Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Stop rustu, help please
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Obecné SMAZAT PROSIM-Dekuji. Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny. Mam velky problem, zastipl jsem svoje kyti nad druhym patrem a nejen ze se nerozvetvili dal ale dokonce prestali vubec rust, co s tim ted?
EDIT: prave jsem se tady nekde docetl ze bych mel zastipnout(ustipnout) cele patro, nejde mi sem prilozit obrazek ale pokusim se to popsat (od spoda): mam kvetinac, z nej stonek, pak dva listy proti sobe, zase kus stonek, dalsi dva listy proti sobe a mezi nimy byli takove ty malinke listecky jakoze asi zaklad na dalsi patro, to jsem ustipl, ale jestli jsem to pochopil dobre z toho co jsem tu precetl tak bych to mel zastipnout tak ze by mi mel zbyt, stonek, dva listy a pak zase jen stonek a tam nekde by se meli obevit nove dve vetve?

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Naposledy upravil Knoppix 28-07-2006 v 20:46 PM

Old Post 18-07-2006 v 14:45 PM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 2

myslim ze rast sa na urcitu dobu zastavi..to je normal...no a o zastrihovani toho tu najdes vela treba si to napisat do vyhladavaca.....oplati sa citat a hladat najdes tu vsetko ...peace..cavs

Old Post 18-07-2006 v 15:23 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 3

Tak to vím co se stalo. Buď jsi při zaštipování poškodil ty výhonky mezi stonkem a listy, nebo ti zaschli, taky se mi to u jedný kytky stalo, ale protože jich mám hodně tak jsem se tím dál nezabýval. Jak píšeš to uštípnout o jedno patro níž, by nebyl špatnej nápad, ale nemám to vyzkoušený. Je to ale asi jediná možnost, pokud ti nejedou větve ze spodního patra sami od sebe. Nevím jestli taky nepanikaříš a nejseš jen nedočkavej. Napiš víc informací, kdy jsi zaštipoval sázel atd. Jinak běž na thread Začátečníkův out06 a tam je všechno detailně probraný i s fotkama.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-07-2006 v 16:11 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 4

hm ja s tim zkusenosti nemam,akorat vim ze kdyz u nas pod lavickou rostla kyti (takowa mrdka) z vypadenyho seminka asi,tak ji potom posekali a uz tak 3-4 tydny je stejna ale tam na ni ani moc nesviti a ani se moc nezalyva takze ti fakt neporadim mozna to zkus zalit zalivkou voda+wuxal+stimulax to by mohlo fakcit

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 18-07-2006 v 21:53 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

to Radoslav: no tak to je v haji, ja ty vyhonky nejen ze teda poskodil, dyt rikam ze sem je ustip, tak to sem duha, moje dve Blueberry a u obouch stejnej problem, no zkusil jsem to zastipnout o to patro niz a uvidim. Kytky jsou jinak od seminka ve stejny zemi-raselina, kompost, perlit-zalevam to univerzalnim hnojivem pro rust, sazel jsem v pulce cervna, zastipoval jsem pred tremi dny....
EDIT: kde je ten thread Zacatecnikuv out06?

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Naposledy upravil Knoppix 18-07-2006 v 22:04 PM

Old Post 18-07-2006 v 21:59 PM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 6

Životní styl - galerie outdoor. Tak u takovejch kytek to nas..e. Takže teď už jsi štípal pouze ve stonku, doufám?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 19-07-2006 v 07:12 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Knoppix
to Radoslav: no tak to je v haji, ja ty vyhonky nejen ze teda poskodil, dyt rikam ze sem je ustip, tak to sem duha, moje dve Blueberry a u obouch stejnej problem, no zkusil jsem to zastipnout o to patro niz a uvidim. Kytky jsou jinak od seminka ve stejny zemi-raselina, kompost, perlit-zalevam to univerzalnim hnojivem pro rust, sazel jsem v pulce cervna, zastipoval jsem pred tremi dny....
EDIT: kde je ten thread Zacatecnikuv out06?
takže rašelina + kompost ti zaručí len tolko že budeš fakt rád jak ešte vôbec podrastú je moc kyslá radšej študuj tu na groweri bye

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 19-07-2006 v 07:37 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Životní styl - galerie outdoor. Tak u takovejch kytek to nas..e. Takže teď už jsi štípal pouze ve stonku, doufám?

Ano, pouze stonek

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Old Post 19-07-2006 v 08:12 AM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Kolom&n
takze ti fakt neporadim mozna to zkus zalit zalivkou voda+wuxal+stimulax to by mohlo fakcit

zkus tohle to by melo fungovata 3x uz to psat nebudu jestli chces rady taxi mas cist vsechny prispevky-jestline to uy je tvuj problem

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 19-07-2006 v 12:25 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kolom&n

zkus tohle to by melo fungovata 3x uz to psat nebudu jestli chces rady taxi mas cist vsechny prispevky-jestline to uy je tvuj problem

ja mam svoje hnojiva, i kdyz wuxal a stimulax by byl asi ucinejsi nevim kde to koupit a kolik to stoji

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Old Post 19-07-2006 v 14:32 PM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 11

Tý rašeliny jsem si ani nevšim, to by chtělo přesadit, ale to nic nemění na to, že růst se zastavil vlivem zaštipování. Doufám, že napíšeš co se děje po druhém zaštípnutí. Skutečně to tu prolez, ceny hnojiv, sehnatelnost atd. je tu už fakt mockrát probraný.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 19-07-2006 v 20:02 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knoppix
Nový Člen

Karma uživatele Knoppix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Tý rašeliny jsem si ani nevšim, to by chtělo přesadit, ale to nic nemění na to, že růst se zastavil vlivem zaštipování. Doufám, že napíšeš co se děje po druhém zaštípnutí. Skutečně to tu prolez, ceny hnojiv, sehnatelnost atd. je tu už fakt mockrát probraný.

Diky za radu ale co se tyce presazeni vas nemuzu poslechnout, protoze bych kyti presazoval uz po ctvrte, a navic to roste jako dive, ted jsem to zkontroloval, a jak jste si urcite domysleli po druhem zastipnuti jsem nemel uz dve kytki ale pouze a jen stonky v hline z kterych ale nyni vyrasilo z kazdeho 6 novych vetvicek..... jsem HAPPY!!!!
PS.:: Prosim moderatory aby nemazali toto auditko, budu zde dal psat svoje postrehy, z mych malych radosti. Dekuji.

Peldini - Live producer of tekno.

My sister is wee, and my brother is bong...
Do you thing that it's allright?

Old Post 20-07-2006 v 18:31 PM
Knoppix je offline   Profil uživatele Knoppix   Find more posts by Knoppix   Foto galerie člena Knoppix   Click here to Send Knoppix a Private Message   Add Knoppix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 13

citace:
Diky za radu ale co se tyce presazeni vas nemuzu poslechnout, protoze bych kyti presazoval uz po ctvrte, a navic to roste jako dive, ted jsem to zkontroloval, a jak jste si urcite domysleli po druhem zastipnuti jsem nemel uz dve kytki ale pouze a jen stonky v hline z kterych ale nyni vyrasilo z kazdeho 6 novych vetvicek..... jsem HAPPY!!!!


Gratuluji

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 22-07-2006 v 05:51 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4400950 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív