Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vosy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Vosy Příspěvek č. 1

Zdarec
Můj problém,nad kterým se může každý jen zasmát se mi zdá jako velký..
Dnes jsem se vydala na svoje pole a jelikož to není žádná zahrádka s vydlážděným chodníčkem ,naskytl se malý problem.
Když jsem se vydala zalívat s kyblama vody,šlápla jsem do vosího hnízda! ještě se mi taková věc nestalaa. V tu chvíli jsem byla plna vos a roj nebyl zrovna nejmenší,nechala jsem kýble kýblama a mazala pryč. Kýble zůstaly stát ve hnízdě. Člověk si řekne utíkej,ale když jste obklopeni plevelem,kterej má metr a půl ,tak to není žádná sranda,vosy šly pořád po mě!!! Kýble jsem tam nechala. Bojím se ,že je tam pořádná invaze,že všude jsou vosí hnízda(nejsem žádná schízařka ani poseroutka,proč taky ne,když by tam lidská noha nevkročila! Bojím se dalšího zalívání. Zvlášť v těchto vedrech se musí chodit stále! Schytala jsem to pěkně. Nevíte jak na ně? Na mršky? Slyšela jsem o nějakém jedu,ketrej si ony natahají do hnízda a ve hnizdě je to zlikviduje.
Moje chyba ,že jseem také šla v pravé poledne a to jsou asi značně agresivní. A ještě píchnou i víckrát,narozdíl od včely
Vydala jsem se tam tedy večer. A to už jsem na ně nenarazila.Takže možná je lépe chodit večer. Další zalívání mě ale trápí. kdo máte zkušenosti z vosama? Možná je tento thread úplně zbytečný..Ale přeci nemůžu chodit stále jen večer? co s tím? uá

Zdar všem a pozor na píchačky, Divoženka

Old Post 24-07-2006 v 18:49 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

vypalovani je dobra cesta, ale po desti , ne v tech vedrech.
nejlepsi je tato kombinace:
1dil lihu (technickeho)
1dil petroleje
1dil lampoveho oleje.

na dlooouhou tycku das kouli z hadru, a poradne polies smesi.
a zbytek nalies do hnizda.

zapalis kouli a zarazis do hnizda.
kdyz se to povede, chcipnou vsechny najednou.

je taky mozne pouzit i jakoukoliv slozku, samostatne

Old Post 24-07-2006 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 3

Při vypalování hnízda bacha - někdy maj víc východů. Jinak je celkem ok sirná svíčka (myslim že se to tak jmenuje - používá se na hubení plísní ve sklepech).

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 24-07-2006 v 23:28 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

to erixon: Jmenuje se to sirny knot.

Old Post 25-07-2006 v 05:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 5

jen si je tam nech, alespon ochrani tvoje kyticky pred corkama :-)

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 25-07-2006 v 07:10 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 6

Heh, taky jsme vypalovali vosy, stačil olej, benzín a sirky...

Old Post 25-07-2006 v 10:18 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 7

Hlavně při tom vypalování dej bacha, abys nezaložila podzemní ohen (aby nezačaly těma chodbičkama hořet kořeny třeba kukuřice). To bys potom měla větší problém než jen vosy. V lese mi přijde taková věc jako naprostá kravina. Zkus tam chodit jinudy a koukej na co šlapeš.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 25-07-2006 v 11:50 AM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 8

V takovym suchu nevypalovat! Zalejvat nechoď v poledne -to akorát kytky dostanou úžeh a voda se velmi rychle vypaří. Nad večerem ideal a to vosy už spěj...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 25-07-2006 v 12:13 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 9

Dá sa to vyriešiť aj obyčajným sprejom proti lietajúcemu hmyzu - napr. Raidom - stačí raz streknúť a (v)osa je mŕtva. A nehrozí pri tom požiar!

OT - tie rastlinky radšej nepolievaj cez deň, ako píše Svahadji, pretože môžu korene dostať šok.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 26-07-2006 v 10:46 AM

Old Post 25-07-2006 v 16:49 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 10

teda děkuji Vám chalpi, takový ohlas jsem vůbec nečekala! je to prostě pech. Jinudy opravdu chodit nejde,kdybyste viděli, v jakým bardelu to poel je,znáte takové ty pláně kopřiv co Vám sahají až k hlavě. Naprosto hustý porost! Takže právě utíkat se nedá, je to celkem hodně složitý , a než to všecko udělám,absolvuju tu cestu tim zarostliskem vetsinou čtyřikát. Jsem tak nechutně došlehaná a opíhaná,že jsem skrz to tu noc po te akci vubec nespala,nedalo se to,porad jsem se cela škrabala,od hlavy až k patě. nevím teď teda,kterou metodu zvolit. NAvíc je tam pěknej zmatek! Čmeláci, vosy, včely,kvetou tam bodláky a ty svině jsou na nich Navíc,když tam budu cpat nějaký jedy,tak oni zase přeci hned vyletí! Líbit se jim to určitě nebude.na zem není vidět vůbec,takže abych dávala bych kam šlapu,to není možný. Tak tedy nevím,kterou variantu zvolit. Ale nejlépe nějakou hodně rychlou,prostě s nima udělat hodně rychlej proces.

Old Post 26-07-2006 v 09:30 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 11

Nebo tam ty vosy nech a přehod si přes sebe zaclonu. Zni to šíleně ale vosy ani jiný hmyz se přes ni nedostanou, nevim jak vosy ale včely bílou nevidí tak to muže fakcit aj u vos a přes záclonu mužeš v poho dýchat.
Hlavně dlouhe oblečení a krytí na obličej. Jak budes u auta (nebo jak se tam dopravuješ ) tak si to obleč a pak zas vysvleč a bude to.A chod zalivat jenom večer a rano. To je fakt.

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 26-07-2006 v 10:48 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 12

teda , já bych byl rád mít takový ochránce políčka. Jen je tam všechny nech a zalejvat choď večer, kdy je ještě vidět, ale slunce už začíná zapadat. Určitě už budou v hnízdě a ani je nenapadne do šera vyjíždět...

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 26-07-2006 v 12:15 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 13

vy ste fak svine vypalovať osie hniezda kdože tam bol prvý osy alebo ty? škodia tvojim rastlinám??? nie tak tam treba chodiť večer!!!

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 26-07-2006 v 12:30 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 14

Koukám,že je to vcelku dobrý thread, s tou záclonou to není špatná rada! Asi vyzkouším tuto variantu! Je to vcelku zajímavé,další důležitá pomůcka pro pěstování záclona. Někdy tam jedu autem a někdy pěšky, radši chodím pěcha,je to více odpočinkový. Alespoň ušetřím vosí životy a zároveň nemusím nakupovat nějaký jedy,ale to sebudu muset celá zakuklit,pač jestli do toho zase dupnu

Old Post 26-07-2006 v 14:24 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4mf3t4min
Stálý Člen

Karma uživatele 4mf3t4min - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15

Čest ty jako chodis odpoledne zalejvat kytky? Vzdyť je to zbytečny ne? Stejne ti to hned vyschne. Ja chodim az těsně abych tam došel a vyděl na ně na zpět jdu samozřejmě po tmě.Aby to mělo vyznam.

Old Post 26-07-2006 v 15:55 PM
4mf3t4min je offline   Profil uživatele 4mf3t4min   Find more posts by 4mf3t4min   Foto galerie člena 4mf3t4min   Click here to Send 4mf3t4min a Private Message   Add 4mf3t4min to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 16

Divoženka - vezmi si slamák a na ten slamák si tu záclonu polož protože ony tě přes nu pichnout mužou ale nedostanou se uplně k tobě takže zaclona až dolu na zem a přeju ti at se vše podaří jak se dařit má

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 26-07-2006 v 16:04 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2006 - Vynos - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5843280 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív