Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » dethuv out v jiznim spanelsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

jak nejlepe vyresit aby kytix neprerostly a neupozornily sousedy
This poll is closed.
strihat lamat nesrat se s tim 28 20.74%
pouzit scrog 22 16.30%
ohybat a zase ohybat 70 51.85%
pouzit kytky jako docasne matky nadelat rizky a v urcite fazi nechat dokvest 15 11.11%
Total: 135 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika dethuv out v jiznim spanelsku 2006 Příspěvek č. 1

zdravim vsechny priznivce cannabis takze pokusim se v tomhle ozivenem threadu nastinit muj letosni pest outdooru v horkem jiznim spanelsku
zatim osazenstvo je
5 krat shiva(ze semen nirvana)
3 krat sensi man (ze semen vlastni nechtenej osuk indooru ww/jh/krystalica jmeno jsem dal ja
3 krat delta 9 (rezy)
kytky za sebou maji cca mesic rustu a hnojeny byly az doposud roots 2 a hnojivem na rust alghemp c od firmy trabe

Naposledy upravil 03-06-2006 v 15:31 PM

Old Post 23-06-2005 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2





tak a tady uz jsou 1.fotozz celeho vyklenku kde mam urcenou pestirnu jak si jiste vsimnete tak je tam dosti nizka zed budu to bus resit tim ze kytky budu strihat co to da nebo lamat a nebo koupim nejakou pestitelskou nepruhlednou folii a mrsknu na ty tyce vsak uvidime zatim porad doufam ze zvladnu ten strihaci a lamaci system...

Old Post 03-06-2006 v 14:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3











no a ted k jednotlivym kytickam

1.>celkovy pohled (zadni rada jsou shivy ve predu 3 zleva sensi man a tri z prava delta9)









2-6>shiva



































































7-8>delta9






















9-10>sensiman














Naposledy upravil 03-06-2006 v 15:23 PM

Old Post 03-06-2006 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

jj napadlo jenze to bych to musel mit z rezu a nebudu zaplitat do scrogu samce..ale uvidime jak se to vyvrbi zatim nerikam ne...

Old Post 03-06-2006 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

2non lama> o tomhle jsem premyslel abych rekl pravdu...jedna se pouze o shivu bo delta 9 je z rizku sensi man je prclej hermou tudiz bych tipoval feminizovanej no uvidime taky jsem ten scrog nikda nedelal ale zase proc ho nezkusit ze? no uvidim podle vzrustu nebude li potreba nepouziju scrog uz jen kvuli pristupu ke kytkam a moznosti manipulace...tzn nepouziju scrog dokad my to nepreroste pres hlavu (zidku)

Old Post 03-06-2006 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 6

Nazdar, máš naozaj vychytanú terásku a tá výška sa poddá... Ja osobne by som asi nedokazal tie rostlinky lámať (nemal by som nato nervy), tak by som zaštipoval čo najviac by to šlo a nakoniec by som ich ohýbal pomocou tvarovacích kolienok
V največšej núdzi by som primuroval kus steny

Old Post 03-06-2006 v 20:19 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

otis>jeste jsem v zivote nezlomil ani jednu vetevku ale spousta groweru to doporucuje..lec popravde nechce se mi ani lamat...spis ohybat co to pujde a nebo to udelam jak lahvan flaskicz s tim ohybanim...lamat az v nutnosti a to spise odstriham par klonu a necham zase dorust...uvidime nejlepsi reseni je dle situace.....a mam na to temer stejny nazor jako ty..do toho scrogu se mi opravdu moc nechce je to sice krasnej koberec ale spanelsky slunce to prosviti az az a tech nevyhod je tam spousta..

Old Post 04-06-2006 v 01:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

2fistekk>no to zastaveni rustu je presne to co potrebuju jen lamat se mi moc nechce....zkusim ohybat co se da..a pak se uvidi...
btw>good avatar...

Old Post 05-06-2006 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

zdravim no tak jsem se prave rozhodl ze kytix pouziji jako prechodne maminy co nejdrive odstriham par klonu ,prdnu nekam do stinu a necham nakorenit potom je dam pod lampu na zkousku pohlavi a z matek nadelam klony ktere necham nakorenit venku a po indoor sklizni je prdnu pod lampu a samotne matky potom necham dokvesti venku abych mohl srovnavat tu samou kytku out a in...
cp vy na to?
myslim ze tim nejsetrneji posefuju velikost kytick nebudu pestit samce a hlavne vse vyuzitkuju na 100%

Old Post 06-06-2006 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 10

Zkus je ohnout, ovaz provazkem kytku, na konec dej cihlu, vzdyt vis, je to superscrooping, nebo nejak tak, ja taky ohnu kytky, mas tam lepsi pocasi, kdyby si je ohnul, tak by meli i palice, co jinak nemaji dostatek svetla misto, ja to tak delal a kytka byla monstrozni, zdur

Old Post 06-06-2006 v 18:25 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 11

ola deth balkon mas super, je to nadhera a verim ze aj to vase slnko spravi svoje ja osobne by som bud ohybal alebo porobil tie klony ako spominas..to by mohlo byt zaujimave urcite ti drzim palec.
grow a cau

Old Post 06-06-2006 v 23:07 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12








mno caues tak jsem dneska oznacil shivu 1,2 a 3 a nadelal z nich z kazde 2 klony
shivy 4 a 5 byli bohuzel samci ale s tim jsem pocital proto to klonovani (ja totiz shivu rad a balicek seminek od nirvany moc nehodi)
zbytku kvetin jsem zastrihal vsechny vrsky co jsem mohl a ted uz budu jen ohybat mno bohuzel nemuzu prihodit fotozz bo se mi rozbil fotak a musim si pujcit nez se mi opravi muj coz bude okolo 3 dnu takze fotozz budou dodatecne po nakoreneni. (korenit budou venku ve stinu).
dam z kazde kytky 1 klon pod lampu na 12/12 (pro neindoristy 12 hod svetla 12 hod tmy aby kytky ukazali pohlavi) po tom se uvidi jak to dopadne bud z samic nadelam jeste par klonu a nebo to necham rust zalezi jestli mi konecny pocet hodi alespon 8 samic shivy (mam ji faakt rad) fotky budou hned jak bude fotak a zatim growu zdar
edit>jinak vcera jsem 2 rizky dal pryc a prijal dalsi 3 rizky delty 9 lec o 14 dnu dele strihane tim padem odpada problem prerustu to uz snad nestihnou po zastipu ...takze jsem ted na tom takto
3xdelta9 z klonu (zadni rada prvni 3 zleva)
3xsensiman ze semen osukano ve skrini samopylenim predpokladam ze budou jen samice pripadne hermy (predni rada)
3xshiva ze semen (predpokladam ze uz budou jen samice vyjmul jsem vcera 2 samce ale 1 by jeste mohla byt samcem no uvidime kolik rizku prezije a kolik shivy nakonec bude mno zatim se mejte a caues

Naposledy upravil 13-06-2006 v 18:42 PM

Old Post 12-06-2006 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 13

to deth. :to budou mít sousedi zase radost zatim to vypadá moc pěkně,jaký jsou tam ve ESP teploty?Pěstu Zdar

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 15-06-2006 v 07:33 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

2matrixx>mno zrovna je studenej rejden tak jen ty 30-35 na slunci jinak za mesic prijdou 42 pres den a 35 pres noc a to uz opravdu vypada jako peklo

Old Post 15-06-2006 v 08:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 15

Hi!
Peklo na zemi!!!! Myslim, že už ty teploty by ti mohli zaručit, že kytky tolik neporostou protože to už je i pro ně trochu moc Nedruhou stranu z těch fotek to nevypadá, že by jim to nějak vadilo, tak jsem zvědav, jak to bude dál. Jo a co se týká tý zídky, tak ta mi příde nebezpečně nízká Máš balkon nejvýš, nebo je ještě nějakej nad tebou?
K+ do španělska

Old Post 15-06-2006 v 09:06 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 16

pokud vím, tak není až zas tak důležitá vysoká teplota, jako dostatek světla.
A nebo se snad pletu?????

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 15-06-2006 v 09:08 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4146750 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív