Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » same samce!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
m.a.t.o.n.a.h.a
Nový Člen

Karma uživatele m.a.t.o.n.a.h.a - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 18  

Palec dolů same samce!!!! Příspěvek č. 1

strasna vec sa mi prihodila.mal som zasadenych 5 rastlin, 2 samce (noname) som vyhodil hned, samicu noname tiez..bola slaba. 2 dalsie som mal semena dutch passion durban poison, krasne silne kricky..ale po troch mesiacoch sa z nich vykluli samci.(((
tak som dal vyklicit dalsie.myslite ze by z toho mohlo aspon nieco byt kedze som to sadil 1.augusta?!! (1.srpna) co sa da s tym robit?

Old Post 03-08-2006 v 12:52 PM
m.a.t.o.n.a.h.a je offline   Profil uživatele m.a.t.o.n.a.h.a   Find more posts by m.a.t.o.n.a.h.a   Foto galerie člena m.a.t.o.n.a.h.a   Click here to Send m.a.t.o.n.a.h.a a Private Message   Add m.a.t.o.n.a.h.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drevak
Nový Člen

Karma uživatele drevak - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2

co se s tim da delat? priste toho zasadit vic nebo sadit rezy.. nemyslim si ze ma cenu sazet zacatkem srpna.. ale za pokus nic nedas..

..so better luck next time man

Old Post 03-08-2006 v 13:19 PM
drevak je offline   Profil uživatele drevak   Find more posts by drevak   Foto galerie člena drevak   Click here to Send drevak a Private Message   Add drevak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 3

no to je uz na hovno sadit..pokial to varastie na nejaku normal vysku tak uz ti prepne na kvet...ale skus alebo rozbehni si indor..

Old Post 03-08-2006 v 13:39 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJSantusVorisek
Stálý Člen

Karma uživatele DJSantusVorisek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

myslim ze z toho neco mit budes ale fakt asi malo ....

Old Post 03-08-2006 v 13:51 PM
DJSantusVorisek je offline   Profil uživatele DJSantusVorisek   Find more posts by DJSantusVorisek   Foto galerie člena DJSantusVorisek   Click here to Send DJSantusVorisek a Private Message   Add DJSantusVorisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.a.t.o.n.a.h.a
Nový Člen

Karma uživatele m.a.t.o.n.a.h.a - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

aspon nieco dufam. len ma sere ze sa skurvilo pocasie.

Old Post 03-08-2006 v 14:08 PM
m.a.t.o.n.a.h.a je offline   Profil uživatele m.a.t.o.n.a.h.a   Find more posts by m.a.t.o.n.a.h.a   Foto galerie člena m.a.t.o.n.a.h.a   Click here to Send m.a.t.o.n.a.h.a a Private Message   Add m.a.t.o.n.a.h.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 6

Jj pocasi se ..... jak rikas Tak zkus sebrat pyl z tech Durbanu a nekomu ho dej na konrolovanej oprc! Porad nekdo schani pyl!

Peace ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 03-08-2006 v 15:08 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 7

ja mam letos ze 4 kytek co jsem vsi sadil 4 samicZky. dikibohu.

zkusil bych par rizku, ty by snad do mensich bonsajich vykvest jeste mohly, vzhledem k tomu, ze do pohlavni dospelosti dospet jim trva mesic, tak by to klapnou mohlo.

LaheFf

!

Po pár letech zpět.

Old Post 03-08-2006 v 15:52 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8

No já mám taky naštěstí 100 procent... Teda zatím. Jedna ve skleníku se ještě neukázala, ale kdyby to byl samec tak by mi to nevadilo...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 03-08-2006 v 16:33 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

mne sa balkonovky oprcali , teraz dať von je asi trošku neskoro , len ak by si to ešte neošetril lampou.....

Old Post 03-08-2006 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 10

ja mel taky stesti letos a¨vsechny¨byly samice.DIKYBOHU I TY SEMINKA JESTE NA UBROUSKU CO JSEM DAVAL KAMOSOVI TAKY,ALE ON TO NEUMI,PESTOVAT :JA BYCH mu rekl jak na to ale on ma svou hlavu a jemu nic nevysvetlim.mozna to nekdo znate

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 03-08-2006 v 17:02 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

DooMer ked bola slabá tak čo porieriš ? hovno z toho bude...uroda nič a na oprcanie? snád nie ?

Old Post 03-08-2006 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.a.t.o.n.a.h.a
Nový Člen

Karma uživatele m.a.t.o.n.a.h.a - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

za pokus nic nedam..
tu samicu noname som zrusil ked som videl ake mam krasne durbany,kto mohol vediet ze jej narastu gule?

Old Post 04-08-2006 v 10:49 AM
m.a.t.o.n.a.h.a je offline   Profil uživatele m.a.t.o.n.a.h.a   Find more posts by m.a.t.o.n.a.h.a   Foto galerie člena m.a.t.o.n.a.h.a   Click here to Send m.a.t.o.n.a.h.a a Private Message   Add m.a.t.o.n.a.h.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 13

to máš pravdu za pokus nic nedáš,ale moc od toho asi nečekej protože je docela pozdě...možná kdyby si je nechal vyrůst a na květ by si je hodil pod lampu?!?teda jestli máš možnost dát do někam do indooru.jinak hodně zdaru

Old Post 04-08-2006 v 15:05 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xmaros
Nový Člen

Karma uživatele Xmaros - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 14

pohlaví rostlin se dá upravovat, ph půdy a hnojivy

Old Post 08-08-2006 v 13:03 PM
Xmaros je offline   Profil uživatele Xmaros   Find more posts by Xmaros   Foto galerie člena Xmaros   Click here to Send Xmaros a Private Message   Add Xmaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 15

já měl takovou smůlu vloni, zasadil jsem new purple power, poslané z Rakouska, a z 11 rostlin 9 samcu

Old Post 08-08-2006 v 16:23 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2014 - Samec/Samice - 0 odpovědí
26-08-2004 - samec a samica - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9318690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív