Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Protest's OuTdOoR GrOw 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 49

Já už jsem včera tak 1/3 sklidil.. teď už se to suší!
Já jenom doufám, že se to neposere..

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 28-09-2006 v 14:08 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Palec dolů Příspěvek č. 50

Dneska jsem přišel na pole... a co byste řekli...

No kytky v prdeli!

DĚVKY ČÓRKY


Zbyly mi jen oči pro pláč! A to jakože fakt doslova..

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 29-09-2006 v 14:23 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 51

SVINĚ SVINĚ!! nemám rád ČÓRKY

přímo nesnáším čórky!!

Až zjistím kdo to byl tak je zabiju!!!!!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 29-09-2006 v 14:28 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 52

koukám, že velkej čorkařskej mor se šíří...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 29-09-2006 v 15:05 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 53

to je fakt v piči... fakt nepochopím! takový lidi sou fakt zmrdi nic jinýho..... Sere mě to.
První out a tak se musí poprasit!!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 29-09-2006 v 15:32 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 54

hej.. no prostě nasere to!

Byl jsem tam v úterý a v pátek už tam nic není!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 01-10-2006 v 10:30 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 55

No to nasere a jak? To ani nenapises, leda ze to prozijes a VER ze vim jaky mas pocity. Psal si ze na tom miste mel nekdo minulej rok.....nechci tim rikat ze to byl on, muze to bejt kamos dobrej nebo o tom miste vedel este nekdo prez nej.
RIP for your plant...PEACE BERRY

Old Post 01-10-2006 v 13:28 PM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 56

Ne, ten co tam pěstoval minulej rok, tam pěstuje i tento rok Jack Harrera a navíc je to můj bratranec, takže nevím, nevím..

Ten jack tam zůstal jedinej, protože nebyl dozrálej, ale podle mě si pro něho taky přijdou!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 01-10-2006 v 13:42 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 57

kurwa mne prednedavnom tiez vsetko corkli mohli nechat aspon 1 rastlinku

Old Post 01-10-2006 v 19:36 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 58

to chce si pockat....myslim ze za nakou dobu cekani to stoji se ty svini corkarsky pomstit a pockat treba i s bratrankem

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 01-10-2006 v 23:24 PM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millanm
Stálý Člen

Karma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 59

Moje rec ! Myslim ze tu o tom nekdo mluvil ze hodla nocovat u kytek =) *RESPEKT* takovejm lidem

''Když chci , tak se neptám jestli můžu''
Jediné české fórum o pěstování houbiček
Hnojáci 2008

Old Post 02-10-2006 v 13:14 PM
Millanm je offline   Profil uživatele Millanm   Find more posts by Millanm   Foto galerie člena Millanm   Click here to Send Millanm a Private Message   Add Millanm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 60

Tak pánové...

Je tomu tak 14 dnů, co sem přišel na to, kterej čurák to byl..
Co sem chtěl se mi splnilo, aspoň vím na kterýho zmrda si mám dávat pozor...

Příští rok se uvidí, jak se mi bude dařit..
Snad už se mi povede všechno.

Takže se těším, až se tady potkáme s OUTdoorem 2007


Uzavírám téma, pže všechno už bylo řečeno, není víc co k tomu dodat.

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 31-12-2006 v 11:02 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2019 - Reggaemanista's Outdoor 2019 - 10 odpovědí
14-11-2014 - Outdoor grow 2014 - 106 odpovědí
31-10-2012 - Stevie's outdoor 2012 - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2089160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív