tomu co? myslis ze to burinam neublizi?

Naposledy upravil cron 19-10-2006 v 18:54 PM

Old Post 19-10-2006 v 16:47 PM
cron je offline   Profil uživatele cron   Find more posts by cron   Foto galerie člena cron   Click here to Send cron a Private Message   Add cron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2103380 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív