Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tagged aneb "Označkován"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Nechali byste se Označkovat digitálním RFID čipem?
Ano, to je dobrý nápad, kde to můžu sehnat..
Je to dobrý nápad ale je nutné si to zrovna vpravovat do těla?
Udělal bych to pouze pokud by to bylo nutné/ povinné
Nikdy bych to neudělal a bojoval bych proti této myšlence
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Tagged aneb "Označkován" Příspěvek č. 1

Skupinka lidi zalozila forum o implantaci cipu do sveho tela. Koukam, koukam, ona to neni zas tak špatná myšlenka, přijít k bytu, napřáhnout ruku, byt se odemkne. Přijít k PC, vztáhnout ruku a ejhle, PC se přihlásí na můj profil.. Zatím jsem objednal 2 tagy a cekam na doruceni... Sel by do toho taky tady nekdo?

http://tagged.kaos.gen.nz/

Jedná se nejčastěji o implantaci RFID čipu na frekvenci 125 - 134kHz do oblasti mezi palec a ukazovák levé ruky...

Old Post 19-06-2006 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 2

urcite nie. co som zviera aby ma znackovali?
rozmyslal si niekedy aj o zneuziti? pozri si Minoriti report, kludne buducnost moze byt podobna

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 19-06-2006 v 15:04 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

dobrovolne do RFID
chachá - stejně je všichni časem nafasujem povinně

xersex - no furt jeste dokazu dojit k vypinaci, zalogovat se, etc...
ale enjoy

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-06-2006 v 15:06 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 4

jojo, spoko... ale uz vidim ze jak mi nekdo bude chtit vykrast barak tak mi usekne celou ruku.... a to k tomu nepocitam to ze se mi tou rukou prihlasi na muj profil na pc

Old Post 19-06-2006 v 15:09 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 5

hmm alebo pride k tebe cica, zacne sa s tebou hrat, chytat ta, tancovat s tebou ... a citacka ktoru ma implantovanu (hmm len kde ) si pekne nascenuje cely tvoj cip a potom ta az vybielia a ani ti ruku nemusia sekat

EDIT: uz viem ako, povie ti ze je panna a ze len rukami a bude ju mat v ...

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 19-06-2006 v 15:14 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 6

chci se zeptat kolik te staly tagy ? Mohlo by to byt vostry...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 19-06-2006 v 15:39 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 7

Ne. jsem zásadně proti tomu si dávat pod kůži nějakej čip 24/7 online na satelitech..už z prncipu, že by nějakej hacker nebo PČR znali všechna přístupová hesla a vůbec všechno. Když někdo něco takovýho napíše, vdycky se mi vybaví terminátor..doba robotů, umělý vzduch a černé nebe... děsí mě to.
Jinak to není o ničem jiném než o shnilosti udělat pár kroků pěšky k vypínači a zpět..tudíž..tragédi.

hlasuji pro poslední varinatu a doufám, že se něčeho takovýho nedožiju...

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 19-06-2006 v 16:39 PM

Old Post 19-06-2006 v 16:32 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No konečně, už je to tady. Stejně čekám, až mě jenom napojej a pustěj mi něco hezkýho do hlavy, elektronika jednou podpoří lenost do extrému.

Old Post 19-06-2006 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 9

predstav si...
vykurujes na lavicce (travka nelegal) o kolo chodniku jen projedou benga v aute, maj signal a neserou se s tim. za pul roku si treba zlomis nohu, v nemocnici identifikujou tvuj cip.... a zbytek si domysli

2) muze lehko dojit k zneuziti (Minoriti Report)

3)u pejsanku je tu hnusny, u lidi...?

Ja rikam NE!


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 19-06-2006 v 17:40 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10

mě se neliběj ani biometrický pasy natož čipy

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-06-2006 v 18:30 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

už aj mobil ma sere , že vyzvána a otravujú ....čipy? odseknu mi ruku raz dva a som bez čipu a bez dalších menej podstatných veci ako ruka....vážne nie vdaka

Old Post 19-06-2006 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Palec dolů Příspěvek č. 12

já řikám NE! nevim proč, ale s tim čipem bych se cejtil omezovanej.. a vůbec, nevim proč by zrovna Groweři a Growerky měli odhalovat své osobní informace světové satelitní síti.. hacknou to jde vždycky

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 19-06-2006 v 20:08 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

precitajte si text Toy Pištols a pochopite. !!!!!!!! FUCK SYSTEM !!!!!!!!!



V pätnástich ti dajú občiansky, aby si mal ďalšie práva,
slobodne sa mohol rozhodovať - to sa len tak rozpráva.
Skutočný dôvod je zaradenie do databázy,
teraz budú o tebe vedieť všetko - pri tom pocite ma zamrazí.

Zamysli sa nad tým, kto všetko má tvoje údaje,
kto ich môže ľahko získať a komu sú poskytované.

Ref.: Si len číslo v počítači,
ktoré ľahko zmizne, keď sa im znepáčiš.
Dávno nie je všetko tak ako sa hovorí,
stal si sa súčasťou mocenskej kontroly!

Pomocou čipovej karty zistia, kedy cestuješ v MHD,
kreditka im napovie, čo nakupuješ a kde všade.
Ďalšie dôverné údaje - karta v zdravotnej poisťovni,
preukaz v knižnici alebo video požičovni.

Vieš čo sú zlaté stránky - komplexný prehľad biznisu,
v telefónnom zozname vyňuchajú ťa ako krysu.

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 19-06-2006 v 20:45 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 14

jasne zpet do jeskyn

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 19-06-2006 v 21:28 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Pohodička Příspěvek č. 15

Apokalypsa sv. Jana
„A (bestie) učiní, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i nevolníci, dostanou znamení na pravou ruku a na čelo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jenom ten, kdo má znamení nebo jméno bestie, nebo číslo jejího jména (666).“

http://www.vesmirni-lide.cz/petice_cipy.htm

p.s. nejsem jejich přivrženec, jenom se to hodí k tématu.

" Yeah, i know "

Old Post 20-06-2006 v 08:17 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 16

Apsolutně jsem proti. Nikdy bych si to dobrovolně nedal. Naprosto souhlasím s Co? Udělal sem si teď pas a teď mi na 10let vydrží a pak se uvidí. Američani, kteří chtějí biometr. prvky jsou mi u prde.. Stejně tam nikdy nepojedu už jenom kvuli tomu, že bych se musel doprošovat víza. A v Evropských státech je to v poho.

Old Post 20-06-2006 v 10:10 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-01-2003 - Další oběť "zákona" - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8055570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív