Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » !HELP!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Příspěvek č. 1

caute
mam velky problem , lebo som nadmerne zalieval urodu.
denne som jej daval tak 2 deci vody a hnojil som to raz do tyzdna kristaionom.
neskor som sa docital ze rastlinky potrbuju tak 150 ml na tyzden . buchal som si hlavu o stenu.
ale co s toho vypliva.
spodne listy mam ovednute (zozltnute).
ktore nasledne oschnu. uz mi skapali asi 3 poschodia. som s toho zufaly , docital som sa ze rastline chyba dusik , zelezo . ale ja som ju hnojil. nechcem zvysovat koncentracie . je to mozne ze ked som aplikoval tolko vody denne ze hnojivo prestalo ucinkovat , ????
a mam nadmerne velke listy jeden ma okolo 10 cm.


ked listy zozltnu znamena to ze je to preliate ???
toto je moja prva uroda , takze neviem presne co mam robit .
PS: mam sodikovku TESLA HPS400W , je mezi philipskou a teslou nejaky rozdiel??

Old Post 24-01-2002 v 09:39 AM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 2

a este nieco .
v skrini mam dost teplo 29 - 30 stupnov.
mam nainstalovane dva ventilatory jeden hore (odtah)
a dole.
poradte mi nejaky lepsi system.
na niektorych fotkach som videl nejaku trubice ktora ustila pri vybojke . je to ucinnejsie. ma sa cez nu nasavat alebo vysavat vzduch

Old Post 24-01-2002 v 09:43 AM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 3

Nejlepší je napojit odtah přímo na lampu - do stínítka udělelj díru, do ní nasaď tu hadici. Ventilátory z compu nemusí stačit. Dal jsem si do skříně ventilátor OEZ, co je náhradním dílem do digestoří, ... 150 m3/hod, cena pár set Kč.

Přelití - zkus tu hledat, příznaky jsi popsal správně. V podstatě bys měl zalívat před tím, než rostlinky svěsí listy. Dost mě to děsilo, půda byla dost vyschlá, někdy nahoře úplně suchá, ale bylo to ono.

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 24-01-2002 v 10:15 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

zdarek Příspěvek č. 4

nazdarek chlape skus napsat jak daleko mas svetlo od kytek. Skus na tejden vysadit hnojeni a zalevat jen odstalou vodou melo by se to zlepsit nejsem sice zadnej profik ale snad by ti to melo pomoct ....... zda se mi ze zalejvas moc skus to stahnout tak na 150ml a nech kvetinac vyschnout ..... tot fse drzim palecky at se ti to zmatori ! ! !

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 24-01-2002 v 10:18 AM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 5

vyska lampy je asi 60 -70 cm . zalievanie som uz vysadil
ale chcel by som vedet ako zmeriam lakmusovym papierikom pH.?? mam navhcit podu, a dat to naneho??

Ph som upravoval . dal som do kazdeho kochliku 100g dolomitu a asi 50 g skrupin . Ph papierik mi stale ukazoval pH 5. podu som kupil , pH mala 5,5 -6,5.

adame ,mott

. dakujem vam za radu dobry napad jeden digestor mame doma a nepouzivame dufam ze sa mam nebude hnevat

Old Post 24-01-2002 v 10:49 AM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2tomy Příspěvek č. 6

Vápenec i drcený skořápky sice upravý pH, ale velmi, velmi pomalu. Pokud to chceš rychleji použij normální vápno (ze stavebnin). Smíchej ho s vodou a tou to pak zalej.
PS: Já to nezkoušel, ale mělo by to fachat.

Haman - Flying smokers

Old Post 24-01-2002 v 12:30 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

To Tomy Příspěvek č. 7

Ph půdy se zmeri tak ze vezmes vzorek pudy das to do namy maly nadoby a rozmichas ho (nejlepe s destilkou) s vodou pak prilozis lakmusovej papírek a vida mas to zmereny

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 24-01-2002 v 12:41 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 8

este nieco
je dobre stale vlhcit klony??
dva z 9 sa tvaria tak ze zozltli. myslim si ze keby mali nedostatok vody boli by oschnute.
su to odrezky z bocnych vetiev takze baza odrezku je tensia ako odrezok z vrcholu. ten je hruby asi tak 0.5 cm a tie su krasne zelene.
takze , rosit ci nerosit ? to je otazka. (v akom mnozstve)

Old Post 24-01-2002 v 13:05 PM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

klony a vlhkost Příspěvek č. 9

Ze jsou klony blede nebo dokonce nektere listy nazloutnou, je celkem obvykly jev. Kytka nema kudy prijimat ziviny, korenu nemaje, zije tedy ze zivin v listech. Cim dele zakorenuje, tim je vycerpanejsi.
Moje rizky sedi v RW v nadobce, kde je na dne cca 2-5mm vody ciste, odstate. Obcas, diky me lenosti voda zcela vyschne, RW si drzi vodu neustale - tak liny, aby uschl i RW zase nejsem. Svitim cca z 5 cm dvema zarivkama - cool white 20W a planta 20W. (biolux mi umrel - zapomnel jsem na to) Umisteno je to ve skrini vysoke asi 80 cm s vetranim. Rizecky nejsou prikryty zadnym deklem, a to ani castecne. Vlhkost (nebo spise suchost) je kolem 10 az 20 %, spise mene. Kdysi jsem je prikryval a nedelalo to dobrotu. Po konzultaci s Dr. Smokalotem jsem se rozhodl na zaklade nasledujici uvahy uz zadne dekly nepouzivat a temer nerosit (2x denne).

Uvaha: kytka odparuje listama vodu, coz ji nuti jinou vodu nacucavat. Ale nema koreny, takze ji zvyseny odpar vice nuti koreny tvorit a stimuluje rychlejsi pohyb kapalin, a tedy rychlejsi rust.

Od te doby (qeten-cerven) mi uhynul jeden, slovy 1 rizek z asi 120, co jsem loni delal.

Po trech az ctyrech tydnech (ja vim, ze to je zbytecne dlouho - jako bych to slysel maji rizecky korinky asi 5 az 10 cm a couhaji z RW v mnozstvi vetsim nez malem. To je cas na sazeni. Diky rozvinutemu korenovemu systemu je dalsi rust bezproblemovy a nesetkal jsem se s tim, ze by mi rostlinka odkracela.

Je mi jasne, ze nektere odrudy by takove zachazeni nesnesly, ale myslim si, ze jako metoda je tento postup velmi pohodlny a dava zaruku rychleho zakoreneni bez zbytecnych ztrat.

[Edited by viridis on 25-01-2002 at 12:41 PM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 24-01-2002 v 13:57 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Hydroponie zalievka Příspěvek č. 10

takze
ja som svoju urodu od zaciatku polieval tak 2 deci denne .

vyrastli mi nanej listy velke asi 15 cm. je to nasledkom nadmerneho zalievania?

prepol som et ( dovtedy som svietil iba 80w lampou )

prehodil som zdroj svetla na HPS 400w zacali mi tie velke listy zltnut (odspodu) , lebo som ich chcel zalievat mensim mnozstvom vody.

1.je velkost listov zapricinena slabsim svetlom a nadmernym zalievanim?

2.je mozne ked som prepol na kvet zo silnejsim svetlom ze velke listy boli zvyknute odparovat velke mnozstvo vody a ked som zacal menej polievat zacali zltnut a nasledne zoschli?

3.co je pricinou zozltnutia listov (odspodu) a nasledne zoschnutie (rastlina bola uvednuta).

pliz uvedte ma na spravnu cestu.

Old Post 25-01-2002 v 08:50 AM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 11

podivej se tady -> http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1524 , jesou tam fotky. Takhle je to tezko radit.....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 25-01-2002 v 12:05 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-08-2006 - Help! - 7 odpovědí
26-01-2006 - help - 5 odpovědí
28-03-2011 - Help? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2852650 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív