Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Holland´s Hope 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Obecné Holland´s Hope 2006 Příspěvek č. 1




Takže tohle je Holland´s Hope 2006. Semínka koupeny v Nirvana shop [NL]. www.nirvana-shop.com Letos podruhé kultivovaný model.
Semínka jsem dal přímo do hlíny 13.5.2006 (den 1). Kytičky se dostaly na povrch po 5ti až 10ti dnech. Vzešlo 9 z 10ti. Bohužel čtyři mi sežraly slimáci v útlém věku (pamatujte, chybama se člověk učí..) Na růst jsem používal Kristalon Start. Denně v průměru 2 l vody.
Dnes jsou 79 dnů staré a kvetou 12tý den. Výška mezi 160 - 180 cm.
Více na obrázcích.

Naposledy upravil ares 28-09-2006 v 18:56 PM

Old Post 30-07-2006 v 22:23 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Pokračování... Příspěvek č. 2




Další obrázky...

Old Post 30-07-2006 v 22:25 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Pokračování... Příspěvek č. 3



No a to je zatím poslední várka...

Old Post 30-07-2006 v 22:28 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skatersoft
Stálý Člen

Karma uživatele Skatersoft - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 4

ČuZzz máš to pěkné zastřihával jsi ? Daval jsi na květ náky hnojivo ? Ja sem další várku sadil cca měsíc po tobě a mám teprve kolem 130cm a nic nekvete kromě jedný ale ta už má něco přes 170cm přeju hodně štěstí

Old Post 31-07-2006 v 01:14 AM
Skatersoft je offline   Profil uživatele Skatersoft   Find more posts by Skatersoft   Foto galerie člena Skatersoft   Click here to Send Skatersoft a Private Message   Add Skatersoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 5

Zdravim kolegu! Taky jedu tenhle rok Hollands hope od Nirvany, zatim maji 120cm ale dost se divim ze uz ti to 14 dni kvete, u me jeste ani naznak. Sklizni zdar

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-07-2006 v 07:47 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 6

Nazdar, proč už si to rovnou nezasadil do země když jsi to tam tak hezky vyplenil ?

Old Post 31-07-2006 v 08:12 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 7

A zatim žádnej samec? A těch 12 dní květu? Neměl bys k tomu něco bližšího?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 31-07-2006 v 08:32 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

No vypada to nadherne ... krasne vitalni rostlinky. Ale proc je nemas rovnou v zemi ? podle me by byly vic kosatejsi a mozna i vetsi ... ale samo kdyz to nejde dat do hliny tak aspon v kyblach ...

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 01-08-2006 v 12:11 PM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 9

Koukám, že se ti to povedlo...
Jinak se musim přiklonit ke kolegum, že v hlíně by to bylo lepší.
Ty květináče mi přijdou i docela malý, kolika litrový jsou?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 01-08-2006 v 15:35 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Kvetení vs. hlína Příspěvek č. 10


Zdravím vás!
Co se týče zasazení přímo do hlíny hodně jsem o tom přemýšlel, ale nakonec jsem to vyřešil takhle. Jak je vidět na fotkách, květináče jsou v díře. Je to kvůli zvědavým sousedům - nemůžu si dovolit příliš vysoké květiny. Myslel jsem že to vykopu a tam je zasadim. Jenže jsem narazil na hnusnou jílovitou a vodnatou půdu. Navíc ty květináče je omezujou v růstu což se mi hodí.
Co se týče kvetení, nejlépe to asi vystihuje přiložená fotka, ale nějak se mi chvěla ruka.. Jinak jsem si všiml několika znaků. Např.: Při růstu lehce voněly, potom přestaly a jakmile odstartovalo kvetení, začaly nádherně vonět.
Zatím to vypadá že samci mě nepostihli, ale nejsem si ještě 100% jistý u všech.
Zaštípnul jsem pouze jednu. Hodně ostatní přerůstala a teď má dva krásné vrcholy. Líbí se mi jak se sami od sebe větví - každé patro dvě nové větve.
V neděli jsem poprvé hnojil v květu - Hit-amin od Plagron. Rozprašuje se na květiny.
Objem těch větších květináčů je cca 20 l. Mám tam i jeden poloviční a na té kytce je to znát. Tak to je asi vše.

Mějte se a mnoho zdaru!

Peace!

dude9

Naposledy upravil ares 01-08-2006 v 17:58 PM

Old Post 01-08-2006 v 17:41 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

dude9: hele ten phytamin neslouží jako hnojivo. pokud chceš hnojivo na květ od plagronu, tak si kup alga-bloom (alga-blute, zaleží na tom jakou "verzi" seženeš, jsou však identický)

Old Post 02-08-2006 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 12

citace:
Co se týče kvetení, nejlépe to asi vystihuje přiložená fotka



promiň, ale já na tý fotce žádný květy nevidim...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 02-08-2006 v 17:07 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 13

to Svahadji: a co bys na začátku kvtu čekal? pálky jako pěst? ještě je to spodní část rostliny kde se kvetení projevuje až pozdějc...

ale i tak mě to kvetení překvapuje...ještě bych holčinám nějakej čas určitě nechal...moje HH teda ještě nekvete

Old Post 02-08-2006 v 17:53 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 14

to Loex: dude9 napsal:
citace:
Dnes jsou 79 dnů staré a kvetou 12tý den
tak jsem se ho na to ptal a pak dal tu fotografii s komentářem, že tato fotka vystihuje kvetení nejlíp.
Milý Loexi, chci se tě zeptat, jestli na té fotce vydíš dvanáctidenní kvetení? Já tedy ne. Tak jsem to napsal. Takže baych ti odpověděl - já nečekám žádný pálky jak pěst (jak píšeš), jen jsem reagoval na to, co tu bylo předloženo.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 02-08-2006 v 18:04 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od futeW
dude9: hele ten phytamin neslouží jako hnojivo. pokud chceš hnojivo na květ od plagronu, tak si kup alga-bloom (alga-blute, zaleží na tom jakou "verzi" seženeš, jsou však identický)


Hele tak to je možný, dostal jsem to od bratra s tím že je to hnojivo na květ ale fakt o tom vim prd... A jinak díky za opravu názvu...
Pokud je pravda co říkáš, budu to asi muset vyřešit Kristalonem na plod a květ... Kristalon start se osvědčil tak to snad bude ok.
Jinak, k čemu teda slouží Phyt-amin?

Old Post 02-08-2006 v 19:58 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Květ Příspěvek č. 16




citace:
Původní příspěvek od Svahadji
promiň, ale já na tý fotce žádný květy nevidim...


Páč ta fotka stojí za hovno... Záleží od kdy kvetení počítáš. Po 12 dnech (resp. dnes je to 16 dnů) jsem pořád na začátku...
Tyhle fotky jsou o trochu lepší...

Old Post 02-08-2006 v 20:03 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2013 - Holland Hope , Magic - 17 odpovědí
11-10-2007 - Holandsky Rok 2007 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4062210 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív